Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Linki polecające - zmiany w systemie poleconych

Dzisiaj w nocy dokonałem zmian linków polecających nasze forum. Początkowo link miał formę:
Kod PHP:
http://forum.zarabianie24.net/member.php?action=register&uid=1 
Od dzisiaj będzie wyglądał tak:
Kod PHP:
http://forum.zarabianie24.net/?referrer=1 

Zmiany zrobiłem głównie z tego powodu, że stary system nie zapisywał nicku polecającego w polu "Polecający" przy rejestracji. Zatem, aby nowy użytkownik stał się poleconym użytkownika naszego forum musiał wpisywać jego login ręcznie. Od dzisiaj to pole zawsze będzie wypełnione jak tylko dana osoba wejdzie z czyjegoś linku polecającego. Zmiany również dokonałem w panelu uzytkownika.

Przy okazji jak możecie zauważyć nowy link jest krótszy, co sprawia, że można go nawet zapamiętać Smile

Gdzie możesz znaleźć swój link polecający?
Po zalogowaniu wchodzisz w "Panel użytkownika", mój wygląda tak:
[Obrazek: 98978906.jpg]

Dla forumowiczów, którzy jeszcze nie mieli styczności z polecaniem(chociaż wątpię, że tacy są) dodam, że link polecający jest unikalny, a wyniki polecania możecie obserwować na stronie głównej w "TOP Polecający" oraz w zakładce "Użytkownicy".
Odpowiedz
A ci poleceni których zwerbowaliśmy dalej są czy skasowałeś wszystkie polecenia?

Teraz łatwe do zapamietania i prznajmniej zawsze się będą refowie nabijali Smile Dzięki ładna robota!
Odpowiedz
GiJey ty narazie jako jedyny miałes poleconegoSmile
ale tak to prawda trzeba było wpisac ten nick i nikt go nie wpisywał, tylko zostawiał pole wolne, a teraz jezeli go nie usunie to będzie się mialo poleconegoSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Dodam jeszcze, że jeżeli dana osoba, która wejdzie z linku polecającego wejdzie w działy i tematy, a dopiero później zdecyduje się na rejestrację to również w formularzu rejestracji będzie miała wypełnione pole "Polecający" loginem osoby, która rzeczywiście poleciła nasze forum.

ps. GiJey - tylko Ty miałeś 1 poleconego i nadal go masz Smile
Odpowiedz
Czyli osoba polecona będzie tak jakby przez jakiś czas przypisana do konta polecającego, tak?

Odpowiedz
bardziej że jeżeli osoba która wejdzie przez nasz link a nie wpisze czystego adresu forum i później się zarejestruje, będzie naszym poleconym.
Kamik ja wiem że mam 1 poleconego ale chciałem się tylko upewnić, dzięki za informacje Smile
Odpowiedz
(14-11-2010, 13:52)MoveR napisał(a): Czyli osoba polecona będzie tak jakby przez jakiś czas przypisana do konta polecającego, tak?
Tak, może sobie przeglądać w tym czasie forum i później się zarejestrować. Ważne żeby pierwsze wejście było z Twojego linka i żeby nie zamknęła strony z forum.
Odpowiedz
Jak zamknie i wejdzie na czasyto to już nie będzie?
Ale w przegładarkach jest zazwyczaj tak, że wyszukuje po linku i się i tak czesto wchodzi z tego samego linku, a więc szanse są. Dziś poumieszczam gdzieniegdzie linkaSmile

Odpowiedz
Czasem widzi się stronę i potem szuka przez historie więc kolejna szansa na zdobycie poleconego, ale jednak brawa do Kamila za dobry pomysł, bo on tym pomysłem pomaga równierz nam Smile
Odpowiedz
(14-11-2010, 14:50)MoveR napisał(a): Jak zamknie i wejdzie na czasyto to już nie będzie?

wtedy nie będzie, od strony php nie ma takiej możliwości. Chyba, że tak jak napisał GiJey wejdzie z historii itp, ale to się już wiąże z wejściem przez link polecający.
Odpowiedz