• 46 głosów - średnia: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jest plan, jest pomysł.
Witam,

Mam pomysł - wraz z mą znajomą na własny biznes... Jesteśmy zdeterminowani, mamy pomysł, tylko fundusze.

Właśnie fundusz,e to jest największy problem. Może podpowiecie skąd wytrzasnąć początkowy kapitał na rozkręcenie biznesu?
Moje GG: 41489965
[Obrazek: madrze.jpg]
  Odpowiedz

macie któreś z Was 18 laT?
jak tak to zarejestrować i możecie się starać o dofinansowanie, chyba, że nie dotyczy e-biznesów.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

a możesz trochę przybliżyć jaki to plan.
A może się zatrudnisz do jakiejś pracy, np roznoszenie ulotek albo coś lepszego.
I jest jeszcze jeden bardzo efektywny sposób żebranie Big Grin
  Odpowiedz

Betheley, zależy co to za biznes i jakich trzeba Ci funduszy
qwe
  Odpowiedz

Na rozpoczęcie działalności możecie się starać o dofinansowanie 18 500 zł , Warunek (Działalność musi się utrzymać bodajże rok albo 2 lata)
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

na 100% trzeba się utrzymać dwa lata Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

.... Co może być nie lada problemem w przypadku porażki.
Pamiętajcie , bez względu na wszystko o dobrej reklamie. TO podstawa.
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

(14-12-2010, 19:45)oldman41 napisał(a): na 100% trzeba się utrzymać dwa lata Smile
jeśli chodzi o: Środki na podjęcie działalności gospodarczej z Powiatowych Urzędów Pracy
to działalność musi być utrzymana (opłacone składki do ZUS i US) przez minimum 1 rok
wtedy nie trzeba zwracać otrzymanych środków (a otrzymać można do 6krotności przeciętnego wynagrodzenia
więcej informacji na PW lub na stronach PUPów Wink
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
  Odpowiedz

w takim razie zależy to od kwoty uzyskanego dofinansowania albo od rodzaju " biznesu ", sam znam 4 przypadki w których otwierający biznes musiał utrzymać się na rynku 2 lata ( dlatego napisałem 100 % )
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

kiedyś tak było: 2 lata
teraz jest rok
przepisy mają to do siebie, że często się zmieniają Wink
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
  Odpowiedz

jeżeli macie dobry pomysł to możecie go zaprezentować do końca grudnia tutaj: http://biznesplany.pl/

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to chyba najlepsze rozwiązanie dla młodych ludzi.

Do wygrania:
Nagroda główna:
* Pakiet usług dla startujących w AIP
* Tytuł „Pomysł na Biznes Roku 2010”
* 10 000 złotych

Drugie miejsce:
* 5 000 złotych

Trzecie miejsce:
* 3 000 złotych

Sam będę tam składał swój biznes plan Wink a nóż - widelec może się uda hehe Big Grin
  Odpowiedz

Anioły Biznesu, coś w tym kierunku to jest, tylko, że konkurs?
qwe
  Odpowiedz

Viton, konkurs ten jest organizowany przez AIP - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Smile

Kamil, ja już wysłałem swoje zgłoszenie, ale nie z tym biznesem...;]
  Odpowiedz

Ja bym coś skombinował ale fakt jest taki że ja -18 Tongue
  Odpowiedz

za malo jak dla mnie na start

mam na oku jeden taki biznes niszowy tylko ze formowe oprogramowanie kosztujke do niego jakies 12-14k wiecSad( a pirat 30 zeta

wiec samo mowi za siebie ryzyko
  Odpowiedz

Ja mam jeden pomysł na fajny serwis, ale to po skończeniu pewni studiów Wink. Na razie trochę za mało czasu rozpoczętych innych projektów.
Popularne forum o skuterach - odwiedź je już dziś!
Renomowany katalog stron - Twoja strona musi tam być
  Odpowiedz

Michał to możesz się z nami podzielić pewnymi informacjami, wtedy np. będziemy mogli ci pomóc w rozwijaniu serwisu Smile
  Odpowiedz

Chodzi głównie o portal typu wywiad żywieniowy.

W serwisie użytkownik będzie podawał z listy to co zjadł w ciągu dnia i na koniec pokażą mu się wszystkie niedobory makro i mikroelementów.

Trzeba poświęcić mnóstwo pracy, żeby coś takiego zrobić.

Większość programów dietetycznych opiera się tylko na obliczaniu białek, tłuszczów i węglowodanów.

Temat taki, bo studiuję technologię żywności. Właściwie za rok kończę Wink

Odpowiedz

to napisanie takie skrytu chyba z tysiac godzin zejdzie
  Odpowiedz

Cola, samo napisanie skryptu jeśli to dobrze ogarniesz to max kilka dni. Największy problem to wypełnić bazę odpowiednimi danymi oraz wymyślić co i jak przeliczać.

Odpowiedz

przytakim skryocie podstawy biochemi się kłaniająWink
  Odpowiedz

Wiesz. To zadaniem chemika jest ustalenie wzorów itp itd, a zadaniem programisty jest napisać skrypt który będzie odpowiednio dane interpretował.
Programista się nie musi znać na tym co przedstawia skrypt. On go musi znać od środka.

Odpowiedz

tylko że Michał - podejrzewam jest dwa w jednymWink jeśli tak moge ując

chybaSmile
  Odpowiedz

Mi się wydawało że pisał że studiuje coś z żywieniem. Może programistą jest z zamiłowania?

Odpowiedz

WG mnie to trzeba obliczyć % zawartości danej witaminy/makro/mikroelomentu w danej potrawie, później napisać skrypt który dane potrawy ze sobą sumuje i daję dany % ilości spożytej przez nas substancji, a potem określić ile % daej substancji to niedobór.

Musiałbym trochę porozumować ale to tak ogólnie Tongue
  Odpowiedz

(18-01-2011, 20:23)Cola napisał(a): tylko że Michał - podejrzewam jest dwa w jednymWink jeśli tak moge ując

chybaSmile

o to mi chodziło z tym 2w1

Odpowiedz

Napisanie skryptu nie jest trudne. Wystarczy że podam programiście wzory. W exelu można by coś takiego zrobić Wink

Najwięcej pracy to przepisanie na kompa do każdego produktu (z tysiąc ich chyba powinno być ,żeby to miało sens) składników i kilka innych rzeczy, ale nie będę o wszystkim opowiadał Wink

Jestem technologiem żywności - właściwie będę za rok. Studiuję na Politechnice Łódzkiej.
  Odpowiedz

Fajna sprawa, w każdym razie zarobek pasywny więc dodatkowo rozwijając swoje zainteresowania, możesz pomóc ludziom oraz się wzbogacić Smile
  Odpowiedz

Właśnie - w całej przedsiębiorczości chodzi o to, żeby zaspokajać potrzeby ludzi. Jak się to zrobi to zarobek jest pewny.

Odpowiedz

Nie będę zakładał już kolejnego mojego tematu.

Może mi ktoś powiedzieć, skąd można wziąć pieniądze na sfinansowania zakupu nieruchomości pod wynajem?

Banki odpadają - brak zdolności kredytowej.
Serwisy internetowe - Próbuję, lecz 90% to trolle, które tylko człowieka dołują...

Czekam na jakieś odpowiedzi.

Czemu pytam? Bo znalazłem świetną nieruchomość w centrum Bydgoszczy. 80m powierzchni, 3 pokoje. Cena to 40.000 złotych tylko... Trzeba coś doliczyć do wykończenia, bo z tego co wiem, trzeba wykończyć mieszkanie, ale to można samemu zrobić.

Chyba że.. Na forum znajdzie się taki inwestor. Big Grin
  Odpowiedz