Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 54 głosów - średnia: 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jest plan, jest pomysł.
40.000zł? o ja pier.... Działaj, pożyczaj od znajomych, żebraj na ulicy, tylko KUP TO !
Odpowiedz
[+]
Najlepszy będzie chyba kredyt hipoteczny. Zawsze możesz jeszcze w Totka zagrać Smile
Odpowiedz
[+]
@Server umiesz czytać? Napisał, że banki odpadają...
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
[+]
Jeżeli masz 18 lat + i pracę to możesz spróbować zaciągnąć kredyt u pracodawcy.
Odpowiedz
[+]
Praca jest, tylko mój pracodawca nie udziela takich pożyczek. ;/
Moje GG: 41489965
[Obrazek: madrze.jpg]
Odpowiedz
[+]
Nie chcę być SPAM-erem, więć "refreshnę" ten temat. Smile

Szukam osoby, instytucji, która chętna byłaby na zainwestowanie w biznes. Firma ma oferować "usługi rozrywkowe" dla ludności - nie, to nie Night Club, czy coś z tych rzeczy. Smile

Kwota inwestycji 50.000. Wiecej szczegółów na PW. Smile
Odpowiedz
[+]
(15-09-2012, 13:14)Betheley napisał(a): Szukam osoby, instytucji, która chętna byłaby na zainwestowanie w biznes. Firma ma oferować "usługi rozrywkowe" dla ludności - nie, to nie Night Club, czy coś z tych rzeczy. Smile

Kwota inwestycji 50.000. Wiecej szczegółów na PW. Smile

Najlepiej nawiąż współpracę z jakimś dobrym biurem rachunkowym, które Ci wszystko elegancko policzy ile potrzebujesz pieniędzy, a potem pomoże znaleźć posiadacza kapitału, który będzie chciał zainwestować w Twój biznes.
Odpowiedz
[+]
Biura rachunkowe najczęściej chcą zapłaty za takie usługi. Smile
Odpowiedz
[+]
Dużo czytam, że ludzie poszukują części do aut czy wózków widłowych. Co myślicie o otwarciu takiego sklepu z częściami. Czy istnieje możliwość nabywania u producentów np takich jak Prestige Tyres po niższej cenie. To jest puki co luźny pomysł, ale poddaję go pod dyskusję.
Nie chcę robić rewolucji w życiu mojej rodziny, ale na państwowej posadce kokosów się nie dorobimy.
Odpowiedz
[+]
Jeśli miałbyś budżet na rozwinięcie takiego biznesu to czemu by nie?
Prawdopodobnie mógłbyś kupować taniej od producentów, jeśli kupowałbyś je hurtowo.
[Obrazek: a.png]
Odpowiedz
[+]
A moze na poczatku opracuj model biznesowy swojej firmy? Spojrz np tutaj: http:// http://6krokow.pl/planujesz-zalo...biznesowy/ - darmowy poradnik jak to zrobic w 6 krokach. W ogole - cala ta stronka to fajne i rzetelne poradniki odnosnie wlasnej firmy i sprawach z nia zwiazanymi.
Odpowiedz
[+]
Dotacje z Unii oczywiście.
10 tysięcy na założenie firmy.
Odpowiedz
[+]
ja polecam
Nowa stabilna firma RevShare, zarabiaj na reklamach!

SPAM
Odpowiedz
[+]
Hmm... Według mnie już od samego początku powinieneś pomyśleć o oprogramowaniach, które będziesz używać. Przeglądaliśmy wszystkie systemy klasy ERP, HR, kadrowo-płacowe i staraliśmy się wybrać takie, które będą najbardziej odpowiadać naszemu profilowi przedsiębiorstwa.
Odpowiedz
[+]
Tez rozwarzam, kwestie dofinansowania z urzedu pracy, rozwarzam produkcje peletu, brykietu dla własnych potrzeb oraz dla sąsiadów, widze ze coraz więcej znajomych przechodzi na pelet. Mysle nad opakowaniem, chciałem używać worków oraz zaszywarke stacjonarna.Co otym sądzicie.
Odpowiedz
[+]
A ja byłam teraz dokształcać się z biznesu na Europejskim Forumxx
Odpowiedz
[+]
Jeśli chodzi o wsparcie finansowe na start firmy, to warto zwrócić się o pomoc np. do pośrednictwa finansowego. Warto mieć w takich sytuacjach wsparcie merytoryczne ze strony specjalisty. Możesz sprawdzić ofertę tej firmy: http://www.multiinicjatywa.pl/dla-nowych-firm/ Pomagają początkującym przedsiębiorcom uzyskać wsparcie finansowe, warto się z nimi skontakować
Odpowiedz
[+]
wkład własny to podstwa
Odpowiedz
[+]
ja mam swoją stronę i zaczynam na niej zarabiać na reklamie Smile
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości