Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Losowanie do euro 2012

[Obrazek: lepiej_byc_nie_moglo_zagramy_640x360_cro...ardowy.jpg]

Co myślicie mamy szanse?

Lepszej grupy już mieć nie mogliśmy Big Grin
Odpowiedz
Grecja nas skopie za to, że splajtowała. Rosja, że nie chcemy się zgodzić na większe ceny gazu. A Czechy, że polscy turyści nie płacą rachunków za ratowanie ich helikopterem. Podsumowując, nie - nie mamy żadnych szans o:
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
nie macie żadnych szans bo jak zawsze bedziecie miec 3 mecze
mecz otwarcie
mecz o wyjscie
mecz pożegnalny
Odpowiedz
o co ten stek bzdur coli i GarudoHS ma do rzeczy bo nie rozumiem ??
trafiliśmy na teoretycznie najsłabszych przeciwników z możliwych ale pytam się i co dalej ?? jak zagramy na takim poziomie ja z Włochami to nawet Czechy , Rosja i Grecja rozjadą nas jak walec drogowy Big Grin

trzeba grać swoje i wygrywać to może z grupy wyjdziemy potem myślę czeka na nas Portugalia bądź Niemcy więc i tak będzie po zawodach Wall
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Wiadomo że nie mamy zbyt różowej przyszłości ale trzeba się pokazać Wink
Odpowiedz
stek bzdur to ty wypisujesz oldman i dalej sobie kibicuj druzynie pzpnu
Odpowiedz
#oldman41
Zaprzeczasz sam sobie. Najpierw piszesz, że mamy najsłabszych przeciwników, a potem, że nas zrównają z ziemią ^^. A co do mojej wypowiedzi, to po prostu... mój humor jest czarny i wredny ; p

Oczywiście jak wyjdziemy z grupy, będę zadowolony. Ale pewnie wyjdzie jak zwykle (dobrze, że nie ma USA, bo tym razem na pewno by nas wypierniczyli z NATO Wow )
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
Teoretycznie mamy najsłabszą grupę. Praktycznie okaże się podczas Euro. Rzutem na taśmę przypominają mi się MŚ 2002. Francja-Senegal na otwarcie i 0:1 Smile Po trzech meczach Francuzi(aktualni MŚ z 1998) jadą do domu.

Piłka jest tak nieprzewidywalna, że wszystko jest możliwe. Tak jak Grecy przegrali w meczu towarzyskim z Polską(chyba 0:1), a po miesiącu tym samym składem zdobyli Mistrzostwo Europy Smile

Ja jestem zdania, że im dłużej coś nie idzie tym większa szansa, że wreszcie się uda coś osiągnąć. Bo ile można czekać?? Były MŚ 2002 później MŚ w Niemczech, Mistrzostwa Europy - wszędzie klapa. To może teraz.

Nie zawsze wygrywa silniejszy, piłka jest brutalna Wink a przy odrobinie szczęścia wystarczy 1 zwycięstwo i 1 remis.

Jakie daję szanse???
100%/2 =50% na zespół. Daję 30% szans naszym, że wyjdą z grupy Smile
Odpowiedz