+

• 26 głosów - średnia: 1.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsce na reklamę na forum
Hej.
Mam pewną idee. Otóż dobrym pomysłem byłoby umieszczenie na forum niewielkiego boxa, w którym można byłoby wykupić reklamę. Byłby przykładowo po prawej stronie forum, więc nie przeszkadzałby użytkownikom, a jednocześnie stanowiłby jakiś tam dodatkowy środek zarobku na forum.
Byłbym za skorzystaniem z usług http://www.atomsms.pl/ (wiem, że to wygląda jak reklama, ale po prostu lubię ich produkty, bo są proste, przejrzyste i działają ;] założenie takiego boxa też jest niesamowicie proste u nich) ponieważ wtedy można byłoby zamówić reklamę SMS'em, a to bynajmniej jedna z lepszych form płatności pod względem małych płatności... bo nie trzeba mieć konta bankowego, a dokonanie płatności ogranicza się do wstukania kodu na komórce.
Przyznam się bez bicia, że sam z takich reklam korzystam i bynajmniej chętnie bym i tu takową zamówił.
Forum by zarobiło, reklamodawcy mieliby w co włożyć nieco pieniędzy i wszyscy zadowoleni ;p
Co wy na to?

PS reklamy w atomsms są raczej tanie, więc każdemu choćby do refów się może takowa przydać ;p
PS2 przykład działania takiego "systemu" można zobaczyć na adbiznes.com (box po prawej stronie), reklamy to tylko linki z opisem (nawet nie obrazki czyli raczej nie wpływa to na czas ładowania strony)

@edit
Nawet nie zauważyłem, że na stronie jest już box AdTaily... w każdym razie drugi box by nie przeszkodził, a płatność sms moim zdaniem jest raczej lepsza ;]
  Odpowiedz

z tego co wiem AdTaily nie posiada możliwości płacenia SMS'ami, więc myślę że dobry pomysł.

Zanotuję to sobie w notesie. Aktualnie priorytetem dla mnie jest wybór moderatorów co mi pozwoli skupienie się głównie na konkursach oraz przerobieniu reputacji na coś ciekawszego Smile . Ogólnie nasze forum nie jest supportem, więc (pomógł +) nie pasuje. Pomysł już mam na to Smile

W kolejnym etapie będzie Twoja idea.
  Odpowiedz

Dla mnie dobry pomysł, bo czasem nie mamy co zrobić z resztką kasy na komórce i zawsze idzie sobie wykupić reklamę za te pare goszy.
  Odpowiedz

Ja też popieram ten pomysł, zły to on nie jest i będzie można zarobić trochę na nowe konkursy.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Pomysł godny uwagi , na pewno w przyszłości wszyscy wrócimy do takiej propozycji. Póki co na forum pojawi się co innego Wink Szczegóły wkrótce!
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz