lmtc.co


#1
Witam,

Po sukcesie jaki osiągam w JustBeenPaid oraz Bannersbroker chcę Wam przedstawić kolejny program, który jest war świeczki Smile Wielu z Was jest moimi poleconymi w JBP oraz BB więc myślę że moja kolejna propozycja także przypadnie Wam do gustuWink

Działa od 2006, zarejestrowana w USA... mają certyfikat ISO, jest zarejestrowanym dostawcą usług finansowych w USA, sama jest ubezpieczona, a strona www ma zabezpieczenia.

Zajmują się inwestycjami na giełdzie i rynku Forex, w obligacje itp.

Strona wygląda bardzo profesjonalnie, na stronie jest adres firmy i nr telefonu , jest dostępny chat online (moj sponsor korzystal pisal ze dziala szybko bardzo), jest możliwość kontaktu z supportem przez formularz - odpowiadają na email (tez sprawdzał i działają też szybko).

Wpłat i wypłat można dokonywać m.in. przez AlertPay i LibertyReserve.


Co też WAŻNE to fakt, że LMTC nie pobiera żadnych opłat za wypłaty!!!

No temat jest bomba!!! Ja wpłaciłem już 100$ i już zaczynam zarabiać. Myślę jednak o dopłacie większej kwoty.

Jak zarabiamy:


Na razie ustawiłem plan na 12 dni by jak najszybciej zdobyć własny dowód wypłaty.

Wpłacając do firmy kwote wybieram jeden z dwóch planów inwestycyjnych alpha i beta.

Pierwszy daje nam 10% dziennie od wpłaconej kwoty przez 12 dni drugi natomiast daje nam 3,5% dziennie przez 60 dni.

Poleceni:

Są 3 poziomy poleceń...

1-4%
2-2%
3-1%

Jutro opracuje poradnik jak sie poprawnie rejestrować i jak wplacać pieniądze do firmy z czasem dołącze inne poradniki w temacie pnieważ jak sie za coś biorę to chcę to robic jak najlepiejWink

Rejestracja:

Reflink:http://lmtc.co/?ref=Bagrados

czysty link:http://lmtc.co/

PS. Każdą osobe która zapisze sięz reflinka zapraszam do mnie na PW a dołączę ją do mojej grupy z którą razem zarabiamy na SkypeWink

Dowód wypłaty:

[umg]http://img42.imageshack.us/img42/1899/nowy1mka.jpg[/umg]

[umg]http://img651.imageshack.us/img651/6404/nowy2e.jpg[/umg]
[-]
  •


#2
całkiem profesjonalnie ale wybacz temat już opisany >> >> zobacz << wypłaty >> >> zobacz <<
[-]
  •
#3
no tak zapomniałem kto pierwszy ten lepszy ....
[-]
  •
#4
nie mam pretensji ale pewne zasady muszą byś zachowane inaczej byłby totalny bałagan na forum ... zobaczymy co na to mody ??
[-]
  •
#5
ja tez nie mam o nic pretensji nie zauważyłem Twojego tematu po prostuSmile

Moj pewnie usunął w biznesie liczy sie etyka i zaufanie wśród ludzi, zaufani ludzie to najlepsza inwestycja Smile

pozdrawiamSmile
[-]
  •
#6
Zlecilem dzis 2$ do wyplay które dostałem za wlate poleconego i wielkie bylo moje zdziwienie jak za godzine bylo juz na moim ap!
wklejam dowod!Smile

nie pobrano żadnej prowizji! Smile

[umg]http://img846.imageshack.us/img846/5350/nowydowod.jpg[/umg]
[-]
  •
#7
Dzisiaj o g. 10.00 złożyłem zapytanie do suportu w sprawie opóźnionej kasy oto odpowiedź, proszę o pilne przetłumaczenie tego bo to jest bardzo ważne.

In the last 24 hours a lot of misfortunate incidents have happened in LMTC which have caused a lot of inconvenience for you, and we\'re terribly sorry for that. Now we are obliged to give you an update and tell you the truth. We hope you would not misjudge us by saying these are lame excuses,…as we try to prove you wrong as much as we could.

Here are what has happened:

1- If you ask the last people who have deposited by using LibertyReserve, despite the NOTE we put in the Deposit page, their deposit has gone to a wrong account other than LMTC\'s (U6816345). This happened because someone from inside has changed the account numbers in the admin panel.

2- A couple of days ago, also another hacking attempt occurred and caused us to lose about 3,000 PerfectMoney and LibertyReserve.

3- And today, our live support system was down due to a technical difficulty.

Due to all of these problems, and delaying our withdrawals from our broker and bookmaker, you had to wait for more than what we anticipated in the first place as we have never thought of being betrayed by one of our own.

So now, we have 2 options in front of us and we are sending this newsletter as a poll to see what you would prefer as our member. Please be honest and do NOT think of this as a running away note since we\'ve been here for 36 days strongly and proved ourselves to everybody. We have even disabled the deposit function already so no one else gets into problem.

The 2 options are:

1- We close the LMTC.co website and people who are in loss, get the balance of their accounts till they get back their principal back at least.

2- We can continue our operations and give you profits as we have done so far, but we would need your EXTREME supports. We could promise you to get back to normal situation in the shortest time possible but we need your support regarding your withdrawals. You shouldn\'t request any other withdrawal until we clear the backlog and let you know when to do it again.

It all depends on you. We do NOT want to close the LMTC but we would have no choice without your support. You\'re the one to decide about this.

Please let us know your opinion in LMTC\'s forum and we\'ll wrap up the decision based on your posts within the next 24 hours.

Please be advised that AlertPay and SolidTrustPay withdrawals are processed as usual.

For the last time, please be honest with us as we have tried to be from the beginning. We\'re looking forward to reading your comments in our forums in News section.

Sorry for any inconvenience.

Regards,

Susan
[-]
  •
#8
Ja jestem w stanie to przetłumaczyć ale trochę by mi to zajęło a tłumaczenie takiego tekstu też coś kosztujeSmile Jakby co czekam na ofertyBig Grin
[-]
  •
#9
Po mojemu to wychodzi na to że ktoś im się włamał na konto Administratora i pozmieniał dane do LibertyReserve i PerfectMoney i oni żadnej kasy nie dostali.
I jeszcze wcześniej ktoś im się włamał i stracili 3,000,000 na LR i PM.
Do tego padł im Support (ta wiadomośc została wysłana do każdego, a nie do Ciebie tylko Smile)
I mają 2 propozycję:
1. Zamykają serwis i wszystko regulują
2. Zostają i wypłacają, ale potrzebują naszej dużej pomocy i nie możemy się domagać kasy jak jej od razu nie dostaniemy..Wszystko będą musieli uregulować!
Piszcie na ich forum swoje Opinie a oni będą je sprawdzać i rozważą to wszystko ;]

Nie ma za coSmile

P.S. za błędy przepraszam, mój angielski nie jest w st. zaawansowanym Smile
[-]
  •
#10
troszkę późno , ale oczywiście >>> kosz

ps: gdzieś umknął mi ten temat
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
[-]
  •
#11
co jest?? dla czego ten temat sie wywala skorą są tu ważne wiadomości dal ludzi ktorzy są w programie??? czy moderator potrafi tylko kasowac?!?!
[-]
  •
#12
nie drąż tematu Sad wyjaśniłem wszystko Tobie na PW , jeżeli zdublowałeś temat, to ląduje on w koszu ;

ps: po raz kolejny dałeś przykład w tym temacie że nie znasz regulaminu forum Sad dowody wypłat dajemy w odpowiednim dziale >>> " zapłaciły "
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
[-]
  •
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości