Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Jestem Paweł

Cześć, jestem Paweł mam 15 lat i mieszkam w Chełmie. Ostatnio zacząłem interesować się zarabianiem w sieci. Od kilku lat grywam też na stronkach z nagrodami, nie wygrałem zbyt dużo nagród ale wygrałem m.in: gre elefun, zestaw do tatuażu, 2 czytniki kart, doładowania, słodycze i inne.

Uczęszczam do gimnazjum, działam tam w SU, Caritasie, szkolnym klubie Europejskim. PO za tym jestem radnym w Młodzieżowej Radzie Miasta oraz dziennikarzem w jednym z portali o mieście.

Aktualnie piszę scenariusz do sztuki, ale napisałem już kilka wierszy i piosenek a także mam napisane pół książki. Bardzo lubię pisać ale to nie do końca mi dobrze idzie.

Na zakończenie dodam że Chełm jest bardzo fajnym miastem, prowadzone są prace wykopaliskowe i kopany jest jedyny na świecie tak zbudowany zamek.

Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Witaj! A ja mieszkam na wsi i nie ma tu wykopalisk;]
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Witam.

klamm.de - Geld. News. Promotion!

Odpowiedz
Witaj Pawelek - ja mieszkam w mieście i jest tu Morze Bałtyckie... Smile ale żadnych nagród nie wygrałem... hehe Tongue
Odpowiedz