Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary

Witam wszystkich klikaczy Smile
Chciałbym Wam przedstawić kolejną ciekawą Stronkę którą notabene odkryłem dzięki Easy gdzie chyba to był mój najprostszy zarobek z jakim się spotkałem Smile Nie liczę 5$ zupełnie za free od Admina Ifbuxa
Na niej zapisałem się 3 dni temu i dosłownie trzy razy się zalogowałem oraz 3 razy nacisnąłem Ticket czyli - Losowanie (można tylko raz na dzień) i wygrałem 5$ Kanadyjskich Smile musiałem specjalnie utworzyć saldo na paypalu w tej walucie mogłem także prze konwertować na złotówki i Choć pewnie szybko nie wygram, ale to saldo może się przydać.
[Obrazek: lotomap.jpg]
Losowanie odbywa się codziennie i wygrywa się po 2 $
Opis ze stronki domyślnie jest ustawiona w języku francuskim, ale można zmienić na angielski

Request money
You can request payment when you have at least 2$ in your account. For now you can receive money only on your paypal account.
You will be paid within a maximum of 30 days.
Generally, you will be paid within 1-5 days

Jeśli ktoś z poleconych wygra ticketa piątkowego 5$ polecający także dostaje 5$ tak mi się przynajmniej wydaje, że oto chodzi...
Invite people on LotoMap
A link is provided in the sponsorship section when you are connected. You share this link and when someone registers through your link, it becomes your referral. The Sponsorship of LotoMap is simple,
if one of your referrals wins the draw on Friday, you win too. For example, if the amount is $ 5 to win, you win $ 5.
Aktualnie jest zapisanych 368 osób
Mimo iż pisze że maksymalnie czeka się do 30 dni ja od zlecenia wypłaty czekałem około 8 godzin czyli dzisiaj zleciłem dzisiaj dostałem Smile
Jeśli ktoś jest zainteresowany
Dowody
http://forum.zarabianie24.net/watek-Lotomap
na stronie także są dowody
Zapraszam
LINK
[Obrazek: lotomapjpg.jpg]
Dzięki
Ps.
Z tej strony nie dostajemy na naszą skrzynkę pocztową żadnych spamów, jedyny e-mail jaki dostałem to ten od Admina, iż wygrałem i mogę zlecić wypłatę

Kolejni Poleceni Wygrywają $$ Smile
[Obrazek: lottom.jpg]
[Obrazek: lottopol.jpg]

Pamiętajcie Moi Poleceni częściej wygrywają niż Inni, ponieważ mam na to pewien sposób na wygraną moją lub poleconego i nie pytajcie mnie jak to robię. Mógłbym częściej wygrywać, ale jak to mówi Kiepski ,,Lepiej nie przeginać Pałki'' . Wystarczy jak się zarejestrujecie z mojego refa i klikajcie codziennie, a sami się nie raz przekonacie.
Przy rejestracji sprawdźcie czy jestem w polecających i nie dajcie się omamić jakimś oszołomom na dziwne refbacki.
Powodzenia
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM
Odpowiedz
Po raz kolejny wygrałem Kanadyjskie $$ Smile

[Obrazek: wygranai.jpg]
Odpowiedz
fajna sprawa!!! zarejestrowałem się..zobaczymy

to tam tylko raz dziennie wystarczy kliknąć w ten ticket i czekać na piątki na losowania??

a te punkty na reklamowanie np. swojej strony?? można tam jakoś wygrać czy tylko się kupuje??
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

[-] 1 użytkownik podziękował jackthekiller za ten post:
  • marmirow
Odpowiedz
Dzięki. Jasne że fajna sprawa zwłascza iż partnerami stronki są I-gagnant
I-gagnant barre. Czasami jest kilka tzw. ticketów dziennie wystarczy kilka razy dziennie wejść na stronkę,a co do reklamowanie swoich stron jeszcze nie obczaiłem dokładnie Smile
Odpowiedz
masz refa
[-] 1 użytkownik podziękował Cola za ten post:
  • marmirow
Odpowiedz
Dzięki
Mimo iż teraz jest już zapisanych 819 zawsze można wygrać bo wiele osób rezygnuje po jakimś czasie
Odpowiedz
rozumieze bilet raz dziennie naciskamy i tylko tyle.... plus losowanie co piatek

zgadza sie???

czy są jeszcze jakieś opcje w tym programie??
Odpowiedz
Tak raz dziennie naciskamy ticket choć czasami jest kilka ticketów od razu lub po jakimś czasie i czekamy na losowanie raz na tydzień jedna osoba wygrywa te 5 $ kanadyjskich. Są różne opcje wystarczy się rozejrzeć. Jest np. Shootbox Smile
Odpowiedz
chodzi mi o opcje jakis reklam/klikow czy cuśWink
Odpowiedz
Jest opcja ale raczej się nie opłaca Zakładka Annonceur (Advertiser)
Odpowiedz