• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria
Moi drodzy, poszukuję sprawdzonej kancelarii, która pomoże mi w walce o należne mi odszkodowanie. Miasto w jakim się znajduje nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
Czym najlepiej kierować się podczas wyboru takiej kancelarii? Korzystał ktoś już z takich usług i może się wypowiedzieć?
Z góry dziękuję za wskazówki. Wink
  Odpowiedz

Ja po raz kolejny skorzystałam z usług Kancelarii Prawnej we Wrocławiu. Ty razem w moim przypadku było to ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Jednak wracając do tematu Twojego odszkodowania to mogę polecić Ci Kancelarię Ptak i wspólnicy. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi. Są profesjonalni, dokładni, a przede wszystkim bardzo skuteczni.
  Odpowiedz

Ja trafiłem na [url=https://www.i-kancelaria.pl/][/url] mm zamiar nawiązać z nimi współpracę. Jestem po pierwszym, wstępnym kontakcie i bardzo podoba mi się samo podejście do klienta, jak i ogromna wiedza osób tam pracujących.

Notatka od kytorr, 21-08-2018 21:44:

seo/pozycjonowanie/reklama

Odpowiedz

Co trudnego w podjęciu odpowiedniej decyzji? Chyba brakuje jedynie chęci.
  Odpowiedz

Zacisnąć zęby i do boju
  Odpowiedz

Witam wszystkich!!

Jeśli chodzi o kancelarię to mogę polecić firmę Helpfind – https://www.helpfind.pl/utrata-wartosci-...jazdu-wzor. Dwa razy się z nimi kontaktowałem. Raz chodziło o mnie a konkretnie moje auto po stłuczce, a drugi raz chodziło o kuzynkę (mały wypadek przy pracy, ale miała problem z odszkodowaniem). Generalnie takich firm jest nie wiem... może z kilkaset. Kumpel z kolei wysyłał do jeszcze innej kancelarii, ale nie był już tak zadowolony bo sprawa strasznie się przeciągała. Tak więc przed wyborem konkretnej firmy trzeba się dobrze zastanowić i poczytać opinie o niej. Wysokość prowizji to nie wszystko, warto zerknąć na ilość wygranych spraw czy ogólnie doświadczenie firmy na rynku.

Pozdrawiam!
  Odpowiedz