Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

LogiPTC.com

około 5-7 dni czekania
Odpowiedz
Moje 4 wypłaty Smile Ostatnia dzisiejsza

Najlepszy manual Surf na Świecie Mógłbym dać tutaj reflinka,ale po co Wszystkie Buxy to potencjalne SCAMY [Obrazek: 266d75e001a9c973.gif] a ta stronka to pewniak Opis surfa
Odpowiedz
Piąta stała wypłata parę dni czekania Smile

[Obrazek: logiptc5.jpg]
Najlepszy manual Surf na Świecie Mógłbym dać tutaj reflinka,ale po co Wszystkie Buxy to potencjalne SCAMY [Obrazek: 266d75e001a9c973.gif] a ta stronka to pewniak Opis surfa
Odpowiedz
6 Wypłata 2 dni czekania
[Obrazek: logiptc6.jpg]
Odpowiedz
7 Wypłata

[Obrazek: logipaym.jpg]
Odpowiedz
gratki

nie wydaje Ci jednak sie marmirow ze troche mniej reklam jest juz na ayu??
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz
Dzięki. Eh Huh wszędzie jest chyba kryzys, lub za dużo jest osób zapisanych. Kiedy się zapisywałem w maju - czerwcu 2010 na ayu czy też logiPtc reklam było dość sporo. Obecnie to mi chyba więcej dają warnów na Ayu czy też Innocurencie niż reklam Smile
Odpowiedz
i tu sie z tobą zgodze

na innocurencie juz mi dwa konta zbanowali i ni jak nie moge tam zarobic a na ayu co chwile tez ostrzezenia....trzeba uwazac jak nie wiem co....

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz
Nom też ostatnio na curencie dostawałem naraz po 2 warny na raz i nawet nie wiem za co i musiałem na 2 dni się wylogowywać chyba do nich muszę napisać tak jak kiedyś na logi dostawałem warny za nic praktycznie jak tylko wchodziłem na stronę już były, ale po tym jak do nich napisałem teraz ani jednego Smile
Odpowiedz
czyli masz siłe przebicia..Smile

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości