Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Kod na auto. dodawany baner.

Szukałem, szukałem ale się nie doszukałem kodu html/php na stronę który będzie miał służyć do celu promowania baneru 20dollars2surf.
I chodzi o to, aby każdy gość mógł dodać swój banerek.
Najlepiej:
- 3 tabele
* adres url
* adres baneru
* email

i żeby po dodaniu był komuniktat "Dziękujemy za dodanie banera! Pomóż innym zarobić i dodaj ten link http:/blabla.pl/promowanie.html (przepraszam za wcześniejszy link to bylo nieumyślne) gdziekolwiek, lub zareklamuj nas!

Za podanie chociaż kawałka kodu (reszte sam zedytuje) będe bardzo wdzięczny i oczywiście za darmo dodam każdego baner!
Zarabiaj tak jak ja!
Tylko sprawdzone serwisy!
Odpowiedz
Może trochę nie na temat, ale ... skąd wytrzasnąłeś TĄ [sponsorki.pl] stronę? Wow Albo nie, wolę nie wiedzieć Szczerbol
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
A to ma byc dodawane do bazy danych? Czy może byc tak, że dane te które użytkownik doda przyjdą Ci na e-maila?
Jeśli to drugie to pomogę ):
Sory nie doczytałem tematu. Pisze że na auto dodawany banner. Więc nie pomogę ;/
Nie znam się dobrze na PHP+MysQL
Odpowiedz
A ty chcesz żeby to tylko dodawało ten baner do bazy czy coś jeszcze?

Odpowiedz
Tak ta strona to głupio wyszło bo to miał być przykład a nie ...

Może być i na e-mail chociaż wolałbym automat.
Zarabiaj tak jak ja!
Odpowiedz
hmm ja tego przykładu nie widziałem mi tylko chodzi o to czy to ma tylko dodawać dane do tabeli i (lub) na maila. czy coś jeszcze z tymi danymi ma zrobić?

Odpowiedz
Ma dodawać aby wyświetlał się baner na stronie a na maila to co było wypełnione czyli link + adres banerka + mail
Zarabiaj tak jak ja!
Odpowiedz
Dobra już mam formularz (profresjonalny) wysyłający na maila ale jak z tą bazą danych aby automatycznie dodawała baner na stronę. Jeśli jest to bardzo skomplikowane to się nie biorę.
Zarabiaj tak jak ja!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości