Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matryca ETH, zarobek juz po pierwszym poleconym ( wypłaca ! )
Cześć wszytskim, 
nie wiem czy to dobry dział na ten wątek ( jeśli nie to prosze o przeniesienie )

Matryca Fomo5K, nowa matryca, która od razu wypłaca !

Na czym to polega?

Aby przystąpić do strony potrzebujemy portfel Metamask na PC lub Trust Wallet na telefonie. 

Wchodzimy w link na komputerze  za pomocą przeglądarki gdzie mamy metamask'a a na telefonie musimy kliknąć w aplikacji trust wallet przycisk DApps i w wyszukiwarce wkleić link. Strona automatycznie zsynchronizuje się z portfelem i poprosi o hasło i potem transfer 0.12 ETH. Opłata ta służy do zakupu 1 poziomu w strukturze. 

Po zatwierdzeniu płatności strona się odświeży i będziemy mieli dostęp do wszystkich jej możliwości.
Nie ma potrzeby polecania, gdyż refy dostajemy z systemu bądź od kolegów nad nami (OVERFLOW POLECONYCH), lecz polecanie może przyśpieszyć proces zarabiania.

Zakup 1. poziomu to jedyna inwestycja, gdyż wszystkie następne kupujemy już z zarobionych pieniędzy i kumulujemy zarobek. Na dodatek zwraca się ona już po zdobyciu jednej osoby poleconej co ma miejsce bardzo szybko.

Na poziomie 3. który jest dość prosty do osiągnięcia nasz dochód będzie wynosił już 2.4 ETH.

Dlaczego mój link?
Działamy w bardzo chętnej do pracy ekipie i pomagamy osobom, które są niżej w strukturze.

W razie pytań i wątpliwości proszę pytać.
Mój link:
https://fomo5k.io?ref=5726
Czysty link:
https://fomo5k.io/

Całość polega na budowaniu struktury, tak więc osoba która wejdzie przez link i wpłaci swoje 0.1eth to ja jako polecający dostane juz zwrot 0.1ETH. Takich osob na pierwszym poziomie bede miał dwie. Aby czerpac korzysci z osob na drugim poziomie musze zwiekszyc swoj lv konta do 2, wtedy bede mial korzysci z drugich konto rowniez, i tak dalej, dlatego osoby które zaczną działać z nami mogą zyskac gdyż budujemy strukture Big Grin 
Wszystko opiera sie na trukturze binarnej.

Zapraszam do współpracy i pozdrawiam!
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości