• 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak szybko zacząć zarabiać na blogu?
warto spróbować Smile
  Odpowiedz

warto, a jeżeli wypali to ok, a jak nie sprobujesz, do konca życia bedziesz myslec a moze jednak
  Odpowiedz

Spora część osób zarabiających przez internet, rozpoczynało swoją przygodę właśnie przez założenie bloga związanego z ich zainteresowaniami. Często zdarza się że użytkownicy nawet nie myślą w pierwszej kolejności o spieniężeniu bloga a robią to bardziej z pasji i zainteresowania. Dopiero po czasie orientują się że można na tym zarobić i zainteresowanie przeradza się w sposób na życie i stały zarobek. Każdy kto chciałby spieniężyć swojego bloga, znajdzie sporo programów partnerskichxx Mylead.

Notatka od kytorr, 11-08-2017 14:36:

wymoderowany link/pozycjonowanie

Odpowiedz

Aby mówić o jakimkolwiek zarabianiu, to trzeba w pierwszej kolejności mieć w ogóle jakiś ruch na swoje strony www (czy też na inne narzędzia).
Czyli podstawowe pojęcia to: pozycjonowanie strony, seo czy też optymalizacja strony dla wyszukiwarek i trzeba duuużo pisać Smile
  Odpowiedz

Myślę, że warto poświęcić trochę czasu na początku żeby później były z tego fajne efekty. Najważniejsza systematyczność.
  Odpowiedz

Blog to przede wszystkim sumienna praca każdego dnia i tworzenie nowego contentu. Warto też posiadać konta w mediach społecznościowych.
Pozdrawiam
  Odpowiedz

(19-03-2015, 15:47)mojbiznes napisał(a): Jak najszybciej, czyli minimum za rok.

Hehe, rok - to chyba przesada!
Naczytałem się ostatnio o reklamach na Facebooku i Instagramach. Ciężko mi ocenić branżę ...szafiarek, ale myślę że pasuje jak każda inna, a nawet bardziej. Ja od września uruchamiam na Instagramie pierwszą reklamę. Na razie sam, i chcę właśnie tam promować bloga. Wydaje mi się że samodzielnie dam radę, ale w "zapasie" mam agencję, której ewentualnie zlecę całość (niestety do budżetu na reklamę trzeba doliczyć obsługę reklam, stąd chcę zacząć sam, ale jeśli okaże się za trudne...)
Chętnie podzielę się przemyśleniami jak moja kampania już wystartuje Big Grin
  Odpowiedz

Dobra tematyka + reklama bloga Smile
  Odpowiedz

ciekawy temat
  Odpowiedz

Kiedyś interesowałam się SEO i 6 lat temu super narzędziem do pozycjonowania były linki z Fb czy G+. Jednak lata mijają a metody się na pewno zmieniły, ale myślę że nadal media społecznościowe mają mocne linki.
  Odpowiedz

myślę ,że teraz jak są ceny 0,10 $ za 1000 wyświetleń to blogi będą podupadać
  Odpowiedz

Żeby szybko zarabiać na blogu,
to najpierw trzeba mieć dobrego bloga.
A to parę lat pracy Smile

Sorry, taka prawda.
Mining w Independent Enterpise. W razie pytań: pm.
  Odpowiedz

Jak kolega wyżej napisał, nie samym hajsem człowiek żyje pierw trzeba jakis pomysl miec.
  Odpowiedz

Najlepiej założyć bloga hobbistycznego i ewentualnie starać się na nim zarabiać. Blog dla samego zarobku to ciężka sprawa, szczególnie jak ktoś chce się wzorować na blogerach którzy lubią to co robią, bo ciężko będzie znaleźć tematy do pisania postów.
  Odpowiedz

Od razu będzie widać, że ktoś prowadzi bloga nie dla przyjemności a dla pieniędzy