Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 48 głosów - 2.58 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

komtekst.com

Jakub302
Inwestor
*

Student User
Liczba postów: 344
Reputacja: 11 +
Poleconych: 1

Goldsy: 0.00
komtekst.com
Czy słyszał ktoś o stronie http://komtekst.com/index.php
jest taka oferta:
PRACA DLA KAŻDEGO, KTO MA KOMPUTER I INTERNET.
GWARANTUJEMY STABILNY ZAROBEK. WYPŁATY CODZIENNIE.

zlecenia na wyszukiwanie błędów na stronach www

Przy wykonaniu tego rodzaju zleceń trzeba uważnie przeglądać strony sprawdzanych witryn internetowych i robić sprawozdanie ze znalezionych błędów. Przykładowy wykaz poszukiwanych błędów: nie otwiera się strona; długo otwiera się strona i aplikacje wizualne; nie otwierają się aplikacje wizualne; nie do końca otwierają się aplikacje wizualne; występują błędy podczas oglądania plików video; błędne bądź nieodpowiednie rozmieszczenie materiałów tekstowych... oraz wiele innych. Do każdego zlecenia dodawany jest wykaz poszukiwanych błędów, pojaśnienia na co zwracać szczególną uwagę oraz ewentualne specjalne życzenia zamawiającego.
42zł/h

zlecenia dot. kontroli i selekcji materiałów wizualnych

Przy wykonaniu tego rodzaju zleceń trzeba przeglądać na witrynach zleceniodawców materiały wizualne ładowane poprzez użytkowników tych serwisów. Każde foto bądź video powinno zostać skontrolowane (poddane moderacji) pod względem jego zgodności z prawem, regulaminem konkretnego serwisu oraz życzeniami zleceniodawcy. Sprawozdanie z wykonanej pracy nie jest konieczne, moderacji dokonuje się na serwerach zleceniodawców w trybie online. Tego rodzaju prac nie mogą wykonywać osoby w wieku poniżej lat 18-tu. Warunkiem otrzymania zleceń na moderację materiałów wizualnych jest także zakaz na zawarcie odrębnych bezpośrednich umów z zleceniodawcami w ominięcie
55zł/h

zlecenia na sprawdzenie unikalności tekstów webowych

Praca nad tymi zleceniami potrzebuje od wykonawcy umiejętności wybierania właściwych fraz na stronach poddawanych ocenie witryn internetowych i sprawdzenia ich unikalności pod względem umieszczonych tam tekstów. Sprawdzenia zwykle dokonuje się za pomocą opcji zaawansowanego szukania Goggle. Po wykonaniu takiego rodzaju zleceń przedstawienie sprawozdania o wynikach oceny testowanych witryn jest konieczne.
47zł/h

zlecenia na testowanie witryn i stron internetowych

Przy wykonaniu tego rodzaju zleceń trzeba na poddawanych kontroli witrynach dokonać różnego rodzaju czynności testowych, jak to – rejestracji, autoryzacji, sprawdzenia funkcjonowania podpory technicznej, ładowania awatarów itp. Z reguły, na praktyce dokonuje się sprawdzenia funkcjonalności określonej witryny pod kątem poprawnego działania wszystkich programów i scriptów drogą imitacji zachowania potencjalnego użytkownika.
60zł/h

Jeszcze troche tam tego jest i nie ma sensu wklepywać.
Mam pytanie co sądzicie i co myślicie o tej stronie czy to ściema czy wałek jakiś?? Prosze o opinie.

12-04-2011 10:11
jaras=
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 1
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

RE: komtekst.com
(12-04-2011 10:11)Jakub302 napisał(a):  Czy słyszał ktoś o stronie http://komtekst.com/index.php
jest taka oferta:
PRACA DLA KAŻDEGO, KTO MA KOMPUTER I INTERNET.
GWARANTUJEMY STABILNY ZAROBEK. WYPŁATY CODZIENNIE.

zlecenia na wyszukiwanie błędów na stronach www

Przy wykonaniu tego rodzaju zleceń trzeba uważnie przeglądać strony sprawdzanych witryn internetowych i robić sprawozdanie ze znalezionych błędów. Przykładowy wykaz poszukiwanych błędów: nie otwiera się strona; długo otwiera się strona i aplikacje wizualne; nie otwierają się aplikacje wizualne; nie do końca otwierają się aplikacje wizualne; występują błędy podczas oglądania plików video; błędne bądź nieodpowiednie rozmieszczenie materiałów tekstowych... oraz wiele innych. Do każdego zlecenia dodawany jest wykaz poszukiwanych błędów, pojaśnienia na co zwracać szczególną uwagę oraz ewentualne specjalne życzenia zamawiającego.
42zł/h

zlecenia dot. kontroli i selekcji materiałów wizualnych

Przy wykonaniu tego rodzaju zleceń trzeba przeglądać na witrynach zleceniodawców materiały wizualne ładowane poprzez użytkowników tych serwisów. Każde foto bądź video powinno zostać skontrolowane (poddane moderacji) pod względem jego zgodności z prawem, regulaminem konkretnego serwisu oraz życzeniami zleceniodawcy. Sprawozdanie z wykonanej pracy nie jest konieczne, moderacji dokonuje się na serwerach zleceniodawców w trybie online. Tego rodzaju prac nie mogą wykonywać osoby w wieku poniżej lat 18-tu. Warunkiem otrzymania zleceń na moderację materiałów wizualnych jest także zakaz na zawarcie odrębnych bezpośrednich umów z zleceniodawcami w ominięcie
55zł/h

zlecenia na sprawdzenie unikalności tekstów webowych

Praca nad tymi zleceniami potrzebuje od wykonawcy umiejętności wybierania właściwych fraz na stronach poddawanych ocenie witryn internetowych i sprawdzenia ich unikalności pod względem umieszczonych tam tekstów. Sprawdzenia zwykle dokonuje się za pomocą opcji zaawansowanego szukania Goggle. Po wykonaniu takiego rodzaju zleceń przedstawienie sprawozdania o wynikach oceny testowanych witryn jest konieczne.
47zł/h

zlecenia na testowanie witryn i stron internetowych

Przy wykonaniu tego rodzaju zleceń trzeba na poddawanych kontroli witrynach dokonać różnego rodzaju czynności testowych, jak to – rejestracji, autoryzacji, sprawdzenia funkcjonowania podpory technicznej, ładowania awatarów itp. Z reguły, na praktyce dokonuje się sprawdzenia funkcjonalności określonej witryny pod kątem poprawnego działania wszystkich programów i scriptów drogą imitacji zachowania potencjalnego użytkownika.
60zł/h

Jeszcze troche tam tego jest i nie ma sensu wklepywać.
Mam pytanie co sądzicie i co myślicie o tej stronie czy to ściema czy wałek jakiś?? Prosze o opinie.

Takie samo ogłoszenie spotkałem 2 godz. temu.
Postanowiłem wybrać zajęcie kontrolera treści wizualnych.
Wziąłem udział w 12 punktowym teście oraz podałem maila i tel. kontaktowy.
Po przesłaniu w.w po enterze wyświetliła się informacja o tym że JEŚLI ZDAŁEM to w ciągu 24h skontaktują się ze mną i zaczniemy pracować.
TYLKO małe ale aby potwierdzić prawidłowość podanego telefonu WYŚLIJ SMS pod numer 95xxx o tresci OKNUMER.
Jak sprawdziłem we wszystkich taryfach operatorów krajowych koszt takiego
SMS wynosi 30,50 PLN za sztukę !!! Ja odpuściłem.
PS. Kontakt z firmą tylko skrzynki mailowe. Zero telefonów. Powodzenia !!!
13-04-2011 10:47
Jakub302
Inwestor
*

Student User
Liczba postów: 344
Reputacja: 11 +
Poleconych: 1

RE: komtekst.com
ok dzięki tak też myślałem że to jakaś wy je b ka

13-04-2011 14:25
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS