• 32 głosów - średnia: 2.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inwestycje w hyip'y
HYIP, czyli High Yield Investment Program w tłumaczeniu wysokodochodowy program inwestycyjny.

Inwestowałem troszkę ponad pół roku temu. Wyszedłem minimalnie na + dzięki grubszej inwestycji w 1 program, który pokrył większość strat z innych programów.
Taktykę objąłem taką, że inwestowałem mniejsze sumy (po 5-20$) w kilka programów. Wybierałem programy z wysokim procentem, a inwestycje robiłęm najpóźniej w 2-3 dniu istnienia hyip'a.
Ogólnie ilość SCAM'ów w hyip'ach jest nieporównywalnie większa niż ta w bux'ach. Zaprzestałem inwestować gdy się okazało, że moje konto AlertPay zostało Upgrade'owane a zyski, które były wypłacane pożerały prowizje Alertpay.
Na tym zakończyła się moja przygoda. Ogólnie nie polecam tych programów, ale znam osoby z Polski, które inwestują po kilka tysięcy dolarów w nisko dochodowe, jednocześnie stabilne hyip'y(istniejące 2-3 lata) i zarabiają na tym niezłe kokosy Smile

Czy mieliście styczność z tymi programami? Jak wyglądały wasze inwestycje?
  Odpowiedz

nie nie miałem i chyba dobrze , programy tego typu mają na wielu forach " złą reputację " nie spotkałem pozytywnej opinii ,

znajomy nieźle zarabia na etoro forex ( ale dowodów nie widziałem ) no i to chyba jest coś innego niż hyipy

Odpowiedz

tak, Twój kumpel inwestuje na giełdzie walutowej forex. Też może tam stracić, ale ma pewność, że mu wypłacą Smile

W hyipie jest tak, że jak program padnie to nic nie masz Smile jedynym ratunkiem jest wtedy złożenie sporu w AP i posiadanie nadziei, że zwrócą Ci zainwestowaną kasę.
  Odpowiedz

dokładnie ;]

to ja już wolę na buxach klikać Big Grin
niby 80 % to scamy ale zawsze się " upoluje " parę wypłacalnych
  Odpowiedz

Sam kiedyś myślalem o inwestowanu, ale zrezygnowalem bo to jest taki nie dokońca pewnien interes;/
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Ja myślałem żeby znaleźć jakiś program inwestycyjny ale narazie dam sobie spokój.
Jeżeli znajde coś dobrego w przyszłości dam wam znak i oczywiście link Tongue
  Odpowiedz

We can say HYIP is a scam, in a word. Just, we have to think, why its got scam. It's all depends on that site owner and investor. So, select only trusted sites after you filtering that. Then you can deal with them and also take more money.
xxx

Notatka od kytorr, 14-01-2016 17:42:

używany języka polskiego + bez reflinków

Odpowiedz

Ja aktualnie zarabiam w programie który jest już wypłacalny od ponad roku i cały czas prowadzi dynamiczny rozwój, jestem w nim od kilku miesięcy, wypłaciłem już na czysto 1300 zł.
Kamil - Twoja strategia inwestowania, moim zdaniem była zła, programy posiadające wysoki % "obiecują złote góry" i w 99% padają jeszcze szybciej niż powstają. A potem są problemy, i negatywne opinie Wink

Swoja droga, jeśli jest ktoś zainteresowany programem, w którym aktualnie działam, zapraszam na priv.
Chętnie pomogę postawić pierwsze kroki, oraz doradzę odpowiednią strategię.
  Odpowiedz

HYIP'y są nastawione głównie na zarobek przez admina. Jedni admini są mniej inni bardziej uczciwi. Ci bardziej uczciwi, trzymają program do jego upadku z powodu braku środków do wypłat. Ci mniej uczciwi kończą działalność programu w jego szczytowej formie zwijając ze sobą okrągłą sumkę pieniędzy.
  Odpowiedz

Nie do końca. Są platformy co mają kilka źródeł dochodu i takie Hyipy będą się długo utrzymywać
  Odpowiedz

Ja osobiście działam w hyipach i nie narzekam, trzeba po prostu odpowiednio dywersyfikować wkłady, nie wrzucać wszystkich środków w jeden program, nawet jak raz na jakiś czas jeden program padnie to szybko odrobi się stratę w innych programach. ***************

Notatka od dariklon, 24-02-2017 19:14:

niedozwolony link

Odpowiedz

Cisza tutaj, ale sytuacja na rynku hyipów się zmieniła i to dość znacząco teraz przeciętne programy działają po 100 dni a te lepsze nawet kilka lat. Posiadając trochę wiedzy na ten temat można ładnie wychodzić na hyipach, tylko warto posiadać procesory płatnicze o niskich prowizjach. Hyipy dają duży zysk przy równie dość dużym ryzyku, lecz wybierając dobry program można w nim zrobić nawet kilkaset procent zarobku co w innych programach jest chyba nie możliwe albo nic mi o tym nie wiadomo. I nie mówię tutaj o dużej liczbie poleconych.
ZARABIAJ ZE MNĄ ZAPRASZAM!
  Odpowiedz

to ciezki tema te programy sa ryzykowne
  Odpowiedz

czasami zdarzają się perełki, ale jednak większość osób jest na tego typu programach do tyłu...chociaż ostatnio upodobałam sobie programy typu 7 lub 10% forever, np. fundstream i tu udało się ciekawie zarobić
i tak jak napisał kolega powyżej, nigdy nie wrzucać środków w jeden program nawet jeżeli nas kusi, bo np. chodzi już dłuższy czas i pęknie płaci...
  Odpowiedz

dokładanie zawsze warto wrzucić na początek połowę tego
  Odpowiedz

Wiadomo im mniejszy procent tym większa stabilność.Ja zwracam uwagę na kilka rzeczy m.in z czego (niby) czerpią dochody
  Odpowiedz