Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Kilka Pytań

Witam, mam kilka pytań dotyczących zarabiania w necie Smile

1. Czy opłaca się klikać w polskie GPTR?
2. Czy ToolBary są opłacalne?
3. W jakie buxy zainwestować? Mogą być aurorki Big Grin
4. Czy opłaca się dawać refback?
5. Czy opłaca się zakładać stronę internetową, na której będą umieszczone, informacje dotyczące zarabiania w necie, bannery itd. ?
6. Czy opłaca się reklamować taką stronę na AutoSurfach?
7. Można zarobić jakoś na takiej stronie? np. sprzedawanie reklam
8. Jaki polecacie hosting na stronę? Najlepiej darmowy.
9. Na czym można jeszcze zarobić? Big Grin

Z góry dzięki za odp. Smile
napisz do mnie na PW , postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania Big Grin
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
[-] 1 użytkownik podziękował oldman41 za ten post:
  • Sozin
(02-07-2011, 10:22)Sozin napisał(a): Witam, mam kilka pytań dotyczących zarabiania w necie Smile

1. Czy opłaca się klikać w polskie GPTR?
2. Czy ToolBary są opłacalne?
3. W jakie buxy zainwestować? Mogą być aurorki Big Grin
4. Czy opłaca się dawać refback?
5. Czy opłaca się zakładać stronę internetową, na której będą umieszczone, informacje dotyczące zarabiania w necie, bannery itd. ?
6. Czy opłaca się reklamować taką stronę na AutoSurfach?
7. Można zarobić jakoś na takiej stronie? np. sprzedawanie reklam
8. Jaki polecacie hosting na stronę? Najlepiej darmowy.
9. Na czym można jeszcze zarobić? Big Grin

Z góry dzięki za odp. Smile
1. tak - bo są pewne
2. tak, ja najwięcej na nich zarabiam, patrz mój podpis.
3. W żadne chyba, że masz wielu poleconych - ale dobieraj takie buxy ostrożnie, bo łatwo wtopić pieniądze.
4. tak o ile chcesz szybko osiągnąć minimum na buxie, bo wiadomo, że bux może szybko upaść, a płacąc refback masz więcej poleconych i szybciej te minimum osiągasz i wypłacasz.
5. Bez strony internetowej ciężko zdobyć poleconych (mówimy tu o liczbie >10)
6. tak o ile nie masz na niej reklam typu adsense lub adhitz - ponieważ można za to dostać bana.
7. adsense i adhitz i kilka innych możliwości - ale wtedy odpada autosurf
8. darmowy to polecam cba.pl.
9. 20$ - surfbar.

To moje zdanie, kilka osób pewnie polemizowałoby ze mną Smile

Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

[-] 1 użytkownik podziękował keller107 za ten post:
  • Sozin
Owszem Najlepsze i najpewniejsze są toolbary typu logi,Ayuwage od ponad roku na nich jestem i ani razu się nie zawiodłem, gdzie przez ten okres setki buxów padło, a co do Aureorek polecam Cashinsta od (2009 roku) oraz Cashtrema można inwestować śmiało nawet bez poleconych
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM
5.opłaca
8.000webhost.com
9.najlepsze do zarabiania są manual surfy - bo można czasem zarobić 25$ w dzień bez zadnego refa
i kasa jest do wygrania codziennie
podepnę się pod ten temat nie ma sensu zakładać nowego mam nadzieje że autor się nie obrazi więc szukam jakiś autosurfów na których jest szansa coś zarobić (miałem konto na surfik.pl niewiele mi już brakowało i zamknęli stronę, na surfujesz.pl miałem też dość pkt, miałem zlecać wypłate po urlopie od wczoraj nie działa :/) głównie interesują mnie doładowania ale kasa też może być jestem początkujący i za bardzo nie potrafię zdobywać poleconych proszę to też wziąć pod uwagę
propozycja ciekawej stronki poszła na PW
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Co do 1 pytającego to strona naprawdę warto założyć! Sam w to wątpiłem, ale skonstruowałem, póćciłem kilka reklam za niewielką sume i razem do wszystkich serwisów co mam na stronie zgarnołem 8 poleconych. Co prawda gorzej z aktywnością bo 3/8 ale dobre i to.

Tylko:
- Nie oszukuj bo tylko się zniechęcą,
- Opisz ciekawe strony, jakaś pomoc w rejestracji, itp.

Widziałem takie strony co są tylko banery - Co o nich sądzę ? Beznadzieja. Wystrczyło by rzucić 2 sensowne zdania.

Jeśli pomóc w stronie to pisz PW.
Zarabiaj tak jak ja!
Tylko sprawdzone serwisy!