• 59 głosów - średnia: 2.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marcowy konkurs[nr 15] - pula nagród ponad 100PLN !
Dzisiaj startujemy z "marcowym" konkursem nr 15. Do wygrania jest łącznie 100zł + 78tys. wyświetleń banera o wielkości 468x60px. Zakończenie konkursu nastąpi dnia 31 marca 2012 roku. Serdecznie zapraszam do udziału wszystkich użytkowników.

Zasady konkursu
Konkurs polega na zdobyciu jak największej ilości Golds . Ich ilość każdy może sobie sprawdzać przy każdym dodanym przez siebie poście. Ranking wszystkich forumowiczów znajduje się na tej stronie.

Za co można otrzymać Golds?
1. Nowe tematy. Odpowiednio nagradzane działy:
GPTR (Get Paid To Read) - Golds1
Bux'y + poddziały - Golds1
PTP(Paid To Promote) - Golds1
PTSU(Paid To Sign Up), PPA(Paid Per Action) - Golds1
SurfBary - Golds1
Nagrody - Golds1 Uploading - Golds1
Inwestycje - Golds1 Wymiana ruchem między stronami - Golds1
Zarabianie na serwisach społecznościowych - Golds2
Banki + poddziały - Golds2
Poradniki - Golds4 + Golds 15***
Inne - Golds1

Ogólna dyskusja o zarabianiu na własnych stronach internetowych - Golds3
Programy partnerskie i sieci afiliacyjne - Golds3
Inne programy reklamowe - Golds3

Zapłaciły - Golds1
Nagrodziły - Golds3
SCAM'y - Golds1

Dla początkujących - Golds1
Pomysł na biznes - Golds1
Sposoby na dobrą reklamę - Golds1
Twoje dzieło - wypromuj się - Golds1
Ogłoszenia - Golds1

Systemy - Golds4 + Golds 15***
Nasze typy - Golds2

Aktualności - Golds1
Prawo i podatki - Golds3
Komputery - Golds3 Strefa webmastera - Golds3
Sport - Golds1
Szkoła - Golds2 Strefa gracza - Golds1
Humor - Golds0.5
Zabawy i luźne rozmowy o niczym - Golds0.5

***Po bonus należy się zgłosić wysyłając do mnie PW. Poradnik nie może być skopiowany z innej strony!

2. Dodawanie linków do naszego forum na innych forach/stronach www.
Za każdy link dodany do naszego forum na innej stronie/forum otrzymasz Golds3 . Nieważne czy link będzie prowadził do strony głównej czy do Twojego tematu z reflinkiem. Ważne żeby prowadził do naszego forum. Jak wygląda proces dodawania przedzielania Golds?
a) napisz temat lub post na innym forum
b) dodaj do niego np. "więcej info tutaj: [link do tematu na naszym forum]"
c) wyślij poprzez forumowy formularz kontaktowy wiadomość zawierającą adres do minimum 5 tematów lub postów, w którym dodałeś linki do naszego forum.
d) czekaj na dodatkowe Golds - informacje będą w specjalnym temacie.

KAŻDY LINK = :GOLDS: 3

Jeżeli posiadasz własną stronę i chciałbyś zamieścić na niej link do naszego forum poproś o wycenę za pomocą forumowego formularza kontaktowego. To samo dotyczy sygnatur.

Uwaga! Goldsy będą dodawane za linki zamieszczane od 10.03.2012r.

Nagrody
1 miejsce - 40PLN (PayPal, AlertPay, Skrill-MoneyBookers, mBank, doładowanie pre-paid) + 12tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz".
2 miejsce - 30PLN (PayPal, AlertPay, Skrill-MoneyBookers, mBank, doładowanie pre-paid) + 10tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz".
3 miejsce - 20PLN (PayPal, AlertPay, Skrill-MoneyBookers, mBank, doładowanie pre-paid) + 8tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz".
4 miejsce - 10PLN (PayPal, AlertPay, Skrill-MoneyBookers, mBank, doładowanie pre-paid) + 6tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz".
5 miejsce - 12tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz".
6 miejsce - 10tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz".
7 miejsce - 8tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz".
8 miejsce - 6tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz".
9 miejsce - 4tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz".
10 miejsce - 2tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz".

Krótki regulamin
1. Czas trwania konkursu: 10.03.2012 - 31.03.2012r. do godz. 23.59.
2. Wszyscy zaczynają od zerowej ilości goldsów.
3. Moderatorzy oczywiście mogą brać udział w konkursie.
4. Każdy nowy temat musi zawierać minimum 3 unikalne zdania. Tematy nie mogą być kopiami innych istniejących już wątków na naszym forum jaki i innych.
5. Każdy poradnik, opis systemu kwalifikujący się do otrzymania bonusu Golds 15 musi zawierać minimum 1000 znaków. Nie może być kopią lub plagiatem istniejących już poradników w sieci.
6. Ilość przydzielanych Golds może zostać zmieniona w trakcie trwania konkursu - w takich przypadkach będziecie informowani w nowych postach pod tym tematem.
7. Pamiętaj, że w konkursie obowiązują ogólne zasady forum. Tworzenie tematów o programach, które już są opisane u nas, czyli tzw "dublowanie tematów" może kończyć się wykluczeniem z konkursu, a nawet nałożeniem bana na Twoje konto.
8. Nagrody zostaną zrealizowane maksymalnie do 7 dni od daty zakończenia konkursu.
9. Moje konto oczywiście nie bierze udziału w konkursie Wink
10. W miarę potrzeb zastrzegam sobie dodanie nowych punktów regulaminu.

Czyli, pisanie postów nie liczySmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.

UWAGA!
Dla pierwszych 5 osób, które napiszą poradnik lub system i zostanie on zatwierdzony, bonus +3 tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz" bez czekania na zakończenie konkursu. 1 osoba = max. 2 bonusy.

UWAGA!
Po zakończeniu konkursu wybiorę 1 najciekawszy temat tzw "temat miesiąca". Pod uwagę wezmę ilość odpowiedzi i wartość merytoryczną tematu. Autor takiego tematu otrzyma nagrodę niespodziankę Cool

(10-03-2012, 22:53)MoveR napisał(a): Czyli, pisanie postów nie liczySmile
Pisanie postów nie zwiększa stanu Golds.

A tematy na innych forum moga zawierać info o konkursie ?

Tematy na innych forach/stronach/w komentarzach na blogach itp... mogą zawierać jakiekolwiek info. Ważne żeby był wklejony link prowadzący do jakiejkolwiek podstrony na naszym forum oraz żeby zamieszczane informacje na innych stronach były zgodne z panującym tam regulaminem i nie traktowane jako spam.

Czyli jeśli opisuje buxy na stronie i dodam do każdego opisu do opisu buxa na forum , a opisów mam załóżmy 30 to wtedy otrzymuje 90 goldsów ? :/
[Obrazek: B4Oji.png]

Nie za bardzo rozumiem pytanie, ale tak:
1) jeżeli dodasz 30 linków do istniejących tematów/opisów buxów zamieszczonych na naszym forum - otrzymasz Golds 90 [30 linków x Golds3]
2) jeżeli posiadasz swoją stronę www, na której masz opisanych 30 buxów i w każdym opisie dodasz po jednym linku do tematów na naszym forum - otrzymasz Golds 90 [30 linków x Golds3]
3) jeżeli opiszesz 30 buxów na naszym forum(których nie mamy jeszcze opisanych żeby uniknąć "dubelków"!) i do każdego opisu umieścisz na innych stronach po 1 linku - otrzymasz Golds 30 + Golds 90 = w sumie Golds 120

edit: ale zamiast opisywać bux'y możesz sobie wybrać inny dział lepiej punktowany Wink

Przykładowe tematy poradników do opisania:
1. Podstawy zarabiania przez internet [napisany]
2. Pojęcia związane z zarabianiem przez internet
3. Jak założyć konto PayPal? [napisany]
4. Jak wypłacić pieniądze z PayPal? [napisany]
5. Doładowanie konta PayPal [napisany]

Przekładowe systemy bukmacherskie do opisania:
1. Progresja
2. Progresja – Fibonacciego
3. SureBet
4. Value Bets
5. Martingale
6. Zasada Słópkowa
7. Kelly Formula
8. Rozkładowy
9. Obustronna progresja
10. Ako 47 w 6 meczach

UWAGA!
Dla pierwszych 5 osób, które napiszą poradnik lub system i zostanie on zatwierdzony oprócz Golds 19 , bonus +3 tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz" na naszym forum bez czekania na zakończenie konkursu. 1 osoba = max. 2 bonusy.

Przykładowe poradniki, które na pewno nie przejdą, a przy okazji istnieje duża możliwość, że znajdą się w koszu:
1. Jak zarobić 200zł(inne kwoty) w miesiąc? + reflinki
2. Sposób na zarobek + reflinki
3. Zarabiaj nic nie robiąc + w środku opis i link polecający np. 20dollars2surf
itp...

Heh, dlaczego mój temat ma się znaleźć w koszu? Keller też ma poradnik z refami i siedzi mu tam w poradnikach od dawna
Najlepszy Płacący Bux (do $0.02 za klik): http://adfoc.us/6247745366044
Najlepsza Aurorka ($0.01 min wypłata): http://adfoc.us/6247710155556
Najlepsza strona do skracania linków (Do $10 CPM): http://adfoc.us/624777835489

Wiedziałem, że o to zapytasz. Keller pierwszy napisał poradnik tego typu, więc został. Na razie Twój poradnik też zostanie, ale już przy kolejnym poradniku takiego typu może się okazać, że znajdą się w koszu lub zostaną w nich wymoderowane linki polecające na linki do tematów z opisami tych stron.

Zrozum, że nie możemy sobie pozwolić na tworzenie takich poradników, ponieważ za miesiąc będziemy mieli same poradniki typu:
1. Jak zarobić 150zł w miesiąc?
2. Jak zarobić 300zł w miesiąc?
3. Jak zarobić 3000zł w rok?
itd. itd. itd. a w każdym poradniku dublujące się opisy bux'ów, surfbarów i innych programów z reflinkami.

kacper123 otrzymuje Golds 15 + 3tys. wyświetleń banera na naszym forum za poradnik "Doładowanie konta PayPal".

Hehe, prorok? ^^

Ok, dziękuję, że nie wywalisz mojego tematu do kosza Smile

Chciałbym prosić o wymoderowanie reflinków (w szczególności do BuxCents) z poradnika użytkownika xy0urneyx, o którym było tu pisane. Poradnik dobry i w ogóle ale przez to ja oraz inni użytkownicy forum mogą "tracić" przyszłych poleconych, którzy zamiast z naszych reflinków będą się zapisywać z reflinków użytkownika xy0urneyx. Jeśli innym odpowiada przejmowanie przyszłych refów to proszę chociaż moderatora/administratora o usunięcie reflinka do BuxCents (bo właśnie o tym buxhoście mam temat zmoim reflinkiem).
Według mnie jeśli już chce się nałapać poleconych to powinno się zaoferować refback lub pieniądze za rejestrację.

Spokojnie, nie nerwuj się tak Smile Jak chcesz to dam tam twojego linka.

Dzisiaj kwestia poradników zostanie uregulowana. Wieczorem dam informację co zostało postanowione.

wg mnie pampuch721 ma słuszne pretensje.
pod pozorem poradników może zrobić się śmietnik z reflinkami Sad
powinien być link do tematu z opisem stronki, no chyba że stronka nie jest jeszcze opisana.

2 sprawa, to może warto rezerwować temat poradnika z propozycji Kamila, bo niektóre poradniki są pracochłonne i jak 2 osoby zaczną pisać o tym samym, to ta druga może się rozczarować, że się napisała i nic z tego nie ma. (oczywiście bez przesady, że zarezerwuje a napiszę za 2 tygodnie, albo wcale)
albo może nie rezerwacja, ale info w tym wątku np:
chcę napisać poradnik o i tu temat poradnika
druga osoba będzie wiedziała, że ktoś już o tym pisze. oczywiście też może napisać info: chcę napisać poradnik o i tu ten sam temat poradnika
no i wtedy obaj wiedzą, że kto pierwszy ten lepszy Wink
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]

Chcę napisać poradnik:

1.Podstawy zarabiania przez internet
2. Jak założyć konto PayPal?

Co do posta pampucha to w pełni się zgadzam, sam kilku osobom ten poradnik dałem ale nie ukrywajac sam refow chcialbym zlapac i w ten sposob robi sie troche kogel mogel.

Uważam że po prostu w porandiku powinny byc zawarte i reflinki i linki czyste, wtedy nikt nie będzie czuć sie skrzywdzony.

kacper123,
wybierz sobie 1 poradnik i poinformuj w tym temacie, który wybrałeś. Musimy dać szansę jeszcze innym. Jeżeli nie będzie chętnych na poradniki to być może zwiększymy limit na osobę.

mirek321,
zgadzam się z Tobą. Trzymajmy się na naszym forum zasady "1 temat = 1 opisany program = 1 link polecający". Wyjątek już stanowi dział z refbackami, gdzie z wiadomych przyczyn należy podawać reflinki.

Dwie informacje. Pierwsza dobra, druga zła:
1) Po zakończeniu konkursu każdy zgłoszony i zatwierdzony poradnik będzie nagradzany +5 reputacji.
2) W dziale "Poradniki" nie będziemy zezwalać na tematy z linkami polecającymi - chyba, że poradnik będzie o programie, o którym jeszcze nie mamy opisu na forum, ale w takim przypadku taki temat znajdzie się w odpowiednim dziale. Dla przykładu poradnik: "Zarabianie w cośtamBux.com" znajdzie się w dziale bux'y, a jego poszerzony opis np. "Jak zarejestrować się w cośtamBux.com" z linkiem do "Zarabianie w cośtamBux.com" może znaleźć się w dziale Poradniki.

Zastanowię się czy pisać na ten temat regulamin, ponieważ wszystko to reguluję "Regulamin Ogólny" forum.

Tak jak napisał mirek321 jeżeli ktoś zdecyduje się pisać jakiś poradnik to niech poinformuje w tym temacie. Unikniemy 2 poradników na ten sam temat.

Mogę podać swój reflink, jeśli opisany bux jest opisany na forum przeze mnie?

Może by zrobić tak, że dajemy reflinki tych którzy opisali danego buxa, wtedy każdy byłby zadowolony. Chyba Tongue

@xy0urneyx
Zgadzam się - jeśli możnaby podawać w swoich poradnikach reflinki osób, które mają już temat z danym serwisem to byłoby uczciwie.

Niestety kiedy nowi użytkownicy zobaczą reflinki w poradnikach będą to na pewno powielać. Zdecydowanie jestem za tym żeby wrzucać nie reflinki do serwisów, ale linki do swoich tematów, w których i tak się one będą znajdowały.

kacper123 otrzymuje bonus Golds 15 za poradnik. Przed nami ostatni, kluczowy dzień konkursu Smile Na prowadzeniu Sozin.

no skoro takie cos co kacper napisal mozna nazwac ''poradnikiem'' to ja podziekuje...

Łatwo komentować prace innych gdy się samemu nic nie pisze.

