Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Koniec świata


#1
Witajcie! Ostatnio oglądając Apokalipsa 2012 na Discovery zastanawiam się jak to będzie. Jakie jest Wasze zdanie? Ja bądź co bądź za bardzo w to nie wierzę, ale coraz więcej się dzieje na Ziemi, przykładowo w Polsce do tej pory nie było powodzi, a co się działo w 2010 roku...
...2011 zaczyna się podobnie, już są odwilże, stany alarmowe wód w rzekach. Zaczyna się robić coraz gorzej, w danej chwili zalana jest Australia. W poprzednim roku działo się sporo niedobrego, trzęsienia ziemi, powodzie, silne wiatry. Wracając do apokalipsy oglądałem na ten temat trochę filmików na You Tube, i ile filmów tyle zdań, prawda, że kalendarz Majów właśnie kończy się 21 grudnia 2012, ale dlaczego miałby być wtedy koniec świata? Jedne osoby tłumaczą, że ich kalendarz podzielony jest na epoki, okresy i wtedy to się właśnie kończy jedna epoka, a rozpocznie druga. Z naukowego punktu widzenia po prostu bieguny mają się zamienić miejscami i jeżeli będą to robiły powoli na przeciągu kilkunastu lat nic się nie stanie, natomiast jeżeli w ciągu kilku godzin czy dni (bo tak też może być) będzie to najprawdopodobniej koniec. Zaczną się wtedy katastrofy.
Moje zdanie jest następujące: To może nadejść, ale nie musi, Bóg nie stwierdził,kiedy nastąpi koniec (Jeżeli ktoś jest innej religii niech wierzy w swoje stwierdzenia). Jednak to wszystko zmierza w takim kierunku, że długo to już może, że tak powiem nie postać.
A jakie jest Wasze zdanie?
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet


Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
#2
koniec świata będzie - tylko to jest pewna
reszta jest niewiadoma
Odpowiedz
#3
heh Mover ale ci się zebrało na wizje katastroficzne Smile
moim zdaniem jakieś 200-300 lat mamy spokój ( sprawa biegunów , globalne ocieplenie itp... )

ps : jedno jest pewne gdy " to " nastąpi przestaniemy zarabiać przez neta Big Grin
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
#4
(08-01-2011, 15:17)oldman41 napisał(a): ps : jedno jest pewne gdy " to " nastąpi przestaniemy zarabiać przez neta Big Grin
Hahah, po przeczytaniu tego, co napisał MoveR wydawało mi się, że to będzie jeden z niewielu poważnych tematów na forum. Oldman, zniszczyłeś moje nadzieje Big Grin
Zapraszam na ranking bux Wink
Odpowiedz
#5
Kurcze, widząc tytuł tematu myślałem że onbux padł.
Co do tego końca świata to nieprędko się to stanie.
Powodzie były i będą, a to że w minionym roku miała katastrofalne skutki to wina władz że nie zrobiła nic żeby temu zapobiec, od dawna było wiadomo że stan wałów w miejscach gdzie pękały był opłakany. Powódź z 1997 roku była dużo większa, ale wtedy wały były mocniejsze bo młodsze- dlatego nie było takich szkód.
Przykład z moich okolic: Jest w małopolsce taka mieścina gdzie co roku woda na białej sięga pod sam most. Bodajże dwa lata temu woda przez ten most się przelewała, w tym roku było dobry metr wody mniej ale wał się przerwał i zalał tak na oko 25% miasta co najmniej do kostek.

Odpowiedz
#6
(08-01-2011, 16:53)adrianwu napisał(a): Kurcze, widząc tytuł tematu myślałem że onbux padł.
Big Grin
to rzeczywiście byłby dla poniektórych koniec świata
bo sporo kasy tam zainwestowałem
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości