Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 30 głosów - 2.47 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

InterKursy

mgodlewski
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 20
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
InterKursy
Chciałbym wam polecić platformę ze szkoleniami mojego kolegi Pawła Danielewskiego - InterKursy.pl.

Jest ona o tyle fajna że każdy może wystawić swoje szkolenie - z obojętnie jakiego tematu i je sprzedawać. Jest tam też program partnerski gdzie Ty sam ustawiasz sobie ile chcesz oddać ludziom za polecenie.

Dużo opcji, wiele fajnych wideo szkoleniowych, forum i najlepsze darmowe SMSy z informacją że właśnie sprzedałeś swój kurs Smile

Przyznam szczerze że nie ma nic lepszego niż taki sms - poprawia humor od razu Big Grin (no chyba że jest o 5 rano - co mi też się zdarzyło).

Tak więc zapraszam serdecznie na tą stronkę - InterKursy.pl

właściciel ProPartner.pl - pisz w razie czego
współwłaściciel FF24.eu - pogadać zawsze można Smile
01-02-2011 12:50
Michał
Fizol
*

Pupil User
Liczba postów: 51
Poleconych: 1

RE: InterKursy
Znałem ten serwis wcześniej, ale jeszcze nie zdążyłem tego zrobić. Trochę nie mogę się zorganizować, żeby napisać swój kurs dotyczący odżywiania się.

Popularne forum o skuterach - odwiedź je już dziś!
Renomowany katalog stron - Twoja strona musi tam być
03-02-2011 23:26
mgodlewski
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 20

(03-02-2011 23:26)Michał napisał(a):  Znałem ten serwis wcześniej, ale jeszcze nie zdążyłem tego zrobić. Trochę nie mogę się zorganizować, żeby napisać swój kurs dotyczący odżywiania się.
Smile Organizacja czasu to ostatnio moja specjalność Smile Zrobiłem o tym kurs (niespodziankę wysłałem Ci na prv)
Na interkursach bardzo fajnie się wszystko tworzy - duża przezroczystość, podpowiedzi - dla mnie bardziej intuicyjna obsługa niż na ekademii. Tam to jest masakra że hej Wink

W razie czego mogę pomóc z 1 szkoleniem Wink

właściciel ProPartner.pl - pisz w razie czego
współwłaściciel FF24.eu - pogadać zawsze można Smile
04-02-2011 11:55
androlo
Zbieracz
*

Student User
Liczba postów: 229

zapraszam na strone

QUESTRA HOLDING - DO 26% MIESIĘCZNIE.UMOWA.WYKAZ FINANSOWYCH RAPORTÓW.ZAPRASZAM
03-05-2014 16:42
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS