Poznaj sekret skutecznego zarabiania na Bitcoinie
nowoczesny system, gdzie zarabiasz nawet, gdy cena kryptowalut spada

  • 29 głosów - średnia: 2.34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kandydatury na mederatorów
#1
W tym temacie mogą zgłosić swoje kandydatury osoby, które chciałyby zostać moderatorem.

Na PW możecie mi przysłać informacje czy prowadzicie jakieś swoje strony internetowe i jak długo interesujecie się tematyką, którą porusza nasze forum.

Pierwszeństwo będą miały osoby z długim stażem z Bux.Zarabianie24.net oraz Zarabianie24.net, ponieważ tam dokładnie mogę zobaczyć czy dana osoba jest "ogarnięta" w naszym temacie Smile

Do zdobycia Big Grin
- 3 posady na moderatora
- jedna z trzech osób zostanie Super Moderatorem

Zapraszam
  Odpowiedz
#2
Witam. Ja chciałbym zostać jednym z trzech moderatorów. W temacie z zarabianiem siedzę już dość długo więc mam wprawę, a co do forów też już od ponad 2 lat stale piszę i wiem co dobre a co złe na forum. Ze stronami "Bux.Zarabianie24.net oraz Zarabianie24.net" nie miałem jeszcze przyjemności ale ogólnie mam wprawę w tych tematach.
  Odpowiedz
#3
Witam,
Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko jednego z 3 moderatorów naszego forum. Zarabianiem przez internet interesuję się od około roku , ale dopiero 2 miesiące temu odnalazłem "Zarabianie24.net" i to tam zagłębiłem się w tajniki pozyskiwania środków przez tę formę Smile .
Od siebie mogę dodać ,że byłoby to dla mnie wielkim zaszczytem,
pozdrawiam
stefekkro
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz
#4
Ja się tudzież zgłaszam. Może doświadczenia ze stronami tego typu nie mam ale chodzę do technikum informatycznego 4kl, więc temat ogarniam.

  Odpowiedz
#5
(09-11-2010, 20:30)adrianwu napisał(a): Ja się tudzież zgłaszam. Może doświadczenia ze stronami tego typu nie mam ale chodzę do technikum informatycznego 4kl, więc temat ogarniam.

mógłbyś napisać nam w jakiej specjalizacji się kształcisz?

  Odpowiedz
#6
Wiesz. Jak to w technikum to próbują mnie uczyć wszystkiego po trochu. Ale ja się dużo interesuję właśnie tworzeniem stron www i się też przymierzam do stworzenia jakieś strony(takiej poważniejszej trochę).

  Odpowiedz
#7
To może i ja się zgłoszeSmile
W moderowaniu mam doświadczenie ( miałem nie jedno forum)
Znam się na zarabianu w necieSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet


Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz
#8
Zgłaszam swą kandydaturę.
Jestem zarejestrowany na jednym z blogów o zarabianiu. Może nie jestem tam od dawna, ale o bux'ach wiem już prawie wszystko Wink. Swoją przygodę z zarabianiem w internecie zacząłem około rok temu z lockerz. Niestety nie kampiłem w porę i nic tam nie wygrałem. Jakoś miesiąc lub dwa po starcie odlotka dołączyłem do zarejestrowanych użytkowników. Byłem mistrzem gry Batt Attack, ale i tak nic nie wygrałem. Potem były już wszystkie serwisy, czyli take, tb, przeczytamwszystkich, buxy... Moderatorem żadnego forum w życiu nie byłem. Próbowałem założyć własne fora, ale oczywiście kończyły się one klęską. Od dwóch dni zakładam galerię fotograficzną, ale to tam do moderowania się nie liczy. Na forach o zarabianiu jestem także od niedawna. Byłem na forum o odlotku(od 19 marca) i na forum o lockerz(28 czerwca)

Dlaczego chcę być moderatorem?
Bo widzę, że forum ma duży potencjał, w internecie coraz więcej pojawia się typowego "szutu"... Myślę, że jestem też dobry do takiej roli. Chciałbym pomóc w podciągnięciu forum na jeszcze wyższe loty.
  Odpowiedz
#9
To kiedy otrzymamy jakieś wiadomości?
Czy ktoś został przyjety?
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet


Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz
#10
do połowy tygodnia na pewno będziemy mieli wybraną trójkę Smile
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości