Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Jakie typu posty dziś usuwałem?

W związku z trwającym konkursem na pisanie postów muszę być dość "surowym modem" i dlatego usuwałem dziś posty przede wszystkim nie wnoszące nic do rozmowy oraz krótkie rozmowy w postach nie na temat między dwoma użytkownikami tzw. nabijanie postów. Oto kilka przykładów dzisiaj usuniętych postów:
Cytat:dziękuję Smile
Cytat:rónież życze miłego zarabiania
Cytat:ja też dziękuję i życze milego zarabiania
Cytat:Nie no, jeszcze nie jest tak źle ;p
itp

Sprawy, które powinny być załatwione przez PW:
Cytat:Czyli zachęciłeś mnie Tongue daj reflinka a ja daje tu swojego. Tutaj też masz ok 10-14 reklam dziennie, ja już 2 wypłaty otrzymałem a teraz zbieram na next
(reflink)
Cytat:http://www.clicksia.com/index.php?ref=baniak2803 Smile

Cytat:Smilespoko ja mam 100Big Grin

i inne nie wnoszące nic do rozmowy. Łącznie około 20-30.
Odpowiedz
I bardzo dobrze Smile
Powinno być to tępione!
Dodatkowo wyłączyłbym zliczanie w tematach niezwiązanych z zarabianiem Smile
Odpowiedz
Teraz to się zacznie prawdziwe staranie o jak największą ilość postów. Myślę ,że dobrze zrobiłeś(nie wiem jeszcze ile moich postów tam poszło Tongue) i mimo wszystko co jakiś czas rób tego typu porządki. Wydaję mi się , że użytkownicy się zgodzą ze mną - to ,że usunąłeś te posty to normalne podczas tego konkursu i nie widzę w tym nic surowego.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Usuwanie, nawet podczas trwania konkursu, ale też i poza nim, m.in ten ref należy do mnieSmile
Ogólnie dobrze, że tak zrobiłeśSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Ogólnie to jest dobra sprawa bo każdy może tylko spamować czymś typu "hej!" "dzięki ja też" itp. U mnie chyba poszly 4 może więcej postów ale należało się kazdemu jak i mi Smile
Odpowiedz
Ja bym tu wtrącił coś jeszcze od siebie.
Czy posty z działów Hydepark i O wszystkim, dla wszystkich są zliczane? Jeśli tak to o ile jest taka możliwość(a pewnie nie ma ;p) wyłączył bym na czas trwania konkursu ponieważ uważam że pogawędki w hydeparku nijak mają się do zarabiania i nie powinny być liczone.

Odpowiedz
Wydaję mi się ,że na czas trwania konkursu posty z każdego działu są zaliczane, toteż te z Hydepark'u powinny być przynajmniej trochę sensowne Smile
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
No posty w dziale Hydepark typu "hej, dzięki ja też" są bez sensu i nie mają się nic do zarabiania, ale jednak każdy post się liczy
Odpowiedz
Ostatnio to my z wszystkiego robimy Hydepark ,ciekawy jestem jak to wszystko będzie wyglądało po konkursie ...
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
No po pierwsze to regulamin do każdego dzialu z osobna i czujni moderatorzy.
qwe
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości