Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.Inwestycja - Ryzykonwa ?


#1
Siemanko,

Wpadł mi pewien pomysł chciałbym się zapytać co o nim sądzicie.
Opisze wszystko po kolei.

A więc tak :

Rejestruje się na kokos.pl , przeprowadzam weryfikację (koszt 37zł jest to taka pełniejsza weryfikacja adres zamieszkania itd.)

Następnie pożyczam 500 zł. Na 3 miesiące z oprocentowaniem 8%.
(Do oddania będzie 510 zł, rata miesięczna będzie wynosiła 170 zł)


Teraz kupujemy za około 192 zł (65$) premium w onbux oraz 200 poleconych za około 148 zł(50$).
Jako że przelicznik może być różny więc zaokrąglę ceny. Za premium policzę 200 zł a za poleconych 150 zł.

Daje to nam kwotę 350 zł. Od tych 500 zł zostanie nam jeszcze 150 zł( można samemu wyłożyć 20 zł i będzie na pierwszą ratę.)

Przypuszczając że poleceni będą klikać z średnią aktywnością 50 % daje Nam to zysk dzienny 4$ na miesiąc daje nam to kwotę rzędu 120$ (około 354zł liczmy 350 zł). Kwotę inwestujemy w 4 paczki poleconych po 100, co da nam to koszt rzędu 100$ (20 $ możemy poczekać i kupić 5 paczkę lub wypłacić jest to około 59zł).

Oczywiście mija pierwszy miesiąc i musimy zapłacić pierwszą ratę, mamy na koncie 150 zł więc dokładamy ze swoich i opłacamy (kilka dni po możemy wypłacić nasze 59 zł aby zniwelować swój wkład) .


Tym samym leci drugi miesiąc i znowu przypuszczając aktywność 50 % zysk dzienny z 400 poleconych daje nam kwotę 8$ na miesiąc daje nam 240$ (około 700 zł)

(W tym miesiącu musimy szybciej wypłacić na ratę 170 zł (około 57$)


Płacimy drugą ratę (nie liczę już tych 59 zł jak by co ... powiecmy że 20 oddajemy sobie aby wyeliminować wkład własny a 39 zł przeznaczyliśmy na tabletki nasenne xD ).
Ale wracając po odliczeniu 57 $ z zysku zostaje dla nas 183 $ (około 540zł)

Zaczyna się 3 miesiąc więc kupujemy 6 paczek poleconych za 150 $ , resztę która nam zostanie czyli 33$ (97zł możemy zostawić na ostatnią ratę lub zainwestować dalej).

No więc mija 3 miesiąc więc przypuszczając aktywność 50 % 600 poleconych zarabia dla nas dziennie 12$, co daje nam na 30 dni kwotę 360 $

Oczywiście między czasie wypłacamy na trzecią ratę, jako że mamy już 97 zł na koncie musimy wypłacić zaledwie 25 $ aby mieć 170 zł na ostatnią ratę.

Zostaje nam 335 $ (około 993 zł) . Wypłacamy całość, inwestujemy całość , lub jakąś cześć na dalszych poleconych, gdyż nadal pozostało nam 3 miesiące konta premium...

Wnioski są następujące, początkowo zainwestowaliśmy 37 zł za weryfikację konta, ewentualnie możemy doliczyć 20 zł które dokładamy na pierwszą ratę. Więc 993 zł - 57 zł daje nam 936 zł czystego zysku.

Właśnie dowiedziałem się że przy koncie premium poleceni kosztują 20 $ więc kolejny zysk ... Oraz nie policzyłem swoich 8 klików dziennie (co daje 7,2 $ na 3 miesiące dodatkowy zysk).


No i na koniec trzeba brać pod uwagę to, że to jest tylko teoretyczny plan w praktyce poleceni mogą klikać gorzej lub lepiej ... I oczywiście wszystko ma swoją ciemną stroną. Tutaj tą ciemną stroną jest to, że bux jest jak bux może w każdej chwili zniknąć i nigdy nie powstać. A co za tym idzie byśmy byli stratni 350 zł które byśmy musieli oddać .

Takie coś mi się stworzyło w głowie co o tym sadzicie ?

PS. Przepraszam na składnie ale tak jak to liczyłem w głowie bez weryfikacji składniowej pisałem, a teraz nie chce już poprawiać. Pozdrawiam
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
#2
no wydaje się całkiem niezły pomysł , jutro przyjrzę się dokładniej Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
#3
ryzykowne, aczkolwiek realne.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#4
trza wziąśc pod uwage też:
choroba
brak netu
komp/monitor padł
czyniki losowe

ale jesli tylko bedzie 750-800 zeta zysku to i tak sie opłaca
Odpowiedz
#5
Opłąca się tylko dobrze to rozplanuj . Czy gdzieś nie wyjeżdżasz itp.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz


#6
Wiadomo czynników jest wiele, jak na razie planuję przygotowanie do matury więc wyjazdy itd odpadają. ale jak Cola napisał nawet jak by 800 albo i nawet 700 wyszło to już by był milowy krok do przodu. Muszę się zastanowić bo ryzyko jest i to nie małe.
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
#7
To wcale nie jest aż tak bardzo ryzykowne, jak tylko ogarniesz wszystko do drugiej raty to później już będzie z górki, jeśli oczywiście refki dopiszą.

Odpowiedz
#8
Pomału zbieram na weryfikację, troszkę mi to zejdzie więc zobaczymy jeszcze. Ale jako tako wydaje mi się plan dobry ?
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
#9
(03-01-2011, 13:47)Koli napisał(a): Pomału zbieram na weryfikację, troszkę mi to zejdzie więc zobaczymy jeszcze. Ale jako tako wydaje mi się plan dobry ?

nawet bardzo dobry bym powiedział, jedyny minus ( ryzyko ) to : padnięcie buxa bądź słaba klikalność refków Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
#10
jest ryzyko, jest zabawa, tu akurat kasaSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet


Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości