• 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katalog pod Adsense - wzór jak wkomponować reklamy
Dzisiaj trafiłem na pewną stroną. Autor tego katalogu zachwycił mnie pomysłem wkomponowaniem reklam adsense, a raczej dopasowaniem całej strony pod reklamy adsense Wink

Podaję wzór jak tworzyć strony, aby zarabiać na adsense: http://odziez.webwweb.pl/

ps. uważajcie żeby nie kliknąć w reklamę Tongue
  Odpowiedz

Na prawdę świetnie zrobiona strona pod adsense Smile

Ja już wiele takich widziałem LogiPTC,anonptc,ayu i innocurrent wyświetlają wiele takich stron Smile

Ja bardzo żałuję, że dostałem bana na adsense Sad bo teraz już bym pewnie min. osiągnął Sad
Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

Odpowiedz

Ja podobnie jak kolega powyżej :/ A stronka nieźle zrobiona Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

Jak to?! Dostaliście bany na reklamy adsense dożywotnio?! I już koniec zarabiania? A co było nie tak, jak można wiedzieć, żeby się ustrzec ewentualnie?
  Odpowiedz

Dopasowanie całkiem, całkiem, choć widziałem lepsze, ale strony nie podam bo nie pamiętam. Gdzieś mam ją zapisaną (tylko gdzie ? Tongue )
Clixsense - razem zarabiamy więcej. Zapraszamy
  Odpowiedz