• 31 głosów - średnia: 2.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie typu posty dziś usuwałem?
W związku z trwającym konkursem na pisanie postów muszę być dość "surowym modem" i dlatego usuwałem dziś posty przede wszystkim nie wnoszące nic do rozmowy oraz krótkie rozmowy w postach nie na temat między dwoma użytkownikami tzw. nabijanie postów. Oto kilka przykładów dzisiaj usuniętych postów:
Cytat:dziękuję Smile
Cytat:rónież życze miłego zarabiania
Cytat:ja też dziękuję i życze milego zarabiania
Cytat:Nie no, jeszcze nie jest tak źle ;p
itp

Sprawy, które powinny być załatwione przez PW:
Cytat:Czyli zachęciłeś mnie Tongue daj reflinka a ja daje tu swojego. Tutaj też masz ok 10-14 reklam dziennie, ja już 2 wypłaty otrzymałem a teraz zbieram na next
(reflink)
Cytat:http://www.clicksia.com/index.php?ref=baniak2803 Smile

Cytat:Smilespoko ja mam 100Big Grin

i inne nie wnoszące nic do rozmowy. Łącznie około 20-30.
  Odpowiedz

I bardzo dobrze Smile
Powinno być to tępione!
Dodatkowo wyłączyłbym zliczanie w tematach niezwiązanych z zarabianiem Smile
  Odpowiedz

Teraz to się zacznie prawdziwe staranie o jak największą ilość postów. Myślę ,że dobrze zrobiłeś(nie wiem jeszcze ile moich postów tam poszło Tongue) i mimo wszystko co jakiś czas rób tego typu porządki. Wydaję mi się , że użytkownicy się zgodzą ze mną - to ,że usunąłeś te posty to normalne podczas tego konkursu i nie widzę w tym nic surowego.
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Usuwanie, nawet podczas trwania konkursu, ale też i poza nim, m.in ten ref należy do mnieSmile
Ogólnie dobrze, że tak zrobiłeśSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Ogólnie to jest dobra sprawa bo każdy może tylko spamować czymś typu "hej!" "dzięki ja też" itp. U mnie chyba poszly 4 może więcej postów ale należało się kazdemu jak i mi Smile
  Odpowiedz

Ja bym tu wtrącił coś jeszcze od siebie.
Czy posty z działów Hydepark i O wszystkim, dla wszystkich są zliczane? Jeśli tak to o ile jest taka możliwość(a pewnie nie ma ;p) wyłączył bym na czas trwania konkursu ponieważ uważam że pogawędki w hydeparku nijak mają się do zarabiania i nie powinny być liczone.

Odpowiedz

Wydaję mi się ,że na czas trwania konkursu posty z każdego działu są zaliczane, toteż te z Hydepark'u powinny być przynajmniej trochę sensowne Smile
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

No posty w dziale Hydepark typu "hej, dzięki ja też" są bez sensu i nie mają się nic do zarabiania, ale jednak każdy post się liczy
  Odpowiedz

Ostatnio to my z wszystkiego robimy Hydepark ,ciekawy jestem jak to wszystko będzie wyglądało po konkursie ...
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

No po pierwsze to regulamin do każdego dzialu z osobna i czujni moderatorzy.
qwe
  Odpowiedz

tak ap ropo to wiecie może kiedy będą moderatorzy wybrani?
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Do końca miesiąca miał być tylko Kamil, jeśli dobrze pamiętam, a pewnie nie. Jeszcze nie chcemy modow ;p D końca konkursu ;p
qwe
  Odpowiedz

Przynajmniej każdy może założyć wątek i wstawić link kiedy mu się podoba , po co nam mod . Każdy jest modem Big Grin tak jest lepiej Tongue
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Taaa ;p
każdy jest modem. Parafrazując znane powiedzenie, jak każdy jest modem to nikt nie jest modem.

Odpowiedz

Tego tak bym nie ujął w końcu forum się rozwinęło , ale trochę racji masz , nikt tu nie zarządza ,a Kamil nie zawsze jest.
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Każdy sobie rzepkę skrobie ;p

Nie chcemy modów, ani admina ;p

Zrobimy rewolucje ;p
qwe
  Odpowiedz

Bedzie rewolucja 14 listopada xD
ale na serio to by sięchoć jeden przydal, do zamytanai tematów itp., itd.
Głosujcie na mnie !!! xD

Odpowiedz

Ale jeżeli już piszemy posty a nie ma modów to trochę rozsądku włóżcie w te posty i napiszcie je z sensem!
  Odpowiedz

GiJey, nie tylko my, ty też często piszesz tylko po to aby mieć jednego na plus, sam Ci na to zwracałem uwagę, czy pośice o jakimś buxie.

Odpowiedz

NIe mówie że ja nie piszę czasem głupio ale jeżeli każdy z nas napisze 5 głupich postów, to będzie z tego 150+
Ja też staram się w miare normalnie pisać i myśle że każdy z nas po konursie bd pisał w miare rzeczywiście i z sensem.
  Odpowiedz

ja bee pisał nadal tyle samo co teraz i to wam gwarantuje, ale i tak wiem że połwa ludzi odpuści, jako pierwszy bedę miał rangę ekspert zobaczycie ;p

Odpowiedz

Uwierz mi z czasem znowu się zacznie masakra gdy bd nowy konkurs, a posty nadal będzie trzeba nadzorować i je usuwac. Kamil szuka moderatorów, a jeden z nich napewno bd usuwał posty więc i tak za spam dostanie ci się Tongue
  Odpowiedz

Ja bedę modem ( może xD)
Tak to już jest w tym kraju xD
Miejmy nadzieję, że wpadnie na pomysł jakiegoś fajnego i przyjemego konkursu.

Odpowiedz

(13-11-2010, 23:12)stefekkro napisał(a): tak ap ropo to wiecie może kiedy będą moderatorzy wybrani?
tak jak pisałem w innym temacie - do połowy tego tygodnia będziemy mieli wybranych.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości