Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Zarabiaj 270 pln dziennie na kryptowalutach
Sprawdzona i skuteczna metoda, nawet gdy kursy walut spadaja

kto nastepcą Smudy ?

Ankieta: kto nastepcą Smudy ?
Ankieta jest zamknięta.
Franciszek Smuda ( zostaje na stanowisku )
18.18%
2 18.18%
Henryk Kasperczak
45.45%
5 45.45%
Orest Lenczyk
0%
0 0%
Piotr Nowak
0%
0 0%
Waldemar Fornalik
9.09%
1 9.09%
Maciej Skorża
0%
0 0%
inny trener z Polski
0%
0 0%
trener z zagranicy
27.27%
3 27.27%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

witam Smile
chciałbym byście wypowiedzieli się i wzięli udział w ankiecie : " kto następcą Smudy ? "
oddajcie głos i napiszcie w poście na kogo głosowaliście i dlaczego ?

dziękuję Smile

ja wahałem się między Lenczykiem a Kasperczakiem , bo długim zastanowieniu postawiłem na Kasperczaka ( duże doświadczenie i autorytet )

reszta zdecydowanie odpada , mógłby jeszcze być znany renomowany trener z zagranicy ale jest zbyt mało czasu do meczów eliminacyjnych do Mistrzostw Świata

ankieta trwa 14 dni do 10 lipca ( w tym dniu zarząd PZPN ma się zająć wyborem nowego trenera )
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Ja bym Smudy nie zmieniał Smile Polska była niestety najsłabsza na Euro, w rankingu FIFA jesteśmy którzy? 60? Wg mnie nie wszystko zależy od trenera, gdyby w Hiszpanii był np. Jaś Fasola albo Zdzisiu Kręcina to myślę, że i tak byliby dobrzy - może nie tak dobrzy jak z Bosque, ale z Polską i tak by wygrali. Polska za często zmienia trenerów, pamiętacie jak na początku było z ManU, gdy był Sir Alex Ferguson? No słabo było, ale go nie zmienili. Teraz są jedną z najlepszych drużyn świata.
Najlepszy Płacący Bux (do $0.02 za klik): http://adfoc.us/6247745366044
Najlepsza Aurorka ($0.01 min wypłata): http://adfoc.us/6247710155556
Najlepsza strona do skracania linków (Do $10 CPM): http://adfoc.us/624777835489

Odpowiedz
Nie wiem na kogo zagłosować myślę o 3 trenerach

1. Orest Lenczyk ( tylko on niestety nie chce zostać już trenerem reprezentacji Polski, chciał zostać, ale wybrany został w tedy Smuda,
szkoda by to bardzo dobry trener.)

2. Jurgen Klopp ( zagraniczny trener prowadzący obecnie Dortmund, myślę że on z zagranicznych trenerów najbardziej by się nadawał.)

3. Henryk Kasperczak ( jest on chyba najbardziej doświadczonym trenerem Polski, ma dużo osiągnięć, prowadził kilka reprezentacji, dziwiłem się, że
właśnie nie został on trenerem Reprezentacji Polski tylko Smuda, ale ostatnio o nim jest cicho, a szkoda.)

Odpowiedz
Zgadzam się z xy0urneyx-em co do zbyt częstej zmiany trenerów naszej reprezentacji. Nasz "fantastyczny" PZPN gdy Polska ponosi klęskę na jakichś mistrzostwach albo w eliminacjach, zwala całą odpowiedzialność na trenera. Można by na to przymknąć oko, ale ci nasi trenerzy z reguły mają zbyt mało czasu by ułożyć reprezentację, a po drugie nie oszukujmy się - Polska ma niewiele zawodników klasy Szczęsnego, Piszczka, Błaszczykowskiego czy Lewandowskiego. Skoro nie mamy wiele zawodników posiadających znamiona "gwiazdy" to powinniśmy stawiać na dobre ustawienie i zorganizowanie w grze zespołowej. Jeżeli oglądacie mecze naszej ekstraklasy to wiecie, że większość zespołów (poza kilkoma wyjątkami) to "rów mariański" w porównaniu z klubami np. Bundesligi. Powszechnie znana jest również sytuacja na treningach w polskich ligach, w pewnym sensie jest to opierda..... w porównaniu z tym co się dzieję na zachodzie. Trzonem każdej reprezentacji są zawodnicy z rodzimej ligi, u nas w Polsce tak nie jest bo ekstraklasa jest słaba i stąd wychodzi problem. Większość tych dobrych polskich zawodników z ambicją i umiejętnościami otrzymuje oferty z zagranicznych klubów, w zamian polskie kluby ściągają jakieś beztalencia, "staruszków" i odpadki z zagranicznych lig i dalej idziemy w regres, w najlepszym wypadku stagnację.
Wracając do tematu wg mnie najlepszy by był polski trener, a nie ktoś z zagranicy. Powody są trzy - zna ligę, naszą mentalność i język. Komfortowa dla mnie była by sytuacja gdyby Smuda został, ale takiej opcji nie ma więc najbardziej się skłaniam ku Kasperczakowi, Skorży i Fornalikowi Smile
[Obrazek: zarabiankocomplbanner.gif]
[Obrazek: machoneypltl.gif]

Odpowiedz
oczywiście , że Kasperczak ; trener doświadczony i z sukcesami : klubowymi we Francji i z reprezentacją Tunezji budowaną od podstaw po 1,5 roku o ile nie wygrali to na pewno grali w finale Pucharu Narodów Afryki !

ps: tyle , że faworytami PZPN-u są : Fornalik , Probież i Skorża Big Grin koszmarFacepalm , brak realnych pomysłów i fuszerka jaką robi PZPN i to za kosmiczne pieniądze graniczy z paranoją Big Grin
Odpowiedz

Zarabiaj 270 pln dziennie na kryptowalutach
Sprawdzona i skuteczna metoda, nawet gdy kursy walut spadaja

nikt - rozwiązać reprezentacje na 4 lata

nie mam repry - nie ma problemow
Odpowiedz
Najlepiej ktoś z zagranicy np. Trapatoni
Odpowiedz
Waldek Big Grin
Odpowiedz
leo wróci Big Grin
Odpowiedz