Poradnik to nie poprowadzenie za rączke od razu do zdobycia 500 PLN miesiecznie.

Moja praca miała na celu wdrożenie nowych użytkowników i ogólny zarys tego co trzeba zrobić i jak sie przygotować by zacząć zarabiać.
Nie miał on jednak na celu powrzucania dziesiątek reflinków do tematu tak by całą robote zrobić od razu.

Jest bardzo dobry poradnik co do zrabiania z reflinkami autorstwa x0urney'a i to tam należy szukać linków i dokładnych specyfikacji, mój poradnik jest jakby pierwszym stopniem w całym natłoku stopni.

pewnie by napisał poradnik w stylu jak dojsc do posredniaka

Yahoo sarkazm detektorYahoo

OSTATECZNE WYNIKI KONKURSU
1 miejsce - Sozin - 40PLN (PayPal, AlertPay, Skrill-MoneyBookers, mBank, doładowanie pre-paid) + 12tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [odebrana]
2 miejsce - kacper123 - 30PLN (PayPal, AlertPay, Skrill-MoneyBookers, mBank, doładowanie pre-paid) + 10tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [odebrana]
3 miejsce - xy0urneyx - 20PLN (PayPal, AlertPay, Skrill-MoneyBookers, mBank, doładowanie pre-paid) + 8tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [odebrana i nieodebrana]
4 miejsce - Cola - 10PLN (PayPal, AlertPay, Skrill-MoneyBookers, mBank, doładowanie pre-paid) + 6tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [odebrana]
5 miejsce - Puzel12 - 12tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [nieodebrana]
6 miejsce - papajaz69 - 10tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [odebrana]
7 miejsce - zaqwe - 8tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [nieodebrana]
8 miejsce - mirek321 - 6tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [nieodebrana]
9 miejsce - mojbiznes - 4tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [nieodebrana]
10 miejsce - zymonn - 2tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [nieodebrana]
[umg]http://desmond.imageshack.us/Himg35/scaled.php?server=35&filename=wynikikonkursu.png&res=medium[/umg]

Dodatkowo za poradniki:
-kacper123 - 6tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [odebrana]
-kacper123 - 6tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [nieodebrana]
-Sozin - 6tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [nieodebrana]
-xy0urneyx - 3tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [nieodebrana]
-papajaz69 - 3tys. wyświetleń banera pod buttonem "Odpowiedz". [odebrana]

Temat miesiąca:
Puzel12 - Ile zarabiasz na swojej www?, prawidłowy oraz zachęcający do kliknięcia tytuł tematu. Temat poruszył forumowiczów do odpowiedzi. - Zapraszam Puzel12 po odbiór nagrody niespodzianki na PW. [nieodebrana]

Po nagrody należy się zgłosić do mnie na PW maksymalnie do 8 kwiecień 2012 godz. 23.59. Po tym czasie nagroda, po którą zwycięzca się nie zgłosił przepada.

Wszystkim oczywiście gratuluję ClapClapClap

(01-04-2012, 16:18)Kamil napisał(a): Temat miesiąca:
Puzel12 - Ile zarabiasz na swojej www?, prawidłowy oraz zachęcający do kliknięcia tytuł tematu. Temat poruszył forumowiczów do odpowiedzi. - Zapraszam Puzel12 po odbiór nagrody niespodzianki na PW. [nieodebrana]
pogratulować
gość nakłamał i jeszcze dostanie za to nagrodę Wink
Clap
chyba że nagrodą jest ostrzeżenie lub ban
hehe prima aprilis'owy żarcik
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]

Gratulacje wszystkim walki i zawzięcia !
Oby tak dalej strona się rozwijała i podczas nowych konkursów liczymy na jeszcze bardziej zażartą rywalizację !

gratulacje

Pieniądze doszły Wink

Dziękuję !

Do mnie też pieniądze doszły, bardzo dziękuję Smile