Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Lubie to

o co chodzi w tym ze ludzie kupuja klikniecia w Lubie to na fejsbuku?

moze mi ktos wytlumaczyc??
jakos tak przejrzyscie

bo ja jestem laik w portalach spolecznosciowych
To jest cały biznes. Facebook stał się wielkim rynkiem ,także reklamy. Ludzie klikając na "lubię to" jakby wyrażają zgodę na otrzymywanie informacji od tego serwisu, także reklam. Wszystko jest napędzane i każdy chce na tym zyskać i zarobić. Jeden wielki rynek.

przeczytaj sobie to: http://www.idg.pl/news/362543/Facebook.L...sieci.html - może to trochę mija się z tym o co Ci konkretnie chodzi , ale wyjaśni jak potężna jest moc Facebooka! Jak dużo można zyskać przez odpowiednią reklamę na FB.
Pozdrawiam Wink
Każdy może zarobić na facebooku? Bo ja też chce ;p
qwe
Można Wink tylko trzeba wiedzieć co i jak. Widziałem już ludzi ,którzy zarabiali spore sumy ,ale to są eksperci! To jest nowy rynek!
Pozdrawiam Wink
a ciekawe jaki jest na to sposób.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.

Zarabianie na Facebooku jest poprzez FunPage. Ustawiasz na swojej stronce coś takiego jak my tutaj mamy że możesz polubić daną stronę i za daną ilość Lubię to dostajemy kasę. Oczywiście są inne sposoby ale jest to w wersji angileskiej na strone Facebooka więc raczej cięzko coś wskórać
tzn trza uzbierac ilosc klikow w lubie to i płacą

czy jak???
Raczej jak z Twojego polecenia(znaczy się ustawisz link na swojej tablicy) więcej osób wejdzie na daną stronę.
No i raczej nie płacą a jakieś nagrody dają.