Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Lista buxów-poszukuje 30-50 sprawnych i w miarę wiarygodnych buxów

Witam.

Tak jak już poinformowałem w temacie poszukuje od 30-50 wiarygodnych,wyplacalnych buxów (buxy/buxhosty, aurorki raczej nie).

Zależy mi na tym aby min. wyklikawało się w max 30-40 dni i żeby było duże prawdopodobieństwo wypłacalności danego buxa.

Z racji tego że zarobki na buxach są niskie, a kilka miesiecy temu skończyłem z nimi swoja przygode, jednak interes nie idzie tak szybko jak trzeba z powodu lenistwa (ale czas to zmienić), planuje wyklikiwać codziennie seriami te 30-50 buxow i po miesiącu pozlecać wypłaty.

Z prostych obliczeń oraz z doswiadczenia można wyliczyć że posiadając owe 50 buxów (ale nie pierwszego lepszego chłamu), około 50-60% powinno wypłacić, a licząc że na ogół min to 2$ mamy przynajmniej te 20 byxów które płaca a to już zawsze jakaś kaska (nieduża , bo nieduża ale do tego dochodzą inne systemy w ktorych zarabiam).

Dlatego byłbym wdzięczny za podanie na PW takowych buxów, oczywiście z reflinkami, najlepiej w formie listy.

Od razu mówie że od osób które chcą tylko zgarnąc refka (czyli tych majacych 1 posta) propozycji nie przyjmuje.

Licze tutaj na bardziej zaufanych użytkówników forum.

Pozdrawiam
kacper123
[Obrazek: B4Oji.png]
Odpowiedz
spoko Big Grin
propozycja za 10 minut na PW
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Mover jak wyhaczył Big Grin
Kacper zaraz Ci podeśle te które wg mnie się nadadzą ;]
[Obrazek: zarabiankocomplbanner.gif]
[Obrazek: machoneypltl.gif]

Odpowiedz
Może to nie odpowiednia odpowiedź do tematu..ale podpinam się pod temat.
Proszę o PW z pewnymi ok.10-15 buxami z klikiem min.0.005$

Dziękuję
Odpowiedz
@ jaadi2 lista poszła na PW Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Poszło PW do panów Wink
Odpowiedz
ja też poproszę liste
Odpowiedz
(01-03-2012, 16:17)jaadi2 napisał(a): Może to nie odpowiednia odpowiedź do tematu..ale podpinam się pod temat.
Proszę o PW z pewnymi ok.10-15 buxami z klikiem min.0.005$

Dziękuję

podpinam się pod up Smile

Odpowiedz
ja też bym poprosił Wink
Odpowiedz
Ja też bym prosił o listę.
Odpowiedz