Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 25 głosów - 1.72 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Miejsce na reklamę na forum

Anhonime
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 43
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Miejsce na reklamę na forum
Hej.
Mam pewną idee. Otóż dobrym pomysłem byłoby umieszczenie na forum niewielkiego boxa, w którym można byłoby wykupić reklamę. Byłby przykładowo po prawej stronie forum, więc nie przeszkadzałby użytkownikom, a jednocześnie stanowiłby jakiś tam dodatkowy środek zarobku na forum.
Byłbym za skorzystaniem z usług http://www.atomsms.pl/ (wiem, że to wygląda jak reklama, ale po prostu lubię ich produkty, bo są proste, przejrzyste i działają ;] założenie takiego boxa też jest niesamowicie proste u nich) ponieważ wtedy można byłoby zamówić reklamę SMS'em, a to bynajmniej jedna z lepszych form płatności pod względem małych płatności... bo nie trzeba mieć konta bankowego, a dokonanie płatności ogranicza się do wstukania kodu na komórce.
Przyznam się bez bicia, że sam z takich reklam korzystam i bynajmniej chętnie bym i tu takową zamówił.
Forum by zarobiło, reklamodawcy mieliby w co włożyć nieco pieniędzy i wszyscy zadowoleni ;p
Co wy na to?

PS reklamy w atomsms są raczej tanie, więc każdemu choćby do refów się może takowa przydać ;p
PS2 przykład działania takiego "systemu" można zobaczyć na adbiznes.com (box po prawej stronie), reklamy to tylko linki z opisem (nawet nie obrazki czyli raczej nie wpływa to na czas ładowania strony)

@edit
Nawet nie zauważyłem, że na stronie jest już box AdTaily... w każdym razie drugi box by nie przeszkodził, a płatność sms moim zdaniem jest raczej lepsza ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2010 20:49 przez Anhonime. Edit Reason: None Powód edycji: None)
15-11-2010 18:21
Kamil
Ekspert
*

Administrator
Liczba postów: 823
Reputacja: 40 +
Poleconych: 132

RE: Miejsce na reklamę na forum
z tego co wiem AdTaily nie posiada możliwości płacenia SMS'ami, więc myślę że dobry pomysł.

Zanotuję to sobie w notesie. Aktualnie priorytetem dla mnie jest wybór moderatorów co mi pozwoli skupienie się głównie na konkursach oraz przerobieniu reputacji na coś ciekawszego Smile . Ogólnie nasze forum nie jest supportem, więc (pomógł +) nie pasuje. Pomysł już mam na to Smile

W kolejnym etapie będzie Twoja idea.
15-11-2010 19:20
GiJey
Inwestor | Moderator
*

Super Moderator
Liczba postów: 1,888
Reputacja: 25 +
Poleconych: 5

Goldsy: 6.00
Dla mnie dobry pomysł, bo czasem nie mamy co zrobić z resztką kasy na komórce i zawsze idzie sobie wykupić reklamę za te pare goszy.

17-11-2010 15:02
MoveR
Pło xD
*

Milioner User
Liczba postów: 2,247
Reputacja: 32 +
Poleconych: 1

Ja też popieram ten pomysł, zły to on nie jest i będzie można zarobić trochę na nowe konkursy.

Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
17-11-2010 18:27
stefekkro
Detonator
*

Businessman User
Liczba postów: 1,080
Reputacja: 8 +
Poleconych: 2

Pomysł godny uwagi , na pewno w przyszłości wszyscy wrócimy do takiej propozycji. Póki co na forum pojawi się co innego Wink Szczegóły wkrótce!

Pozdrawiam Wink
17-11-2010 18:31
Odpowiedz