Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Jak stworzyć dobry sklep internetowy?

Jak stworzyć dobry sklep internetowy?
Odpowiedz
Myślę, że dobry projekt jest bardzo ważny, więc zatrudnij dobrego projektanta stron internetowych i zamów reklamę.
Odpowiedz
Dobry projekt i wygodna nawigacja są bardzo ważne, ale warto również zwrócić uwagę na wybór odpowiedniej nazwy domeny (aby łatwiej Cię było znaleźć), wybrać dobry hosting, ponieważ jeśli strona jest ładowana przez długi czas lub często nie ma dostępu do strony, to nie pomoże nawet dobra reklama. Korzystam z usług tego dostawcy hostingu, oni mają odpowiednie ceny i zapewniają dobre usługi, nie ma problemów z witryną, działa ona przez całą dobę.
Odpowiedz
Do tego podstawą jest odpowiednie dopasowanie serwera.
W większości przypadków konieczne będzie wykorzystanie VPSa.
Klasyczne konto dzielone może sobie dać radę jedynie w wybranych przypadkach.
Zazwyczaj będzie mieć zbyt słabe parametry.
Odpowiedz
Dobry sklep to nie tylko dobry projekt graficzny ale i udogodnienia dla klienta i bezpieczeństwo płatności. Czy możecie podpowiedzieć jakie bezpieczne i szybkie płatności warto wdrożyć do sklepu internetowego?
Odpowiedz

No tu masz racje. Dla klienta ważny jest wygląd, oferta ale i bezpieczeństwo płatności. Coraz więcej osób też dokonuje transakcji walutowych. Ja swego czasu korzystałam z PayPal, ale teraz Cinkciarz ma swój system płatności CinkciarzPay i wydaje mi się, że to lepsze rozwiązanie niż ten PayPal. A Cinkciarz daje możliwość płatności właśnie zagranicznych co na pewno sprawi, ze sklep internetowy będzie atrakcyjniejszy.
Odpowiedz
Samo stworzenie sklepu internetowego i zaopatrzenie go w porządny towar to nie wszystko... Nie powinno się zapomnieć również o tym, że żeby klienci nas znaleźli, powinniśmy go w odpowiedni sposób zareklamować. Świetne efekty dają linki sponsorowane - kampanię z ich udziałem można wykupić u http://adwordsgroup.pl/linki-sponsorowane/ - jednej z najlepszych firm na rynku.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości