JESTEM NOWY I...


#1
Mam pytanie ponieważ dziś około 12 zarejestrowałem się i zrobiłem pare zadań, jeszcze żadne nie zostało sprawdzone pisze że zadania sprawdzają do 48h więc ok (jak dla mnie to dość długo).I cały czas wyświetlają mi się te same zadania, ani jednego nowego czy po jakimś czasie wypełniania pojawiają się nowe? czy może po wykonaniu tych pierwszych?
Odpowiedz
[-]
  •


#2
To poczekaj aż Ci zweryfikują. "Do 48h dość długo" - sorry ale może pan Prezes ma swoje życie i jednak poświęca i tak temu wiele swojego wolnego czasu na sprawdzanie tych zadań. Jeżeli się nie myle, to jak Ci zweryfikują i zapłacą to tych zadań wykonanych już nie będzie.
Odpowiedz
[-]
  •
#3
48h to tak na wszelkie wypadek. Mógłbym napisać 24h, czy nawet w większości przypadkach nawet 12h(zadania polegające na zapisie do newslettera, czy wzięciu udziału w konkursie), ale lepiej napisać o wiele dłuższy czas niż ten przeciętny i nie zawieść.


Wczoraj zostały dodane 3 nowe zadania. Pracuję w między czasie nad tym, aby informować użytkowników wiadomością e-mail o pojawiających się stałych zadaniach. Dzięki temu nie będzie trzeba codziennie zaglądać na stronę i sprawdzać Smile
Odpowiedz
[-]
  •
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości