• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KasaZaMaila.pl - Gwarantowany zysk online!
https://kasazamaila.pl/

Codzienne czytanie maili, może być nie tylko Twoim porannym czy wieczornym rytuałem, ale także świetnym sposobem
na zarobek. Obsługa e-mail to nie tylko wiadomości kierowane bezpośrednio do konkretnej osoby, ale także wiele informacji marketingowych i ofert promocyjnych za którymi kryje się duża kasa. Wystarczy zarejestrować się na stronę KasaZaMaila.pl
i za poświęcenie niewielkiej ilości wolnego czasu na czytaniu wiadomości przychodzących na maila zarabiać online. Zarabianie przez czytanie to gwarantowany zysk, jasne reguły współpracy, a to wszystko zdalnie, bez wychodzenia z domu. Łatwe pieniądze i proste metody zarabiania w Internecie. Zarobek online to nie tylko puste hasła, ale cały system oparty o wykorzystanie możliwości posiadania kont pocztowych, dla zysku. Od tej chwili prosta, codzienna czynność jak przeglądanie poczty e-mail oraz klikanie na otrzymane wiadomości może dać wiele możliwości na naprawdę duży zysk, a to wszystko poświęcając na to tylko kilka chwil.

Zarabiaj prawdziwe pieniądze na czytaniu maili! Gwarantowany zysk online!
Nie wiesz o co chodzi? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu!

https://www.youtube.com/watch?v=G6zD3rRh1iA
  Odpowiedz

a cos wiecej niz takie puste info? ile maili dziennie? jakie stawki? minimum do wypłaty? jakie profity za polecanie?
  Odpowiedz

A są jakieś dowody wypłat z tego programu?
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
  Odpowiedz

mi tu pachnie zbieraniem bazy email do sprzedaży
Zarobiłam tu ponad 1400$ na ankietach -> https://www.clixsense.com/?4020151
Dobrze płatne naukowe ankiety w funtach  -> https://www.prolific.ac/p?ref=I0KVM20G
Płatne ankiety, nowy panel -> https://poznaj.to/rejestracja?r=rGAF

Odpowiedz

Albo oszustwo w stylu eRmail...
  Odpowiedz

dokładnie Confused
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

Tak mi odpisał na innym forum, jednak i tak mi to wiele nie mówi..

Na koniec każdego miesiąca jest znana pula, z której użytkownicy są nagradzani za aktywność. Niektóre osoby są wyróżnione (losowo i/lub za zapraszanie innych - nowych). Z każdym miesiącem suma uzbieranych punktów pozwala na większe wypłaty, czyli z miesiąca na miesiąc zysk będzie coraz większy! Nie ma określonego cennika, bo zazwyczaj wtedy wypłaty są małe. My stawiamy na rosnący zysk wraz z rosnącą aktywnością użytkownika. Dodatkowo warto wiedzieć, że można mieć kilka kont, co pozwala zwiększyć zysk regularny, ale też zwiększa szansę na losowe wyróżnienie.

Mówiąc krótko – jest opłacany całokształt aktywności w miesiącu.

Inne firmy tego typu posiadają cennik, co daje zazwyczaj dosłownie kilka GROSZY miesięcznie zysku. My staramy się odejść od tej metody, by ten zysk był jednak większy w konkretnych ZŁÓTÓWKACH.
  Odpowiedz

nic to nie mowi nie ma nigdzie zadnych dowodow wyplat choc na fejsie masa komentarzy ale nic na temat niby dzialaja od 1 stycznia ale zero informacji w necie na stronie nie ma tez niczego dopiero teraz ten quantic lata po roznych forach i to promuje zalozylem konto na maila ktorego nie uzywac zeby sprawdzic co to ale maila nie dostalem zadnego do czytania a w menu nie ma nawet przycisku wyplataSmile wyczywam scieme milordzieSmile
  Odpowiedz

Dajmy szanse na odpowiedź załozycielowi tematu. Wysłalem mu mail i PW, wczoraj sie logował bez odpowiedz.. 48h tyka :-)
  Odpowiedz

Cześć,
Spokojnie, po co te nerwy. Wink Administratorzy strony nie chcą nikogo oszukiwać, z tego co mi wiadomo (zaznaczam, że ja tylko zapraszam). Nie ma informacji o tym ile maili dziennie i jakie stawki, bo to zupełnie inaczej działa niż eRmail (swoją drogą, eRmail to SCAM? - serio pytam, bo nie wiem). Działa to tak, że nie ma określonej liczby maili. Jest ich tylko kilka. Chodzi o to, żeby wejść w te kilka i wtedy będzie wypłata. Nie ma nękającego spamu. Nie ma minimalnej wypłaty, bo wypłacane są środki co miesiąc na konto bankowe lub PayPal. Wszyscy dostają jakieś minimum, żeby nie było mowy, że to jakieś oszustwo, żeby zawsze był jakiś minimalny wpływ. Co miesiąc natomiast jest paręnaście czy parędziesiąt osób wyróżnionych, które dostają więcej (i to już jest trochę bardziej przyzwoita suma). Ja jestem użytkownikiem i potwierdzam, że są minimalne wypłaty i czasami te wyróżnione. Mają niedługo też być inne bonusy, gadżety itp. Za polecenie też się dostaje punkty, które dają większą szansę na większe wyróżnienie. Gdyby był cennik, którego tak bardzo chcecie to wypłaty byłyby groszowe (tak to zwykle bywa...). Napiszcie, proszę czego oczekujecie, a rozpatrzą wszystkie pomysły. Rozwój i metoda systemu nie jest do końca sprecyzowana, ciągle się rozwija. Jeśli koniecznie chcecie warunków to mamy propozycję - określcie czego byście chcieli, a spróbują to zrealizować. Wink
  Odpowiedz

(31-07-2017, 18:06)Quantic napisał(a): (swoją drogą, email to SCAM? - serio pytam, bo nie wiem).

