Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Kampania reklamowa... papieru toaletowego :D

Witajcie Big Grin

Mam zadanie na WOS - jestem pracownikiem firmy "Papier toaletowy ponad wszystko" muszę wymyślić kampanię reklamową nowego rodzaju papieru toaletowego. Pomożecie mi? bo nie mam pomysłu. Może to być śmieszne i głupie, byle tylko przyciągało Wink
Odpowiedz
Cukier, słodka trucizna

Cukier, trzeci w kolejce po alkoholu i papierosach, środek silnie uzależniający co do szybkości i ilości, czyniący poważne zaburzenia w organizmie, a mimo to używany przez dzieci, powszechnie dostępny i społecznie akceptowalny. Zadziwiające…

źródło: http://verdienenonline.blog.com/cukier-slodka-trucizna/

Stewia – słodzik legalnie używany w USA a zakazany w Indiach i UE

INFO: Ze względu na lobby przemysłu cukierniczego w Indiach stewia, preparat 300 razy słodszy od białego cukru, nie może być stosowany. Natomiast niedawno amerykański Urząd ds. Leków i Żywności zezwolił na korzystanie z niego przez takie koncerny, jak Coca-Cola czy Pepsi. Nie mozna używać na terenie UE, gdzie te koncerny stosują bardzo szkodliwy aspartam...

źródło: http://korwin-mikke.pl/ogolne/zobacz/ste..._i_ue/4111

edit: mirek321
ostrzeżenie za SPAM
Odpowiedz
Ha! Trudne zadanie! Niełatwy produkt do zareklamowania! Big Grin A czym ten "nowy rodzaj papieru toaletowego" różni się od "dotychczasowych rodzajów papieru toaletowego"? Dlaczego konsumenci mieliby zrezygnować ze starego papieru na rzecz nowego? Chodzi mi o unikalne cechy produktu, które można podkreślić w przekazie reklamowym oraz korzyści dla osób, które zdecydują się na kupienie papieru.
Odpowiedz
Coś w stylu: Nowy, dziurkowany papier toaletowy! Od teraz wszystko w TWOICH rękach! Big Grin
[Obrazek: banner.png]

[Obrazek: banner3.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości