• 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konferencja Forex - zdobądź darmowy bilet
Star 
Świetna okazja dla osób zainteresowanych rynkiem FOREX - darmowy bilet na konferencję prowadzoną przez samego Grega Seckera Smile

30 stycznia w Warszawie, hotel Gromada, odbędzie się konferencja na którą możesz zdobyć darmowy bilet, a także poradnik "Sekrety bogactwa prawdziwych rekinów biznesu". Ilość miejsc ograniczona - kto pierwszy ten lepszy. Potem cena biletu to 47 zł.

Na konferencji będzie ok. 2000 osób.

Z informacji które otrzymałem wynika, że korzystając z reflinka osoba rejestrująca się dostaje eBook, miejsce na evencie i materiały wideo.

Reflink - klik

Czysty - klik
  Odpowiedz

Odradzam szkolenia z tym panem, to sprzedawca kursow o rynku forex ale ich kursy sa bardzo drogie i lepiej przeznaczyc pieniadze na inna droge rozwoju w tradingu.
  Odpowiedz

@trio - bilet na KONFERENCJĘ jest darmowy (w wypadku wyczerpania darmowej puli koszt biletu jest podany). Na konferencji nikt nikogo nie zmusi do podpisania umowy na jakiekolwiek kursy więc proszę nie zniechęcać. Szczerze to nawet nie wiem czy będzie przedstawiana oferta zakupu/udziału w kursach, ale podejrzewam okazja zostanie wykorzystana także do przedstawienia oferty. Myślę że każdy ma swój rozum i zdecyduje czy chce wykorzystać swój czas na udział w konferencji czy nie.

Post daje zainteresowanym tematyką możliwość wejścia na konferencję o Forex z udziałem znanej osoby a nie udział w szkoleniu. Jeśli ktoś ma ochotę poznać klimat tego typu spotkań, otrzymać poradnik a także inne materiały ma po prostu taką możliwość. Decyzje czy warto/nie warto kupić w przyszłości szkolenia tego pana to kwestia osobista. "Konferencja" z definicji to nie jest typowe spotkanie związane z wciskaniem produktów typu garnki Smile
  Odpowiedz

To jest celowo zorganizowane by sprzedawac drogie malo wartosciowe kursy, bylem i temat znam, rowniez temat byl dyskutowany z innymi traderami ktorych znam wielu i tez maja taka sama opinie, nie zniechecam nikogo tylko pisze fakty, co z czym sie je. To zaden znany trader tylko znany sprzedawca a nawet nie on sam tylko jego ludzie i sa oni wszyscy sprzedawcami drogich kursow bo na rynku zarabiac nie potrafia. Ot suche fakty.
  Odpowiedz

Spoko. Ja dałem możliwość skorzystania z darmowej wejściówki i odebrania poradnika. To czy ktoś skorzysta z ewentualnie proponowanego na konferencji kursu czy czegokolwiek to jego indywidualna sprawa. Ostatnio nie chodzę ale kiedyś bywałem na takich spotkaniach bo życie to nie tylko siedzenie przed ekranem i klikanie - o zarobiłem Wink To także poznawanie nowych ludzi, ich spojrzenia na różne rzeczy. Nawiązywanie nowych znajomości w realu skutkuje czasami wartościowymi relacjami i pod względem emocjonalnym jak i biznesowym - i chociażby z tego powodu warto czasami iść nawet na spotkania tego czy innego typu.
Jak ktoś ma iść się nudzić, nie ma czasu na tego typu spotkania albo ma bać się o portfel bo nie potrafi powiedzieć "nie dziękuję" jeśli byłaby taka sytuacja to pewnie ze nie warto by tam szedł. Ktoś inny pójdzie, może dowie się czegoś ciekawego, może pozna kogoś z kim w przyszłości zacznie współpracować... Pozornie zwykłe wydarzenia niosą czasem wiele dobrego. Rozumiesz - zależy czego oczekujesz po darmowej wejściówce na event. Dla jednego to fajna okazja ruszyć 4 litery i poszukać możliwości i znajomości a drugi uzna że nie warto tracić czasu bo widzi jedynie marketingową część wydarzenia lub ma za daleko by dojechać Smile
  Odpowiedz

Ogolnie to podstawowa papka marketingowa jest a nauczyc sie mozna wiecej na spokojnie i gdyby ktos faktycznie kupil kurs to nalezy pamietac ze w tej branzy nauka jest naprawde dlugoterminowa jesli nie 'wieczna' a kurs sie szybko skonczy a pozniej juz trzeba walczyc z rynkiem na zywo, prawdziwe pieniadze, prawdziwe emocje, ale pewnie ze pojsc mozna jak kogos temat interesuje lub chce zaczac na rynkach dzialac, od czegos zaczac trzeba.
  Odpowiedz

No wiesz... Po raz kolejny przypominam, że to KONFERENCJA a nie kurs/szkolenie... Nie oczekuj wiedzy na takim spotkaniu równej wiedzy z płatnego komercyjnego kursu, no wybacz Wink Coś się dowiesz, kogoś poznasz, klimat poczujesz, może Ci coś zaproponują itd. Po prostu tak jak to fajnie ująłeś - od czegoś trzeba zacząć Smile a jak się już zaczęło to można się przejść jak ktoś lubi i wkręcić się w towarzystwo w temacie co być może kiedyś zaowocuje fajnymi kontaktami lub współpracą, i tyle Smile
  Odpowiedz