Tak, eRmail, już wiele lat temu został okrzyknięty SCAMEM, nikt z tego programu nie otrzymał wypłaty.

Odnośnie do KasaZaMaila.pl, to na stronie nie ma też regulaminu albo ja go nie widzę (jest tylko FAQ).
  Odpowiedz

uznaniowe płacenie i brak regulaminu.. kiepsko wróży programowi..
  Odpowiedz

ogolnie smiesznie to wyglada w FAQ tez nic konkretnego nie ma jezeli program dziala na zasadzie klikaj polecaj a moze cos ci zaplacimy bez zadnych zasad i informacji a ty QUANTIC nie jestes uzytkownikiem jak to napisales tylko z tego co widze na tamtej stronie jestes adminem tego czegos wiec jesli chcesz przyciagnac ludzi do programu to wymysl jasne zasady tak zeby kazdy wiedzial o co chodzi i podaj jakies dowody na wyplacalnosc twojej strony
  Odpowiedz

no nikt właśnie żadnych nigdzie nie dał to chyba tajemnica.. brak regulaminu, brak zasad, brak zakładki wypłaty/proof

i wisienka
6. Czy można zweryfikować kasazamaila.pl, że jest zaufaną firmą?

Zapraszamy do Kontaktu. Zapewniamy, że każda wiadomość/hasło/informacja/mail są szyfrowane za pomocą protokołu wraz z certyfikatem SSL (HTTPS) i dobrze zabezpieczonych kluczy. Serwer ma zabezpieczenia przed atakami, SPAM-em i niepowołanym dostępem. Dodatkowo serwer nie posiada limitów i ograniczeń oraz pracuje w HA (High Availability) z wysokim SLA (Service Level Agreement). Dodatkowo dla Waszej wiadomości mamy bazy danych w wersji Enterprise i dyski SSD, co pozwala na bardzo dużą wydajność w użytkowaniu witryny. Baza danych jest zgłoszona do GIODO (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).

To ja poproszę NIP i Regon firmy oraz nr zgłoszenia bazy do GIODO (każde zgłoszenie takowy posiada)
  Odpowiedz

(31-07-2017, 10:33)wrzochal11 napisał(a): Inne firmy tego typu posiadają cennik, co daje zazwyczaj dosłownie kilka GROSZY miesięcznie zysku.

Wolę kilka groszy w pewnym serwisie niż scamowe złotówki Laie_67
Pomóżcie nazbierać $1.60 do minimum Smile http://adf.ly/1131984/www.google.com
  Odpowiedz

Je tylko cytowałem słowa jakie otrzymałem na innym forum Wink

Cóż.. czego oczekujemy? Jasnych zasad działania programu, to chyba jasne.
a Quantic na pewno nie jesteś zwykłym użytkownikiem projektu, bo na innym forum miałeś nawet dostęp do informacji kiedy założyłem konto na polecanym przez Ciebie portalu.
  Odpowiedz

(31-07-2017, 18:06)Quantic napisał(a): Napiszcie, proszę czego oczekujecie, a rozpatrzą wszystkie pomysły.

"Inne firmy tego typu posiadają cennik, co daje zazwyczaj dosłownie kilka GROSZY miesięcznie zysku."

Inne, polskie firmy tego typu, posiadające cennik pozawalają zarobić od kilku do kilkunastu groszy, ale DZIENNIE, nie miesięcznie (jeśli chodzi o zarobki z samych maili + reklam PTC). Tak jest np. w CentrumReklamy albo sejfik. Nie znam żadnego programu GPTR, który daje zarobek tylko kilku groszy miesięcznie.

Ile w takim razie można wyciągnąć dziennie albo miesięcznie w KasaZaMaila.pl, która to stawia się na wyższej pozycji, od tych programów posiadających cennik? Smile
  Odpowiedz

na bide kilkanaście groszy gdy sie tylko klika reklamy - a w sejfik czy forsapl jest masa innych form zarobku, gdzie niewielkim nakładem czasu/pracy można zarobić nawet kilkanaście złotych.

Ciekawe, że twórca tematu pisze w 3 osobie jakby nie był odpowiedzialny i świadomy za te zmiany itd. Rozdwojenie jaźni??
  Odpowiedz

Nie polecam...
  Odpowiedz

(04-08-2017, 09:36)kytorr napisał(a): na bide kilkanaście groszy gdy sie tylko klika reklamy - a w sejfik czy forsapl jest masa innych form zarobku, gdzie niewielkim nakładem czasu/pracy można zarobić nawet kilkanaście złotych.

Krytorr, masz oczywiście rację, napisałem o dziennym minimum wyjściowym w takich programach (tym od biedy), a reszta zależy już od zaangażowania i kreatywności użytkownika.
  Odpowiedz

ale jaja Laie_67
[Obrazek: claimvmv.png]

dostalem dwa pisiont nawet nie wiem za co bo maili do czytania zadnych nie dostalemSmile chyba na zacheteSmile
  Odpowiedz

to faktycznie kwota znacznie wykraczająca poza standardowe programy buahahaha i fake konto paypal niezweryfikowane
  Odpowiedz

No to ładne pieniądze Big Grin
  Odpowiedz

a to moje linki wszystkie mozna polecac i rejestracja darmowa
xxx

Notatka od kytorr, 13-10-2018 14:37:

wczoraj był warn.. dziś za to samo ban na miesiąc, kolejny spam będzie ban perm

Odpowiedz