Mikrofon

Siemkanko wszystkim Smile
Mam pytanko odnośnie zakupu mikrofonu do kompa. Konkretniej do grania w radiu internetowym. Mikrofon do kwoty 120 zł. Oczywiście osobny, słuchawki już kupione ( http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-h...33411.html ) to tylko micro i można próbować tworzyć "przyszłość" Smile
Czekam na propozycje od Was :]
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
[-]
  •

Jeśli zależy ci na dobrym brzmieniu to warto pomyśleć o jakimkolwiek mikrofonie pojemnościowym, ale mówi to człowiek który wydał na podpinany do laptopa zestaw słuchawkowy prawie tyle co za sam laptop Smile W tej cenie może złapać się jedynie Behringer C-1. Dużo tam będziesz mówił, czy tak tylko w ramach przerywników?
[Obrazek: banner.php?refid=humantrader]
  •
No wiesz, pozdrowienia itp.

Odpowiedz
[-]
  •
Zbędne Biggrin
Pomóżcie nazbierać $1.60 do minimum Smile http://adf.ly/1131984/www.google.com
Odpowiedz
[-]
  •
Ja również na Twoim miejscu kupiłbym mikrofon pojemnościowy. W miarę tani jest Sinn7 mPod. Nieco droższy jest Behringer C1u. To są mikrofony na USB, ponieważ jeśli masz słabą kartę dźwiękową to nie generują one wielu szumów.
Odpowiedz
[-]
  •
Powoli oficjalnie będę szukał Smile Dzięki wszystkim.

Odpowiedz
[-]
  •
Daj znać jaki mikrofon wybierzesz, bo znam się trochę na tym.
Odpowiedz
[-]
  •
Srały muchy będzie wiosna.
Jak masz zamiar kupić pojemnościówke typu behringer C-1 (jestem posiadaczem takiego cudeńka Big Grin) to po pierwsze mikser albo przedwzmacniacz z zasilaniem phantom bo inaczej to możesz w niego co najwyżej popierdzieć Big Grin
Po drugie karta dźwiękowa - w zasadzie wystarczy stara dobra SB Audigy 2, tyle że nie jestem pewien czy nadal ją produkują.

Inna alternatywa to mikrofon dynamiczny + oczywiście karta dźwiękowa (np. jw). Na tą chwilę naprawdę całkiem spoko dynamika można kupić za 100-150 zł., a używane jeszcze o wiele taniej. Przy czym nie polecam jakiegokolwiek mikrofonu marki SHURE.
Jak dobrze poustawiasz filtry i inne pierdoły to spokojnie wystarczy Ci dynamik, pojemnik to zbędny wydatek.

[Obrazek: zarabiankocomplbanner.gif]
[Obrazek: machoneypltl.gif]

Odpowiedz
[-]
  •
Proponuję mu C1u żeby nie musiał się pieprzyć z tymi mikserami i przedwzmacniaczami.
Odpowiedz
[-]
  •
Rzeczywiście dobrym rozwiązaniem są mikrofony na USB, ale niestety są droższe od normalnych, które potrzebują osprzętu który ostatecznie i tak kosztowałby dużo więcej. Shure jest w porządku z tym że bardziej do instrumentów niż głosu, ale nigdy nie kupiłem żadnego ich mikrofonu mając świadomość że przetwornik z SM-57 jest warty 40 zł, a mic nowy kosztuje ponad 3 stówy. Jeśli jesteś zamknięty w tej kwocie 120 zł to raczej wybór ogranicza się do jakiegoś dynamika z niższej półki.
[Obrazek: banner.php?refid=humantrader]
  •
MoveR zakładasz radio internetowe ?
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Odpowiedz