• 19 głosów - średnia: 2.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JSS Tripler + potrzebne materiały
Witam,

Od jakiegoś czasu wszedłem w serwis JustBeenPaid a dokładnie JSS Tripler.
Muszę przyznać że jestem zdumiony tym jakie pieniadze można tam zarobić bez ryzyka ich utraty, no dobra ryzyko jest takie ze firma upadnie ale póki co istnieje i wypłaca od 8 lat oraz jako jedyny tego typu serwis ma patent.

Sporo osób kojarzy już mój nick na tym forum i wiedzą że nie wchodze w programy na których albo sie nie zarabia lub jeśli nawet to są to male kwoty.

Na początku sceptycznie podchodziłem do programu ale wczoraj w nocy zleciłem wyplate 20$ ( takie maja minimum), które o dziwo już dzis rano bylo na moim koncie AlertPay.

Postanowiłem powoli przenieść swoje zarobki z innych serwisów na JBP i na tym sie skupić.

Dowód przedstawiam poniżej.

[Obrazek: JBP-dow%C3%B3d.jpg]

Ale po co ten temat, fakt juz ktoś gdzieś o tym pisał ale czy zainteresowało to kogoś? nie widziałem zeby ktos oblegał owy temat a na prawdę warto sie tam zapisać. Bo zarobki mogą sięgać kilkuset $ miesięcznie ja obecnie mam ok 4-5$ ale jestem tam od dość nie dawna i co ważne aby zarabiać nie potrzeba poleconych samemu zarabiasz konkretne sumy.

Nie będę tu wklejać reflinków po prostu jeśli kogoś zainteresował temat bądź zna ,mnie i wie że nie mam w zwyczaju reklamować scamów niech napisze do mnie na GG 38719986 lub Skype twoja-ekasa.pl dokładnie wytłumacze o co w tym chodzi podeśle filmiki instruktażowe, potrzebne poradniki wszystk co potrzebne by dobrze wystartować w dodatku zawsze służe pomocą.

PS dobrze aby każdy miał juz jakieś doświadczenie w eBiznesie chociaż minimum jak założyć AlertPaySmile

Mozecie tez poczytać coś o tym na mojej stronie www.twoja-ekasa.pl

Witam,

Zamieszczam poniżej link do poradnika jak otrzymać od systemu 10$ na zakup pierwszej pozycji myślę że się przydaSmile
Wkrótce dodam kolejne poradniki oraz filmy które pomogą zrozumieć sam system.

http://www.twoja-ekasa.pl/wp-content/upl...torial.pdf

Niestety mamy już temat o tym programie na naszym forum: http://forum.zarabianie24.net/t-justbeen...-4650.html

Temat jako dubelek ląduje w koszu.

tak mamy tylko ten dotyczy materiałów do JBP jak widzisz nie ma tu linków do rejestracji