• 33 głosów - średnia: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto młodzieżowe
Wspominałem w pewnym temacie własnie o koncie bankowym. Dlatego może ktoś ma konto młodziezowe w banku (zastanaiwam się nad wyborem pomiędzy mBankiem a MultiBankiem), oba mają 12 kilometrów ode mnei w Sierpcu bakomaty, nie swoje lecz partnerów. i stąd moje pytanie które będzie lepsze, a może polecacie jakieś inne, chodzi o bankomaty z miasta Sieprc, można je znaleść w wyszukiwarkach.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.

ja zdecydowanie polecałbym izzyKonto w mBanku. Oczywiście wszystko 0zł, umowę przywozi Ci kurier do domu. MultiBank z tego co mi wiadomo też należy do BRE Banku podobnie jak mbank, więc kasa będzie trzymana "u tych samych ludzi". Polecałbym mBank, ponieważ jeśli chodzi o transfery przez internet oraz zakupy to można powiedzieć "zawsze i wszędzie" Smile

ps. ze względu na to, ze jestem partnerem mBanku mogę zaoferować Ci wynagrodzenie za złożenie wniosku z mojego linka. Podkreślam, że za złożenie wniosku. Zatem pieniążki otrzymujesz od razu. Większość ludzi wymaga albo podpisanie umowy albo prowadzenie konta przez minimum 2 miesięcy i wpłatę na rachunek minimum 200zł. Ze względu na to, że mam specyficzną umowę, ja tego nie wymagam Smile

decyzja należy do Ciebie, jeżeli chcesz więcej info zapraszam na PW

nie wiem czy MoveR chcę , ale ja poproszę o więcej informacji na PW. Smile
Pozdrawiam Wink

A ja mam takie małe pytankto do tego IzzyKonta, czy mozna normalnie wpłacać i wypłacać kase, robić przelewy i kożystac z bankomatu jeżeli ma się to konto i -18 lat?

no oczywiscie;p

Aha dzięki "gościu" za odpowiedź. Z chęcią sma otworzę takie konto, a MoveRowi też najbardziej polecam takie!

u MoveR'a to jest inna sprawa, jemu to konto się podoba ,ale nie maiłby co tam wpłacić. Gorszy problem
Pozdrawiam Wink

A za założenie tego konta się coś płaci? Bo jeżeli tak to narazie bez sensu, wolę nazbierać, bo mam sposób na którym moge nieźle %% z kasą Tongue

nie , on po prostu nie ma pieniędzy na wpłatę do banku , bo musisz coś mieć na tym koncie!
Pozdrawiam Wink

Teraz już kapuje, a gdy się nie wpłaci pieniędzy na konto do banku to coś ci zrobią ?

O właśnie mialem o to zapytać, czy są jeszzce jakieś minima co to tego ile musi być kasy na koncie?

Dla izzyKonta nie jest wymagana żadna minimalna wpłata. Możesz otworzyć konto i mieć na nim 0zł. Wszystko masz za darmo(prowadzenia, przelewy przez internet, karta), podobnie jak przy eKoncie, które osobiście posiadam przez prawie 3 lata.

Aha, spoko, to pogaram z rodzicami, i może da się coś wykombinować jak coś to dam znać.
A jeszcze takie mąle pytanko, ja jako pierwszą liteę nazwiska mam "Ł"
i np. na alertPay mam podane "L" czy to będzie przeszkadzało, np. podczas weryfikacji konta?

Myślę, że nie. Poza tym od paru miesięcy weryfikacja jest uproszczona. Weryfikujesz za pomocą karty lub/i SMS'em

SMS już potwierdziałem, ale to jest tylko przeciw botomSmile
i napotkałem nastepny problem, musze sobie wyrobić duplikat legitymacji szkolnej i będzie dobrze.
Dobra rodzice namówieniSmile
tylko teraz pytanie czy napewno jest za darmo, nie wszystko oczywiście, czy nie ma ukrytych kosztów, te podstawowe funkcje, przelewy otwardzie wypłaty itp. są za darmo?
Jak to jestz podpisaniem umowy.Smile

Jeżeli chodzi o Mbank to już dawno sam zakładałem młodzieżowe konto (mam je do teraz) ponieważ nie trzeba z niego rezygnować Smile . Jest całkowicie darmowe, umowę przyjechał kurier do domu i podpisałem. Dostałem papiery itd. Po tygodniu bodajże otrzymałem kartę do bankomatu. Przez ten okres jedynie co to zarobiłem parnaście groszy z odsetek ;d Więc bardzo polecam (Moja opinia).
Jeżeli byście chcieli mógłbym podać swojego linka z którego możecie złożyć wniosek (niby mogę coś zarobić ale ile to dokładnie nie wiem). No i oczywiście mogę pomóc jeżeli, ktoś czegoś nie wie Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet

Ja jeszcze raz polecam Wink Naprawdę warto założyć tam konto i po prostu mieć, gdzie wpłacać ewentualne pieniądze. Smile
zarobiłem 11 groszy już!! Big Grin
Pozdrawiam Wink

aha, a czy muszę być obecny przy podpisywaniu umowy?
szkoła itp. to moze mnie nie być;/
I pos sprawie wniosek złożonySmile

Eh widzę koledzy nie dadzą zarobić... Ale spoko. A co do umowy to tak musisz być (Musisz przecież ją podpisać...)
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet

Z Kamilem się dogadałem co do tego, jak coś to bym napsalSmile

(10-12-2010, 19:57)Koli napisał(a): Eh widzę koledzy nie dadzą zarobić... Ale spoko. A co do umowy to tak musisz być (Musisz przecież ją podpisać...)

Ripostując chciałbym powiedizeć ,że ja , gdy umowę "podpisywałem" nie musiałem być obecny podczas przekazania głównych dok. przez kuriera. Po prostu mój pełnoprawny opiekun podpisał i wszystko było ok Wink
także MoveR nie musisz być obecny podczas podpisywania. Wystarczy twój opiekun , którego wpisałeś podczas rejestracji Smile
Pozdrawiam Wink

wole być, jak kurier zadzwoni to powiem, około 15: 30 i napewno będę w domuSmile

i konto jest:, kurier własnie pojechalSmile

No to gratulację! Wink Jeszcze mnie nie zawiodło to konto , będziesz zadowolony.
Pozdrawiam Wink

Mover a czy trzeba jaką kolwiek kasę płacić przy zakładaniu kona czy nic? I ile jest powiedzmy % bo mój kumpel ostatnio dostał parę groszy?

nie płacisz nic, a dostaje się 0,70% w skali rocznej;0
ale to jest prawie nic;0
normalnie kurier przyjeżdza, podpisujesz umowę idostajesz tymczasowe dane do konta, potem zmieniasz je na swoje.

Czyli po prostu za darmo se wpłacasz i wypłacasz kaske itp. Tongue Spoko może się uda rodziców namówić, a to konto to do 18lat?

te konto jest od 13, musisz posiadać legitymację szkolną, aha jak masz wpłatomat to za darmo, ale jak np. na poczcie to masz te jakieś prowizje, w odziałach też free tylko nie wiem gdzie one są;p
wypłaty tak ale tylko w bankomatach parnterskich, jest ich 4300 w polsce, to już zalezy od tego gdzie mieszkasz.

Ok dzięki, ale z tym do 18 to chodziło mi o to czy to konto bd miał ciągle aż do 18?

możesz z niego w dowolnej chwili chyba zrezygnować, po 18 możesz je ciągnąć, a jak byś chcial przejść na eKonto to musisz zamknąć to i otworzyć to eKonto.

Nie musisz zamykać Smile Ja mam izzykonto i ekonto teraz Smile I myślę że nie warto ryzykować bo ma się oprocentowanie małe ... ale zawsze coś.