• 32 głosów - średnia: 2.66
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linkbucks
#1
Heart 
Linkbucks jest łatwy w obsłudze. Wystarczy utworzyć link płatniczych, wklej kod na swojej stronie i obserwuj pieniądze dodać jak ktoś kliknie na linki.

Poniżej znajduje się krótkie wyjaśnienie niektórych funkcji w LinkBucks. Aby zacząć od razu, po prostu kliknij na " Tworzenie strony "kartę (po zalogowaniu) i wygenerować pierwszy link zapłacić!

Tworzenie strony
Istnieją 3 sposoby tworzenia linków , które Ci płatne ...

1. Single Link
Single Link jest używany, jeśli masz tylko jeden link do konwersji do łącza płatnicze.
2. Wiele linków
Jeśli masz kilka linków do konwersji lub nawet kilka linków na stronie internetowej, wystarczy wkleić kod w pole wiele linków i wszystkie łącza w kod zostanie automatycznie konwertowane dla Ciebie.
Nazwa grupy łączy, to tylko sposób na etykiecie grupy linków, dzięki czemu można zidentyfikować je lepiej.
3. Pełny skrypt strony
Jeśli chcesz, aby wszystkie linki w witrynie automatycznie wygenerowany do płacenia linki, będzie można pobrać linii javascript i umieścić ją na swojej stronie tuż przed tag.
... I 3 rodzaje stylów reklamy dostępne są do wyboru ...

1. Przerwa
Ogłoszenia przerwy pojawiają się przed strony, którą ze sobą powiązane. Od tych reklam przynieść więcej widoków, można zarabiać więcej per view. Reklamy te przekazuje widzowi link docelowego po 15 sekund lub natychmiast kliknięciu na przycisk "Dalej".
2. Top Banner
Top banery reklamowe wyświetlane są w małych ramka góry powyżej miejsca źródłowa. Są one całkowicie dyskretne i pobyt w górnej ramce powyżej miejsca docelowego do widza zamyka ramkę.
3. Pop Ups
Reklamy pop-up pojawi się jako mało wyskakującym okienku na stronie, którą ze sobą powiązane. Zaletą tej metody jest to, że łączy go bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, bez przerwy lub kadrowania.
... I wreszcie, 2 rodzaje reklam cel .

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni do wieku grupy, że strona źródłowa jest skierowane do. To będzie chronić czyste stron z reklam z treściami dla dorosłych.

1. Czysty
Jeśli strona źródłowa jest bezpieczny dla wszystkich grup wiekowych, wystarczy wybrać "czystego" opcji. To gwarantuje, że reklamy wyświetlane będą odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych.

2. Dorosły
Jeśli strona źródłowa zawiera żadnych treści dla dorosłych, może wybrać "dorosły" opcji. Pozwoli to na dorosłych kierowane reklamy mają być wyświetlane.

Zarządzanie Linki
Zarządzanie kartę Łącza pozwala na włączenie / wyłączenie płatne linki, a także sprawdzić stan płatnych linków. To także miejsce gdzie można skopiować kod stworzony na płatne linki, jeśli trzeba.

Zyski
Szczegóły zarobków są wyświetlane tutaj. Jest to także miejsce gdzie możesz zażądać wypłaty na pieniądze wykonane z linkbucks. Wystarczy dodać swoje Paypal lub ePassporte informacje dotyczące płatności i transferu środków dostępnych na koncie natychmiast.

To wszystko na ten temat! LinkBucks.com jest najprostszym sposobem, aby zarabiać na łączenie ludzi do innych stron internetowych.

mój ref: http://www.linkbucks.com/referral/400569
czysty link: http://www.linkbucks.com

ZAPRASZAM
 
#2
Po pierwsze, treść trochę kuleje gramatycznie. Wydaje mi się, iż to było tłumaczone w translatorze google. Po drugie, ważniejsze, ile/za co/jak zarabiamy. Nie ma podanych żadnych stawek za CPM. Czy nie wiem co. Brak podanego minimum do wypłaty.
Myślę, więc jestem.
Ninja
 
#3
dla mnie to chaos ten temat

nie rozumie go wogóle
 
#4
nie rozumiem tego również Sad
trochę wysiłku trzeba włożyć ! a nie przetłumaczyć i skopiować >>> kosz
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości