Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Jakie są wasze spobsoby na zdobywanie poleconych?

Jak wy zdobywacie poleconych, kliki i zgarniacie mnóstwo kasy? Choć dość długo się tym zajmuje to niezarobiłem jeszcze tak duzo? A wy? Podzielcie się z nami waszym sposobem a może za to my podsuniemy wam inny. Jestem otwarty na propozycje.
Odpowiedz
Ja zbieram jak moge, i zebralem dopiero 2, zawistni Polacy wolą zmazać niki z poleconych ;p
qwe
Odpowiedz
Ja preferuję rozmowę z każdą osobą po kolei tzn. Każdego poleconego zdobywam z osobna Tongue długo czasu to zajmuję ale się opłaca.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
ja podobnieSmile
Szukam po forach ludzi pytających o buxy, piszę do nich i mówię o buxachSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Mój temat ale napisze odp. Tongue
Ja na pinger.pl pisałes (spamowałem masowo) i zarejstrowało się pare ludzi. ale później mi grozili i potem przy 350 wpisach zbanowali za spam Tongue
Odpowiedz
Spam najlepsza metoda ;p Ale czasem i o to trudno ;p
qwe
Odpowiedz
zależy też gdzie się spamuje, bo jeżeli na nk, czy jakimś blogu jak pinger.pl to co napisałem wczesniej to można paru zwerbować tylko że mozna tez dostać sprawe w sądzie wiec czasem nie warto ryzykować Tongue
Odpowiedz
Kiedyś coś słyszałem o pozwach za spam na nk, ale to było bardzo masowe Wink
qwe
Odpowiedz
bo jedni robią boty, zaprqaszają masowo znajomych i rozsyłają linki, a nk to już miliarodowo warta strona więc mają kase na sąd i każdą sprawe łatwo im wygrać bo zapłacą dobremu prokuratorowi czy cos Tongue
Odpowiedz
a może sposób drogą mailingową/mailową? ;> spam, ale legalnie przez jakiś serwis ;>
qwe
Odpowiedz