Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

miesieczne zarobki

ile srednio miesiecznie zarabiacie na buxach? ile wyciagneliscie najwiecej w ciagu 1 miesiaca? czy zarabiacie w internecie na czyms procz buxow? jezeli tak to na czym?
miesięczne zarobki są bardzo trudne do wyliczenia Wall
w jednym miesiącu możesz zarobić 300 zł w drugim 3 zł ;
zależy na ilu buxach klikasz , na ilu dojdziesz do wypłaty w danym miesiącu i ile buxów na których jesteś przez ten czas się okaże się scamami

ja osobiście zarabiam klikając na buxach i wykonując zadania internetowe
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
wiem, ze nie da sie jednoznacznie okreslic zarobkow, ale powiedzmy jakas srednia zarobkow, np. biorac pod uwage ostatnie piec miesiecy, ile srednio miesiecznie wyciagasz z buxow?
co jest bardziej oplacalne buxy, czy zadania internetowe? na co poswiecasz wiecej czasu?
(28-05-2011, 19:11)Maklowicz napisał(a): wiem, ze nie da sie jednoznacznie okreslic zarobkow, ale powiedzmy jakas srednia zarobkow, np. biorac pod uwage ostatnie piec miesiecy, ile srednio miesiecznie wyciagasz z buxow?
co jest bardziej oplacalne buxy, czy zadania internetowe? na co poswiecasz wiecej czasu?

od 50 do 100 zł taka średnia z 3 miesięcy Big Grin

ps: odczytaj PW Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]