Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki hosting pod firmową stronę?
Jaki hosting wybrać pod firmową stronę internetową? Na co w szczególności zwrócić uwagę przy wyborze?
Odpowiedz
[+]

Wiele zależy od ruchu, ale pod taką stronę powinien wystarczyć hosting dzielony w standardowym pakiecie. Ważne, aby był niezawodny i w miarę wydajny, ale po parametrach ciężko to stwierdzić, dlatego najlepiej przetestować hosting przed zakupem. Hosting od cal.pl powinien się nadać - ma sporą pojemność, nielimitowany transfer, jest dość wydajny i ogólnie działa bez problemów.
Odpowiedz
[+]
Polecam Hekko i dają też -50% zniżki jak masz kupon Smile
Odpowiedz
[+]
Jeśli chodzi o hosting współdzielony to dobrym rozwiązaniem może być zenbox.pl w naszej opinii Smile
Odpowiedz
[+]
(01-07-2017, 11:30)Tango napisał(a): Polecam Hekko i dają też -50% zniżki jak masz kupon Smile

Polecam również.
Odpowiedz
[+]
Strony firmowe mają zazwyczaj niewielki ruch, także myślę, że wystarczy jakiś hosting dzielony w najmniejszym pakiecie, później ewentualnie można zmienić go na lepszy lub przejść na wyższy pakiet. Sprawdź hosting od cal.pl - ma dobre parametry, działa bez zarzutu, pod firmową stronę powinien się nadać.
Odpowiedz
[+]
Hekko ostatnio podniosły ceny więc troche słabo
Odpowiedz
[+]
Jeśli to coś lekkiego to polecam Hekko.
[Obrazek: bb-125x125.png]
Odpowiedz
[+]
Pod taką stronę wystarczy hosting współdzielony w minimalnym pakiecie, ruch jest bowiem raczej niewielki, a sama strona nie zajmuje wiele miejsca. Sprawdź ten cal.pl - ma niezłe parametry, działa bez problemów, powinien się nadać.
Odpowiedz
[+]
polecam atthost, jestem u nich juz dlugi czas i naprawde profesjonalnie i niedrogo.
Odpowiedz
[+]
Hekko ma darmowy test. Radzę od niego zacząć.
Serwer jest tani, na ich blogu macie kod na 50 proc. rabatu.
A pod firmówkę wystarczy nawet najmniejsze konto dzielone.
Wielkiego ruchu mieć nie będziecie.
Odpowiedz
[+]
Nie mam odniesienia do Hekko ponieważ jedynie słyszałem o ich usługach ale sam nie testowałem. Moje doświadczenie od dłuższego czasu zarówno prywatne jak i zebrane w firmach dla których prowadziłem projekty, opiera się na Home. Jakoś usług, obsługa klienta - support, wsparcie merytoryczne i stabilne usługi. Oczywiście, że były małe awarie ale kto ich nie ma? (OVH? Wink ) jestem zadowolony. Sceptyków zapraszam na testy w celu wyrobienia sobie własnego zdania a nie przepisywania opinii z Internetu Wink
Odpowiedz
[+]
Pokaż nam swój serwis, jaki tam posiadasz, to wtedy będzie dużo łatwiej wyrobię sobie tę opinię ;-)
Odpowiedz
[+]
Polecam Ci OVH lub jak chcesz VPS to ArubaCloud.
Odpowiedz
[+]
Najmniejsze konto w Firehost. Zapewnia was, że to powinno działać pierwsza klasa.
Kawał solidnego i niezawodnego serwera, wiele plusów, niezawodność.
A ogólnie nie ma potrzeby wydawania na coś takiego więcej.
Takie usługi działają pierwsza klasa.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości