Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Laboitakados - zarób około 20-25euro

Witam
W związku z tym ,że nie mogę spać ,postanowiłem napisać mały poradnik ,jak zarobić.Tym razem nie na buxach czy GPTR ,ale na surfbarze jakim jest Laboitakados.

Na stronie jestem od około 1,5 roku ,ale wiem na jej temat chyba wszystko

Będę chyba także jedynym jej użytkownikiem ,który wyłoży wszystkie jej "najlepsze atrybuty" .

Ostatnio miałem mało czasu na strony (ogólnie wszystkie) ,postaram się teraz to zmienić.Ale gdy tylko mam więcej czasu to popatrzcie sami co się dzieję :

[Obrazek: scaled.php?server=96&filename=kodylabo.jpg&res=landing]
[Obrazek: scaled.php?server=838&filename=statylabo...es=landing]

Mógłbym dodać tego więcej ...

Teraz w przybliżeniu obliczmy zyski z miesiąca Luty 2012 :

[IMG=http://img62.imageshack.us/img62/1268/statylabo.jpg][/IMG]

Przeliczmy : 2x Codisc = 2Euro , 9xRecreepass+ = 9 x 1,40 = 12,6 Euro , SuperCodisc = 5Euro , Cliquopass + 4x Mimipass + Code Pack+ = 6,60 Euro , 5Euro

Daje nam to 31,2 Euro = w przybliżeniu 130zł (cena kodów z giełdy Codes-Discount).

Teraz zapytacie pewnie jak to zrobiłem i dlaczego teraz nie mam takich dochodów.

Odpowiem : potrzeba na to zmiennego IP , zaangażowania Ja niestety byłem trochę za granicą ,tam nie miałem zmiennego IP przy necie i już nie mogłem sobie pozwolić na takie wyniki ,ale od około 10 lipca znowu ruszęSmile

A robię to w następujący sposób :

zacznę od rejestracji ,bo bez tego nie poklikamy sobie Smile
Aby zarejestrować się w LaboitaKados, kliknij w poniższy banner.
[Obrazek: anim_01.gif]

lub czysty : http://laboitakados.com

Po przeniesieniu na stronę LaboitaKados, wypełnij formularz rejestracyjny według poniższego wzoru:

Login: - twój pseudonim, nick
Mot de passe: - hasło do logowania
Nom: - nazwisko
Prénom: - imię
Adresse: - adres zamieszkania (ulica, numer domu)
Code postal: - kod pocztowy
Pays: - kraj zamieszkania (jeśli Polska to wpisz Pologne)
Parrain: - proszę pozostawić 7819. To mój identyfikator jako osoby polecającej ten program.

Po wypełnieniu wszystkich pól naciśnij przycisk - S'inscrire.

Po rejestracji, możecie się już zalogować na swoje konto w LaboitaKados wpisując wasz nick oraz hasło w pola formularza tak, jak to zilustrowałem na poniższym obrazku (formularz znajduje się po lewej stronie):

[Obrazek: laboitakados_logowanie.png]

Nie będę wam opisywał całej strony bo nie na tym ten poradnik polega.
Kiedy już zalogujecie się na stronie macie zakładkę Pixelokados

Wchodzicie w nią - następnie GAGNER DES PIXELS POUR JOUER i Gagner des parties de PixeloKados en cliquant sur des bannières

Wasym oczom ukarzą się bannerki (najelpiej jak jest ich 5 , tak jak dzisiaj)
[IMG=http://img641.imageshack.us/img641/5946/bannerylabo.jpg][/IMG]

Nasze zadanie polega na kliknięciu wszystkich 5 (dostaniemy za to 1 partię w Pixelokados) ,ale nie myślcie ,że będziemy robić to manualnie.

Obejrzyjcie sobie ten filmik (moje autorstwo) , był robiony dawno , były tylko 2 bannery wtedy ,ale wszelkie ustawienia działają na tej samej zasadzie.

http://www.youtube.com/watch?v=KEkun4LCz...ure=relmfu

Kiedy obejrzycie film ściągnijcie ten program (w opisie filmiku link niedostępny)

File name: klikacz2009_v1.0.3329beta.rar File size: 3.74 MB

Pamiętajcie o programie do zmiany IP (ja do neo używam Livebox Reconect) , ustawcie go sobie w pasku szybkiego uruchamiania ,żeby było dobrze ustawić go do klikania (czas zmiany u mnie około 17 sek,klik reklamy z banner 17,5 sek , czas wyłączenia bannera 0,7 sek) .

Kiedy ustawicie wszystko i wsio będzie Ok możecie zacząć zdobywanie punktówBig Grin

Ja zostawiam program na noc (kiedy następnego dnia sprawdzam z reguły mam około 250 - 350 partii w Pixelokados - zależy o której kładę się spać).

Potem wystarczy tylko wyklikać partię w samą grę , klikacie w któreś pole na obrazku i wykonujecie kliki (można klikać po 20-30 pól na raz - będzie szybciej).

Podobnie można kombinować z partiami w La Chasse aux tresure, ale najpierw opanujcie to Smile

Potem za pkty kupujecie kody i na giełdę z nimi Smile

Wydaje mi się ,że to wszytko , jak będziecie mieli pytania ,zapraszam na PW ,albo pod postem Smile

Pozdrawiam!
[Obrazek: sygn.png?id=155328&vtype=month]
Odpowiedz
Siemka. Mam pytanie. Można robić coś innego jak klikacz pracuje?
Odpowiedz
Nie , musisz mieć włączoną stronę z bannerami , dlatego ja włączam klikacza jak idę spać Wink
Odpowiedz
Nie usuną nam konta w czasie stosowania tej metody??
Odpowiedz
(20-07-2012, 08:26)Arek710 napisał(a): Nie usuną nam konta w czasie stosowania tej metody??
To zależy. Wiadomo, że jest to oszustwo Administracji serwisu, więc jak Cię wykryją to raczej na pewno dostaniesz bana lub usunięcie konta ; ]
@gumaczek - mógłbyś wrzucić program na inny host? Tutaj się nie da pobierać..
Odpowiedz

Zarabiaj 270 pln dziennie na kryptowalutach
Sprawdzona i skuteczna metoda, nawet gdy kursy walut spadaja

jada - jutro wrzucę go na inny hosting Smile byłem w pracy i tam neta nie miałem ,więc nie mogłem Ci odpisać ;/

A co do używania programu - ja nabiłem nim około 200mln pkt i bana nie mam ,więc raczej to nie wchodzi w grę ,a zmieniać IP można na stornie ,sam Cyril (admin) tak napisał, jest o tym gdzieś na forum.
Odpowiedz
Link z klikaczem zaktualizowanySmile
Odpowiedz
Czy robię coś nie tak, czy Wam też wyświetla się tylko 1 banner?
Odpowiedz
Możliwe ,że teraz jest akurat 1 banner...

Po północy jest z reguły więcej Wink
Odpowiedz
Więcej wydacie na zużycie prądu przez komputer niż zarobicie
Odpowiedz

Zarabiaj 270 pln dziennie na kryptowalutach
Sprawdzona i skuteczna metoda, nawet gdy kursy walut spadaja