+

• 32 głosów - średnia: 2.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki chcielibyście prezent pod choinkę?
Czyli wasze marzenia Smile co chcielibyście dostać od Mikołaja na święta lub 6 grudnia?

Ja chciałbym dostać nowy netbook lub głosniki Logitech Z-5500 Smile chociaż wiem, że taki bogaty Mikołaj nie przyjdzie Tongue
  Odpowiedz

A Ja chciałbym dostać sprzęt , do mojego sportu, szermierki, konkretniej broń. Smile Taki bogaty do mnie też nie przyjdzie ;/
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Sterowniki i płyta sterująca do cnc i dużo $$$ ;p
No i oczywiście: Taki bogaty do mnie też nie przyjdzie.
qwe
  Odpowiedz

a ja poleconycch an sunny ptp xD
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

heh Viton007 jesteś elektronikiem? kiedyś miałem na praktykach zajęcia z cnc (4h bodajże).
Ja bym chciał dostać lapka pod choinkę, ale z tego co wiem to ten mikołaj przyjdzie do mnie pewnie dopiero we wakacje;p
(obiecane mam tylko nie wiem na kiedy, prawdopodobnie właśnie gdzieś przed studiami)

Odpowiedz

ja chcialbym dostac sponsoring do call of duty 4 na serwer
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Niedostępny
  Odpowiedz

adrianwu, nie jestem elektronikiem, ale takie mam zainteresowania ;p

Ja bym jeszcze chcial poleconych na cashtream ;p
qwe
  Odpowiedz

Co do poleconych to ja to samo co Mover! Jakoś ludzie nie chcą się bawić w Surfbar'y więc może Mikołaj pomoże!
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

A ja bym chciał premium na RS i MU xd
  Odpowiedz

MU? co to?
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

a propo MU

to ja ten klub chcialbym dostaćSmile)) pod choinke a dzień później na allegroSmile)))))
  Odpowiedz

mi wystarczy 100 % wypłacalnych buxów na których jestem i butelczyna dobrej whisky Biggrin

ps : no i zdrowie oczywiście ale tego chyba nie może przynieść Mikołaj ... chociaż kto wie ... może ...
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

W moim przypadku odpowiedz jest dosyć specyficzna, chciałbym na prezent dostać informację iż ludzie w końcu poszli po rozum do głowy i zakończyły się wszystkie wojny na świecie i nigdy nie dojdzie do nowej. Informacji o wspólnej kooperacji wszystkich cywilizacji na temat energii, żywności i medycyny, w celu ulepszenia standardów życia na całej planecie... Mam nadzieję że św. Mikołaj odczyta w końcu mój skromny list...
  Odpowiedz

lottka z wygrana szostka Wink
  Odpowiedz

Jak dla mnie to zdecydowanie golarka, już od dawna się rozglądam za jakąś może mi dziewczyna sprawi miłą niespodziankę Tongue
  Odpowiedz

Golarka tez by mi sie przydala, trzeba zonie podpowiedziec, lub nowa komorka Smile
  Odpowiedz

perfumy
  Odpowiedz

Aby moj revshare dzialal przez kolejne 3 lata xD.
  Odpowiedz

Nexin zejdz na ziemie Laie_67 mówmy o realnych rzeczach...to nie koncert zyczeń tylko co mozemy dostać od najbliższychWink Mysle ze golarka to taki niewybredny prezent by był Cool

a żonie myślę, ze sex-owną koszulkę nocną by....Clap
  Odpowiedz

Oczywiście ps4 pod choinkę by się przydało Big Grin
  Odpowiedz

Trochę spokoju, odpoczynku wytchnienia Wink Tylko w co to spakować Tongue

[Obrazek: 2QzWz2w]

Odpowiedz

hm...pytanie czy realny na który w tej chwili moge se pozwolic czy ten który bym chciał...Laie_67
  Odpowiedz

audi r8
  Odpowiedz

Ja w tym roku byłam wyjątkowo grzeczna i chciałabym dostać coś co jest moim marzeniem od dłuższego czasu czyli Ipoda Air 2. Jest on dużo mocniejszy niż reszta popularnych tabletów. Wyposażony jest bowiem w procesor A8X, który ma znacząco wyższe parametry jednostki centralnej i układu graficznego w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Wierzę w św. Mikołaja i jeżeli dotrze na tą stronę i przeczyta mój wpis to podpowiem, że iPad dostępny jest na stronie xxx

Notatka od kytorr, 03-01-2017 12:43:

na wielu stronach dostępny

Odpowiedz

Wystarczyli by poleceni Big Grin
  Odpowiedz

Dodatkowy monitor ASUS ROG Swift Curved PG348Q, i dotego lepszy sprzęt ;D
  Odpowiedz

A agencji xx działającej w Londynie czekają na Ciebie gorące i zmysłowe dziewczyny, które wiedza, jak sprawić Tobie olbrzymią przyjemność. Umów się na spotkanie z wybraną dziewczyną i sprawdź, jak potrafi zadbać o Ciebie.

Notatka od kytorr, 29-11-2017 14:16:

wymoderowana sex oferta + ban gratis

Odpowiedz