Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

jak wygrać spór z buxem?

Bux założył mi spór i żąda zwrotu kasy. Co odpowiedzieć żeby nie stracić pieniędzy? Nie znam angielskiego
[Obrazek: payza-spo_qpesprr.png]
You can optionally upload a document with your response.

After submitting your response, you will not be able to post another message in this dispute until wishbux Ltd replies.
Odpowiedz
1.Naucz się angielskiego (elementarnego)
2. Poczekaj dzien-dwa - czasem sami zamykaja spory
3. Google translator jest co prawda kali jeść ale meritum sprawy jest zachowane

ja bym szedł w to że to wynagrodzenie za obejrzane reklamy, dał screeny z konta itd
Odpowiedz
Michał dzięki. Problem w tym, że screenow nie da rady zrobić, bo strony z buxem już dzisiaj nie ma
Odpowiedz
jak mi opiszesz sprawe na pw to Ci napisze odpowiedz na ticketa i tylko ja przekleisz. Jednemu userowi dzis ten bux założył spór i zaraz zamknal..
Odpowiedz
...ze mną sprawa toczy się już trzeci dzień... myślę, że Payza powinna to rozstrzygnąć sprawiedliwie...
Odpowiedz
Nie ma sprawiedliwosci ani na PZ ani na PP kwestia kto lepiej motywuje i udowadnia
Odpowiedz
...spór rozstrzygnięty na moją korzyść...Clap
[-] 1 użytkownik podziękował Bodo49 za ten post:
  • kytorr
Odpowiedz