• 49 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie polecacie gry typu metin
Jakie polecacie gry typu metin/wow :d

Odpowiedz

omg, gralem w metina xD alez mnie uzaleznilo. W koncu klika miesiecy temu odesparowalem sie od niego ...
  Odpowiedz

chodzi mi o gry takiego typu ;d tylko coś po polskuTongue

Odpowiedz

Minecraft i tibia Big Grin

Niewiem czy to podobny typ,ale kup sobie Diablo 2 i graj na Battlenecie Smile
[Obrazek: B4Oji.png]
  Odpowiedz

Lineage 2 fajna gierka MMORPG jest sporo polskich serverów, ale dominują rosyjskie. Z polskich serverów odradzam Graveland'a.
  Odpowiedz

Second Life?
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

Heh ile to ja w Metina grałem... Można powiedzieć, że nadal gram, ale tylko jak są jakieś "eventy"Tongue Ile przygód tam miałem, jedna to nawet na policji się skończyła (no co, trzeba walczyć o swoje, sprawiedliwość musi być!)Big Grin . Co do gier tego typu to hmm... Grałem w kilka... Nie pamiętam już nawet które były najlepsze ale były to m. in.: Hero Online, Lunia Online, RuneScapeRunes of Magic, z 2D to Maple Story, Dofus. Runes of Magic mnie zachwyciła możliwościami itp. jak na bezpłatną grę MMORPG. Nie grałem w nią zbyt długo gdyż nie miałem wiele czasu, ale kto wie... Może w końcu zagramSmile
Co do MEtina, na jakim serwerze rasz potwór?:>
  Odpowiedz

Potwór a może League of Legends ?

Teraz dośc popularne
[Obrazek: B4Oji.png]
  Odpowiedz

No to chodzi o grę razem ze mną, a że ja jestem wybredny to ba...;]

A te second life to co to jest?
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Kacper z tego co słyszałem są tam tylko 2 mapki Sad

Odpowiedz

Second Life to jak sama nazwa wskazuje - drugie życieBig Grin
Słyszałem, że fajne, można nawet (ponoć) zarabiać realne pieniądze (wymieniając walutę w grze). Z tego co czytałem zarobki jako takie byłyby dopiero po założeniu firmy czy coś takiego... A na to z kolei trzeba dłuugoo zbierać. Kiedyś chciałem zagrać ale w końcu nie udało mi się - nie pamietam już czemu, czy to mail aktywacyjny mi nie chciał dojść, czy zalogować się nie mogłem... Nie wiem, w każdym bądź razie chciałem (i może nadal chcę) spróbowaćBig Grin
  Odpowiedz

NIE POLECAM ŻADNYCH Big Grin ryją czape
[Obrazek: zarabiankocomplbanner.gif]
[Obrazek: machoneypltl.gif]

Odpowiedz

Dla mnie jedną z najlepszych gier jest League of Legends

Zaczynasz grę od wyboru 1-go z ponad 80 bohaterów - każdy ze swoimi unikalnymi zdolnościami.
Następnie rozpoczyna się rozgrywka, standardowo walczysz w 3 lub 5-osobowym zespole i używając swych umiejętności prowadzisz zwój zespół do tego, by drużyna przeciwna (a właściwie "ich serce") została pokonana.
Po każdej bitwie otrzymujesz PunktyZasług za które odblokowujesz bohaterów lub też kupujesz inne przedmioty(darmowoSmile), które pomogą Ci w następnych rozgrywkach.
Jedna bitwa trwa zazwyczaj 25-45 minut.

Polska wersja:
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4...f000203943
  Odpowiedz

Polecam Runes of Magic oraz Last Chaos. A jeśli ciągnie Cie jeszcze do Metin to zagraj w iMetin(to samo z paroma innymi rozwiazaniami m.in. szybsze nabijanie lvl'i., przy ulepszanie eq nie moze sie zniszczyc)
[Obrazek: banner.png]

[Obrazek: banner3.png]
  Odpowiedz

Ja polecam World of Warcraft
  Odpowiedz

Tego typu gierek jest pod dostatkiem ale faktycznie Metin-a chyba ciężko przebić Smile
  Odpowiedz

W metina grałem, ale nie polecam uzależnienie choć nie ukrywam że udało mi się na nim zarobić parę groszy Tongue.
Dla rozrywki w wolnej chwili z znajomymi polecam League of legends Smile
  Odpowiedz

Ze swojej strony tylko Sizzling Hot na nudę, bo jak dla mnie to już nie ma gier online godnych uwagi Smile
  Odpowiedz

Faktycznie tych gierek jest bardzo dużo. Mi osobiście też podoba się Sizzling Hot. A może coś dla odmiany innego. Szukam gracza do gry online w państwa, miasta - panstwamiasta.pl
  Odpowiedz

Może Smite zobacz Big Grin Coś jak League of Legends tylko że więcej mapek Smile
  Odpowiedz

Ludzie, paczcie na daty posta Facepalm
2012...
  Odpowiedz

Jest cała masa gier tego typu, wystarczy wpisać w google "darmowe gry MMO"
www.dij.pl - strona z artykułami na temat forex dla początkujących i nie tylko
  Odpowiedz

Może Smite?
  Odpowiedz

Tera Rising lecz bardzo dużo waży i jest wymagająca
Lineage 2 stara ale świetna gra mmo
Neverwinter też ciekawa pozycja Smile