kosz


#1
Witaj


Chciałbym Ci zaprezentować jedną z najlepszych kopalni "Miningowych" na świecie, posiadającą legalną farmę w Chinach.
GainBitcoin to biznes oparty na Bitcoinach i łączy on jedną z największych kopalni Bitcoinów na świecie GBminers z ideą internetowego marketingu. Biznes jest zarejestrowany od 2013 roku w Singapurze, biuro IT znajduje się w Delhi. Gainbitcoin to rosnąca społeczność inwestorów i udziałowców, na zasadzie tzw. cloud mining. Cloud mining to wydobywanie kryptowalut bez konieczności posiadania koparek – koparki są nam udostępniane w chmurze. Wykupujemy odpowiedni kontrakt i na jego podstawie firma wypożycza nam swoje koparki. Serwis przyczynia się do rozwoju tematyki zdecentralizowanych walut w Indiach.Gainbitcoin zapewnia dobre źródło dochodu i daje możliwość inwestowania w świecie Bitcoinów. Zyskał już dużą popularność w Azji, a dopiero teraz wchodzi na pozostałe rynki. Pierwsi liderzy w świecie marketingu zajęli już swoje miejsca. Od stycznia 2017 w Polsce, jak i w Europie, ruszają pierwsze prezentacje na żywo.

Kilka faktów o GainBitcoin:
-Inwestycja w BTC – zwrot 10% miesięcznie, przez 21 miesięcy;
-Możliwość dokupowania pakietów w każdej chwili:
-Prowizja z bezpośrednich poleconych 5%;
-Opcja binarki – mając aktywny kontrakt BTC będziesz otrzymywał/a spady w Lewej lub Prawej strukturze drzewa binarnego w wysokości 7% ze słabszej strony;
-Automatyczne wypłaty na portfel Coinbank;
-Kopalnia wyposażona jest również w sprzęt do kopania altcoinów
-Od niedawna mozliwość zakupienia kontraktów Ethereum
-Platforma posiada własne, ogromne serwerownie w Chinach. Jest to duża kopalnia Bitcoinów. Sprawdź sam na Blockchain.info pod nazwą Gbminers.

Właścicielem GainBitcoin.com jest Amit Bhardwaj – przedsiębiorca, inwestor oraz osoba, która jako jedna z pierwszych zainteresowała się technologią blockchain oraz bitcoinem w Indiach. Twórca pierwszej, indyjskiej strony e-commerce, przyjmującej płatności w bitcoinach oraz współwłaściciel największej i najszybciej rozwijającej się indyjskiej kopalni Bitcoin (GBminers).

Amit – ma udziały łącznie w 6 kopalniach – w tym GainBitcoin oraz GBminers, a jego nazwisko pojawia się także przy współpracy z takimi osobistościami jak Roger Ver (tzw. Jezus Bitcoina, właściciel bitcoin.com oraz twórca bitcoinstore.com), Michael Terpin – właściciel MarketWired, Dinis Guarda – założyciel Ztudium.com i BlockchainAge oraz Simon Cocking.

Jeżeli te nazwiska i firmy nic Wam nie mówią – podpowiem, że osoby takie jak Roger Ver nie inwestują w projekty nieprzemyślane i źle prosperujące. Są to najważniejsze osobistości w świecie zdecentralizowanych kryptowalut i aby potwierdzić te słowa, zachęcam do przejrzenia ich życiorysów.

Dlaczego projekt jest warty uwagi? Przede wszystkim dlatego, że GainBitcoin został bardzo mocno rozwinięty w Indiach i dopiero zaczyna być promowany poza granicami tego kraju. Stoją za nimi wielkie osobistości ze świata kryptowalut, a o samym GainBitcoin mówią Indyjskie media pokroju The Times.


Jest więc duża szansa, że wielu inwestorów zacznie się interesować tym tematem, a co za tym idzie – program będzie dopiero zyskiwał na popularności.
Dziennie rejestruje się tutaj od 500 do 1000 osób.

Gainbitcoin to na 100 % realny i prawdziwy biznes. Wykluczam możliwość SCAMU. Wszystkie informacje są potwierdzone. Przypominam, że takie osoby jak Roger Ver ( Jesus Bitcoina) biorą udział jedynie w sprawdzonych i dobrze rokujących projektach. Niemniej jednak jest to biznes a w biznesie wszystko jest możliwe, dlatego tak jak zawsze trzeba się liczyć z możliwością utraty części kapitału.


Ja już kupiłem pierwszy pakiet i będę w tym roku bardzo mocno promował GainBitcoin !

Więc jeżeli szukasz możliwości inwestycyjnych, czy chcesz zarobić w internecie, to GainBitcoin jest dobrą propozycją dla Ciebie. Rejestracja jest darmowa, nie ma żadnych ukrytych opłat. Inwestujemy wyłącznie w wydobycie Bitcoinów, to znaczy z naszych kontraktów inwestycyjnych są zakupywane nowe serwery.


Zapraszam do darmowej rejestracji osoby, które chcą zbudować pasywny dochód w stabilnej i pewnej firmie.


xx

Jeśli zapiszesz się z tego linku wyżej będziesz mógł dostać się do zamkniętych grup na Facebooku odnośnie Gainbitcoin i zadawać tam pytania, otrzymywać pomoc oraz odpowiedzi. Pojawiają się tam również nowości odnośnie firmy i wszelkie informacje, które warto znać.Więc jest to bardzo duży plus.

Przypominam, że w binarnej budowie zespołu liczy się czas, a skoro firmę promuje sam Roger VER to niebawem ludzi będzie przybywać.

Zapraszam również do pobrania i przeczytania poradnika w którym wszystko jest dokładnie wyjaśnione jak działa ten biznes. Są tam wszystkie potrzebne linki i informacje.
Gorąco również zachęcam do obejrzenia filmików na youtube zawartych w poradniku. Pokazują one wszystko krok po kroku w zrozumiały sposób jak należy postępować aby zacząć zarabiać duże pieniądze systemem pasywnym.
xx
Proszę się nie zrażać na początku dużą ilością informacji w tych filmach i poradniku. Ja również na początku byłem zielony w tym temacie ale obejrzałem kilka razy filmy i poczytałem poradnik i teraz jest wszystko jasne. Więc proszę dać sobie trochę czasu na przetworzenie informacji a okaże się że to nie takie trudne jak się na początku wydaje.

Pozdrawiam i życzę wysokich wypłat Wink
[-]
  •
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kosz krychap 0 48 17-02-2019, 14:13
Ostatni post: krychap
  kosz kacperq 1 56 04-02-2019, 18:10
Ostatni post: kytorr
  kosz rachman 2 653 01-11-2018, 06:13
Ostatni post: jedymark
  Kosz tyjka77 0 179 23-10-2018, 10:12
Ostatni post: tyjka77
  kosz sztokula 2 193 19-10-2018, 20:19
Ostatni post: kytorr
  kosz Albertooo 3 158 23-09-2018, 11:35
Ostatni post: kytorr
  kosz djmurek 0 190 19-08-2018, 22:14
Ostatni post: djmurek
  kosz tyjka77 0 162 22-07-2018, 11:18
Ostatni post: tyjka77
  kosz Preasher 2 374 17-04-2018, 17:52
Ostatni post: Preasher
  kosz 12kamil10 0 359 07-04-2018, 16:46
Ostatni post: 12kamil10Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości