• 20 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiś konkurs
Siemka, jak może wiecie, założyłem forum ( po raz kolejny ^^), i teraz jest sprawa, zaoszczędziłem trochę tu i ówdzie na tworzeniu forum, to planuję zrobić jakiś konkurs, ale nie mam żadnego pomysłu na jakiej zasadzie i jakie nagrody. Macie Wy może jakieś pomysły? Dodam, że forum o wszystkim + brak userów, czyli start równy od zera. Za pomoc daję reputy;]
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

to masz pierwszego useraWink
  Odpowiedz

@up nie chodzi o to, tylko o to jaki konkurs zoorganizować, ale użytkownicy też potrzebniSmile i Dzięki.

Odpowiedz

(18-01-2012, 11:40)MoveR napisał(a): @up nie chodzi o to, tylko o to jaki konkurs zoorganizować, ale użytkownicy też potrzebniSmile i Dzięki.

co do konkursu to nie mam pojęcia ale jak na fejsie i gg napisze że nowe forum to zawsze kogoś nakręci
  Odpowiedz

Ludzie no pomoc potrzebnaBig Grin

Odpowiedz

Wiesz, nawet nie napisałeś jakie masz na to fundusze.
qwe
  Odpowiedz

Na najlepszy/najciekawszy artykuł (nagroda np. moderator danego działu). Na największą ilość aktywnych poleconych (nagroda np. super user/super polecający + kasa na PP/AP/doładowanie) ...Inne konkursy nie wiem jakie mogły by być, bo nawet nie wiem na jakim forum to ma być xD
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

Myślę, że tak do 40 zł nagroda.

Odpowiedz

A o czym jest to forum? Może podam jakieś lepsze propozycje ; p
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

Ogólnotematyczne.

Odpowiedz

Ogólnotematyczne? >.> Żeś się władował xD Takie fora chyba nie kipią za bardzo życiem. ^.^ Ale ok, ma być pomysł na konkurs, więc będzie pomysł ma konkurs. Może coś w stylu stworzenie najciekawszej dyskusji? Takiej, która skłaniała (zmuszała) by użytkowników do dołączenia do dyskusji. Tematy kontrowersyjno-spiskowo-polityczne zabronione (na przykład w stylu "Co naprawdę stało się z Tupolewem w czasie lądowania w Smoleńsku", "Irak pokonał agresora - Amerykanie wracają do swoich nor", "Hasbro poddało się. Wpisujcie kto im spamił maila")
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

A coś innegoBig Grin

Bo co to tego to czy ja wiem, może później jak będzie więcej użytkowników.

Może i jest dużo, ale jest zwarte i masz wszystko pod ręką.

Odpowiedz

1/ Konkurs na najefektywniejsze partnerstwo. Czyli znalezienie jakiejś innej strony z której mogli by przejść użytkownicy.
Albo
2/ Konkurs na:
a/ największy i najlepiej opisany wkręt znajomego/przez znajomego
b/ najśmieszniejszy/najdziwniejszy zakup, np. ktoś kupował książkę i w domu okazywało się, że w środku był los lotto z pięcioma trafionymi liczbami
c/ Hardwarowa/Softwarowa wpadka dziesięciolecia. Np. Zamiast płyty z filmem/pracą zaliczeniową/programem aktualizacyjnym dajesz koledze/nauczycielowi/wykładowcy/pracodawcy płytę z wirusem który rozmontowuje (xD) całą sieć i komputery na tydzień (xD)
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

A wiesz co może i nie zły pomysł, po prostu konkurs na jakiś artykuł, a jakieś pomysły co do nagrody?

Odpowiedz

Hmmm... to co wcześniej. 40 zł na PP/AP/doładowanie/konto bankowe, moderator jakiegoś działu, jakaś super unikalna ranga (super-duper user ; d). Albo można coś w stylu miesiąc premium na filesonic, jakaś subskrybcja czegoś, e-book do 30/40 złotych. Lub inna nagroda nie rzeczowa do 30 złotych (np. płatne konto w grze)
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

Garudo Laie_67

Twoje pomysły, sory ale są kiepskie , bo to zaden konkurs tylko pojedynek wyobrazni(mowie o poymslach na konkurencje co do nagrod to tutaj naprawdę dobrze pomyślane Wink )
To predzej juz konkurs na najlepsze opowiadanie fantasty ulozyc i na to samo wyjdzie.

Ale nie zapominajmy że to forum o zarabianiu w necie a nie o "pomyłkach w necie".

Ja prędzej zrobiłbym konkurs na super poleconego -czyli np. 1 miejsce - 50 pln dla goscia ktory poleci najwiecej osob.
Za 2 i 3 miejsce np. reklamy na forum
[Obrazek: B4Oji.png]
  Odpowiedz

Cóż, na forum ogólnotematyczne, według mnie, ciężko jest zrobić konkurs dla wszystkich. Zresztą zobacz, nawet Mover ma z tym problemy ; p .

'Opowiadanie fantasy'? SHIT! Dlaczego ja na to nie wpadłem Wow
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

... już sam nie wiemBig Grin

Odpowiedz

ogólno tematyczna ale jednak nie ma w nazwie "opowiesci o tym jak w spodniach z lumpexu znalazlem kupon na szóstkę w totka,a teraz mam wille z basenem " Big Grin

Taki konkurs to żadne współzawodnictwo, można taki konkursik zrobic co prawda ale to myśle że tylko na rangi a nie na pieniądze "Ranga Farciarz" np Clap

Zawsze można połączyć konkursy i zrobić 2 etapy, np. pierwszy najlepsi poleceni a drugi niespodziewanka xD
  Odpowiedz

wszystkie propozycje użytkownika GarudoHS bardzo dobre , ciekawe , pasujące do tematyki forum podanej przez MoveRa
bardzo mi się podobają takie i z żartem i kontrowersyjne Smile
brawo GarudoHS masz ode mnie reputa Big Grin
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

Z lotto to był tylko przykład Tongue Inne to może być np. kupno wymarzonej książki, a w środku... co czwarta strona słabo wydrukowana xD Sam tak prawie miałem. Kupiłem TopGear, w którym na jednej stronie ktoś sprawdzał czy/jakie ma odciski palców D:

Konkurs dwuetapowy? Mover, masz odpowiedź (:
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

A tam to zależy jak już mówiłem od wyobrazni a po co nam admini maja za to placic jak nic to do forum nie wnosi, ani go nie rozwija ani nic xD

Wiesz ja kupiłem kiedyś gazete gdzie ktos sobie artykuł wyrwał no ale cóż Big Grin

Ale można by to podciągnąć "pod wpadki przy zarabianiu w necie lub glupie sytuacje na stronach " -temat rzeka i do tego jaki (nie)ciekawy Laie_67

Coś wymyślą, ważne aby była zdrowa rywalizacja i aby miało to ręce i nogi, tak jak ostatni konkurs świąteczny który uważam za niezwykle trafiony Wink

Odpowiedz

Muszę to jeszcze przemyśleć, a konkurs na dyskusję to ja tu wygrywam, widzicie jak się temat rozwijaBig Grin

Odpowiedz

Chyba mam pomysł, zrobię konkurs jak będzie 150 userów, a będzie bardzo łatwy, kwalifikował będzie się każdy kto napiszę powiedzmy 200 postów, to będzie pierwszy etap, a drugi etap będzie polegał na odpowiedziach na pytania z wiedzy ogólnejBig Grin

Odpowiedz

eeee to bez sensu Smile

Bo sie zacznie spam robic, 200 postow to duzo, piszac z taka czestotliwoscia jak teraz to z miesiac minimum dla przecietnego wyjadacza Smile

Prędzej zrobiłbym na goldsy, czyli np. kto pierwszy 500 goldsow Wink

A drugi etap no mógłby być (bylebyście nie zadawali pytań tak jak w "wymęcz temat" w rmf maxx Big Grin ) Tongue
  Odpowiedz

Nie słucham rmfefki, ale na posty by było miesiąc czasu i jakichś modów bym przed tym zwerbował, to sprawdzaniaBig Grin

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości