Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 70 głosów - 2.54 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MicroWorkers.com - zarabiaj na wykonywaniu zadań

fiolek123
Zbieracz
*

Student User
Liczba postów: 213
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
MicroWorkers.com - zarabiaj na wykonywaniu zadań
Witam wszystkich!

Chciałbym przedstawić Wam serwis, w którym zarabiamy za wykonywanie zadań. To MicroWorkers. Strona działa od 2-ch lat i póki co wypłaca. Zarobić można naprawdę dużo, nawet bez żadnych poleconych.
A oto mój autorski poradnik

Rejestracja jest dziecinnie prosta, ale opiszę ją krok po kroku Wink:
1. Klikamy w ten link: http://microworkers.com/?Id=47a606ae
2. Klikamy w "Register for free" (na górze strony)
3. Wypełniamy wymagane informacje zgodnie z prawdą (to ważne!)
4. Potwierdzamy naszego emaila
5. Logujemy się

Jeśli wykonałeś już powyższe czynności możesz zacząć zarabiać.

Zarabianie
Za samą rejestrację w MicroWorkers otrzymujemy $1 Big Grin

Zarabiamy głównie za wykonywanie micro-zadań. Za poprawne wykonanie otrzymujemy od $0.10 do nawet $3. Zadania polegają głównie na rejestracji w różnych serwisach, subskrybowaniu kanałów YouTube, klikaniu w reklamy itp.

Poniżej prezentuję 2 przykładowe zadania wraz z tłumaczeniem i prawidłowym wykonaniem.

Przykład 1:
Cytat:Instrukcja:
1. Go to google.com
2. Search for “Since the first International Seminar on Teletraffic and Network (ISTN), which was the branch of ITC in China , initiated by us in 1988, we have witnessed a steadily increasing activity in China in telecommunications network and technologies. China has gained a leading status today in information communication science and technology, with the developments of IT and telecommunications around the world. Hundreds of experts, scholars"
3. Visit the search result with “itc19.com.” Don't take http://hubpages.com
4. Read the article and click ads 2x
5. Stay on landing page for 3 minutes

Dowód:
1. URL of the found webpage
2. URL of ads landing pages (2)

Tłumaczenie:
1. Idź do google.com
2. Wyszukaj “Since the first International Seminar on Teletraffic and Network (ISTN), which was the branch of ITC in China , initiated by us in 1988, we have witnessed a steadily increasing activity in China in telecommunications network and technologies. China has gained a leading status today in information communication science and technology, with the developments of IT and telecommunications around the world. Hundreds of experts, scholars"
3. Kliknij w wynik wyszukiwania z “itc19.com.” NIe wybieraj http://hubpages.com
4. Przeczytaj artykuł i kliknij 2 reklamy
5. Pozostań na każdej z reklam przez 3 minuty

Wymagany dowód:
1. Adres URL znalezionej strony
2. Adresy URL klikniętych reklam (2)

Przykładowe wykonanie zadania:
1. http://itc19.com/callforpapers
2. http://en.chinacache.com/?gclid=CNiLudWL...fAod7Vj_Mw
http://www.chinatourstailor.com/?gclid=C...fAodrDsCNA

Za wykonanie tego zadania otrzymałem $0.12, a zajęło mi to jakieś 3 minuty Wink.

Przykład 2:
Cytat:Instrukcja:
1. Go to http://bit.ly/sportsapp
2. Download
3. Add/allow the application
4. Properly install the application

Note:
Can be used on Firefox, Safari, Chrome, and IE. You may be asked to restart your browser to complete installation

Wymagany dowód:
1. Paste a copy of the welcome message received after download and installation

Tłumaczenie:
1. Idź do http://bit.ly/sportsapp
2. Pobierz
3. Pozwól na instalację aplikacji
4. Prawidłowo zainstaluj aplikację

Info:
Aplikacja działa w przeglądarce Firefox, Safari, Chrome,i IE. Możesz być poproszony o restart przeglądarki:

1. Wklej wiadomość powitalną po instalacji.

Przykładowe rozwiązanie zadania:
Get insider tips

Want to know how to get the most out of Fantapper? Just hover over the image to your right and discover simplicity

Get Started

Learn more about Fantapper Mobile

Featured by Apple on their "New and Noteworthy" section, Fantapper Mobile (for the iPhone, iPod touch, and iPad) has been hailed as brilliant solution to learn about your favorite celebs with just a few taps
learn more about fantapper mobile

Tell your friends!

Know someone who likes celebs as much as you do? Spread the word about Fantapper and help your friends stay current on the latest celebrity happenings.
Za wykonanie tego zadania otrzymałem już $0.35. Oczywiście można tą aplikację od razu usunąć Wink.

Po wykonaniu zadania będą sprawdzane. Trwa to maksymalnie 7 dni, choć zazwyczaj trwa to krócej.
Przy wykonywaniu zadań pomocne są konta na YouTube, FaceBook, Buzzie itp. Pamiętaj, aby nie wykonywać zadań, których nie jesteś w stanie wykonać! W przypadku odrzucenia zadania nasze "Success rate" zostanie obniżone. Gdy spadnie poniżej 75% nasze konto zostanie zablokowane na 1-30 dni.
Dodatkowo aby móc wykonywać zadania nasze "temporary Success rate" (liczba zadań zatwierdzonych przez liczbę zadań odrzuconych i niezatwierdzonych) musi być wyższe od 75%. To ograniczenie nie dotyczy pierwszych 20 zadań Wink.

Dodatkowo za każdego poleconego, który zarobi co najmniej $25 otrzymujemy $! Big Grin.

Sami widzicie, że to nie jest trudne, a można zarobić naprawdę dużo. Może napisałem to trochę niezrozumiale, ale szybko obczaicie o co tam chodzi Wink. W razie jakiś problemów z wykonywaniem zadań służę pomocą.

Wypłaty
Aby zlecić wypłatę należy uzbierać minimum $9 +fee (6%). Wypłaty realizowane są na PayPal, AlertPay i MoneyBookers. Czeka się na nią max tydzień (czasem tylko kilka godzin).
Po zleceniu pierwszej wypłaty dostaniemy list z PINem. Czeka się na niego ok 2-3 tygodnie (ja na razie czekam 5 dni). Przy kolejnych wypłatach nie będzie już wysyłany.

Firma płaci, a najlepszym tego dowodem są dowody wypłat Wink ( można je znaleźć np. TU)

W razie jakichkolwiek pytań pisać śmiało Wink. Postaram się pomóc w miarę moich możliwości.

Link do rejestracji: http://microworkers.com/?Id=47a606ae

Pozdrawiam,
fiolek123

BestPTCSites.pl - Lista najlepszych buxów w sieci

[Obrazek: 468x60.png]
23-01-2011 20:21
stefekkro
Detonator
*

Businessman User
Liczba postów: 1,080
Reputacja: 8 +
Poleconych: 2

RE: MicroWorkers.com - zarabiaj na wykonywaniu zadań
ładnie opisałeś Smile Ile zajęło Ci uzbieranie minimum? NO i powedz czy to jest +18?

Pozdrawiam Wink
23-01-2011 22:27
fiolek123
Zbieracz
*

Student User

dzięki, starałem się Wink
trudno powiedzieć, ile zbierałem minimum, bo miałem przerwę. Generalnie jednak w miesiąc spokojnie można uzbierać minimum, jeśli tylko będzie się regularnie wykonywało zadania. Teraz 5 dni po zleceniu wypłaty mam już ponad $3, a kilka zadań jest jeszcze niezatwierdzonych.
Nie trzeba mieć 18 lat. Regulamin mówi, że trzeba mieć co najmniej 13 lat. Pamiętaj, aby podać prawdziwe imię i nazwisko, bo potem nie można zmieniać.
Jak dostanę list z PINem, a potem wypłatę, to Was bezzwłocznie o tym poinformuję
Aha i można przenieść to do "Inne", bo to nie jest Program Partnerski, po prostu tak się rozpędziłem Wink

23-01-2011 23:17
fiolek123
Zbieracz
*

Student User

Dziś otrzymałem maila z PINem, zaledwie tydzień po zleceniu wypłaty Big Grin. Przyszedł listem zwykłym ze Słowenii.
Teraz czekam na wypłatę. FAQ mówi, że mogę na nią czekać nawet 30 dni, ale większość nie czeka więcej niż 3 dni. Oczywiści poinformuję o tym, jak dostanę wypłatę

24-01-2011 15:47
GiJey
Inwestor | Moderator
*

Super Moderator
Liczba postów: 1,883
Reputacja: 25 +
Poleconych: 5

Goldsy: 6.00
Ładnie opisane, a w swoim rodzaju jest to program partnerski więc niech i tutaj zostanie.

I mam pytanie, czy dopiero po liscie z pinem dostaniemy wypłatę?

24-01-2011 23:15
fiolek123
Zbieracz
*

Student User

Dzięki Wink
Tak, po zleceniu pierwszej wypłaty otrzymujemy list z PINem, który musimy wpisać, aby dostać wypłatę

Jeszcze raz zachęcam wszystkich do rejestracji, naprawdę łatwo można zarobić Wink Oferuję pomoc w wykonywaniu zadań

25-01-2011 00:29
fiolek123
Zbieracz
*

Student User

otrzymałem pierwszą wypłatę Big Grin. Dowód w "Zapłaciły"
Już mam ponad $5, kolejna wypłata tuż, tuż Wink

27-01-2011 17:13
Jakub302
Inwestor
*

Student User
Liczba postów: 344
Reputacja: 11 +
Poleconych: 1

Po pierwsze chciałem wszystkich powitać z racji że jestem nowy.
Dopiero zaczynam przygode z zarabianiem w sieci ale mam nadzieje ze będzie to owocna "praca".
Założyłem konto z twojego refa i specjalnie ściągnąłem chrom bo ma tłumacza z googli do stron zobaczymy jak mi pójdzie ale napewno opisze co i jak wyszło

04-04-2011 09:14
jackthekiller
Money Maker
*

Businessman User
Liczba postów: 1,867
Reputacja: 8 +
Poleconych: 1

Goldsy: 12.00
uzbierałem 9$ i 29.03.2011 r zleciłem wypłatę

w dniu 30.03.2011 r wysałno do mnie list z kodem PIN

otrzymałem list ze Słowenii w dniu wczorajszym czyli 5.04.2011 r

dzisiaj zleciłem wyplatkę po wpianiu otrzymanego PIN-u...zobaczymy za ile dojdzie..Smile

LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM
06-04-2011 12:19
fiolek123
Zbieracz
*

Student User

Witaj Jakubie i dzięki za rejestrację Wink. Pamiętaj, że jeśli będziesz miał jakiś problem z wykonaniem zadania to możesz do mnie napisać.

jackthekiller na pewno otrzymasz swoja wypłatę w przeciągu kilku dni. Sam też niedługo zlecę wypłatę, tylko potrzebuję jeszcze akceptacji jednego zadania, co nastąpi najpóźniej za kilka godzin Smile

06-04-2011 14:45
Odpowiedz