Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

liberty-loan


#1
Właściwie to każdy powinien zarejestrować się w tym programie, gdyż oferuje on bonus $1 dla każdego kto zarejestruje się w programie. Zazwyczaj programy, które oferują bonusy tworzą trudne warunki do jego wypłaty. Tutaj jest inaczej. Minimum do wypłaty to $0.01. Nie inwestując więc ani centa mamy możliwość zarabiania i wypłacania tylko z bonusa. Zachęcam do rejestracji dopóki jeszcze bonus jest dostępny, gdyż jest to wyjątkowa okazja do zarobienia darmowych pieniędzy.

Jeżeli natomiast chcesz tutaj inwestować, można to zrobić tylko z systemu płatności Liberty Reserve.

Dzienne oprocentowanie to 1%, min. i max. inwestycyjne to odpowiednio $1 i $5000. Co ważne depozyt można wypłacić w każdym czasie.

Liberty Loan to nie tylko możliwość inwestycji ale również wzięcia pożyczki (tylko do rezydentów USA). Maksymalna kwota pożyczki to $1500 a dzienne oprocentowanie wynosi 1.5%. Termin spłaty to 30 dni. To dosyć wysokie oprocentowanie ale przyznanie pożyczki ma być wyjątkowo prostą i szybką procedurą.

Liberty-Loan
Odpowiedz
#2
Czyli, że co? Za rejestrację dostaje się $1 i można to od razu wypłacić bez żadnych problemów?
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
#3
Za rejestracje dostajesz 1$ bonusu, ale możesz wypłacić tylko to co ten dolar Ci zarobi. Oprocentowanie dzienne wynosi 1% wiec codziennie będziesz dostawał 1c z tego dolara. Ten 1c automatycznie przechodzi do kwoty inwestycji, więc możesz za jakiś czas parę groszy nazbierać. To jest program typu hyip więc aby jakieś porządniejsze pieniądze zarobić trzeba wrzucić własną kasę na procent.
Odpowiedz
#4
Tak, potwierdzam co mówi "epiuqe" - to jest HYIP.
Też mam tutaj wrzucone dolary.
Jeśli chcesz zarobić "porządną kasę" to polecam także inne HYIPy o wyższym procencie.
Wczorajsze wypłaty i więcej info w sygnaturze.
Odpowiedz
#5
Tylko niestety aby kasę na hyip trzepać trzeba mieć jej trochę do inwestowania. A tu akurat można bez wkładu własnego parę centów zgarnąć.
Odpowiedz
#6
To się zgadza ale na pewno znajdą się chętni co mają a jeszcze nie są zdecydowani lub mają obawy.
Do odważnych świat należy.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości