Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 37 głosów - 2.57 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kampania reklamowa... papieru toaletowego :D

fiolek123
Zbieracz
*

Student User
Liczba postów: 213
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Wink Kampania reklamowa... papieru toaletowego :D
Witajcie Big Grin

Mam zadanie na WOS - jestem pracownikiem firmy "Papier toaletowy ponad wszystko" muszę wymyślić kampanię reklamową nowego rodzaju papieru toaletowego. Pomożecie mi? bo nie mam pomysłu. Może to być śmieszne i głupie, byle tylko przyciągało Wink

BestPTCSites.pl - Lista najlepszych buxów w sieci

[Obrazek: 468x60.png]
15-01-2011 14:21
Marco300
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 1

RE: Kampania reklamowa... papieru toaletowego :D
Cukier, słodka trucizna

Cukier, trzeci w kolejce po alkoholu i papierosach, środek silnie uzależniający co do szybkości i ilości, czyniący poważne zaburzenia w organizmie, a mimo to używany przez dzieci, powszechnie dostępny i społecznie akceptowalny. Zadziwiające…

źródło: http://verdienenonline.blog.com/cukier-slodka-trucizna/

Stewia – słodzik legalnie używany w USA a zakazany w Indiach i UE

INFO: Ze względu na lobby przemysłu cukierniczego w Indiach stewia, preparat 300 razy słodszy od białego cukru, nie może być stosowany. Natomiast niedawno amerykański Urząd ds. Leków i Żywności zezwolił na korzystanie z niego przez takie koncerny, jak Coca-Cola czy Pepsi. Nie mozna używać na terenie UE, gdzie te koncerny stosują bardzo szkodliwy aspartam...

źródło: http://korwin-mikke.pl/ogolne/zobacz/ste..._i_ue/4111

edit: mirek321
ostrzeżenie za SPAM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2012 16:18 przez mirek321. Edit Reason: None Powód edycji: None)
26-12-2012 15:31
Agnes
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 6

Ha! Trudne zadanie! Niełatwy produkt do zareklamowania! Big Grin A czym ten "nowy rodzaj papieru toaletowego" różni się od "dotychczasowych rodzajów papieru toaletowego"? Dlaczego konsumenci mieliby zrezygnować ze starego papieru na rzecz nowego? Chodzi mi o unikalne cechy produktu, które można podkreślić w przekazie reklamowym oraz korzyści dla osób, które zdecydują się na kupienie papieru.
07-02-2013 14:47
Evid3nce
Fizol
*

Student User
Liczba postów: 69

Coś w stylu: Nowy, dziurkowany papier toaletowy! Od teraz wszystko w TWOICH rękach! Big Grin

[Obrazek: banner.png]

[Obrazek: banner3.png]
07-02-2013 15:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS