Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Inkubatory przedsiębiorczości


#1
Myśleliście ostatnio o posiadaniu własnej firmy? Macie dobry pomysł, ale brakuje Wam kapitału na jego realizację? Chętnie rozpoczęlibyście własną działalność gospodarczą, ale brakuje Wam doświadczenia? Idea Bank wyszedł z propozycją, która rozwiąże wszystkie Wasze problemy!
Inkubator przedsiębiorczości Idea Banku nie jest zwykłym inkubatorem. Po raz pierwszy w Polsce bank zgłasza chęć sfinansowania zupełnie nowego biznesowego projektu.

W ramach Inkubatora Przedsiębiorczości Idea Bank wybierze 30 najlepszych planów biznesowych i założy spółkę z młodymi przedsiębiorcami. Wszystkie wybrane osoby będą musiały wnieść 70% kwoty kapitału założycielskiego, co będzie równe 70% udziałów w spółce. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 150 tys. zł. Spłata kredytu udzielonego na preferencyjnych warunkach będzie rozłożona na 5 lat. Idea Bank zobowiązuje się do pokrycia wszystkich kosztów przygotowania odpowiedniej dokumentacji i założenia spółki.

Spółkę z Idea Bankiem może założyć każdy. Nie ma ograniczeń wiekowych, preferowanej branży czy wymaganego doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy. Wystarczy świetny pomysł, resztą zajmuje się Idea Bank. Laureaci Inkubatora Przedsiębiorczości mają także szanse zostać jednym ze słuchaczy Akademii Biznesu – miesięcznego szkolenia, prowadzonego przez dr Leszka Czarneckiego oraz najlepszych menedżerów z całej grupy Getin Holding. Wszyscy uczestnicy takiego kursu stają przed szansą na zdobycie niezbędnej wiedzy o sprzedaży, marketingu, makroekonomii, księgowości, finansach oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Aby zgłosić chęć udziału w Inkubatorze Przedsiębiorczości Idea Banku wystarczy wypełnić formularz znajdujący się pod adresem:

http://ideabank.pl/inkubator_przedsiebiorczosci

Zgłoszenia można wysyłać najpóźniej do 6 listopada! Nie czekaj, wyślij swój formularz już teraz!
Odpowiedz
#2
Jeśli tu to konto kiedykolwiek wejdzie jeszcze to mam takie pytanie:
Jeżeli nie ma ograniczenia wiekowego to mając 14 lat ludzie mogą zakładać firmę?
Odpowiedz
#3
Idea Bank nie stawia ograniczeń wiekowych, jednak nie może omijać prawa, które osobom 14-letnim nie zezwala na założenie firmy.
Odpowiedz
#4
W takim raize jeżeli założyłbym firmę na rodziców to moge z wami współpracować a firma będzie moja?
Odpowiedz
#5
Z pewnością można znaleźć rozwiązanie prawne takiej sytuacji, jednak do inkubatora wówczas musiałby zgłosić się ktoś z rodziców. Ustalenia o przejęciu udziałów w firmie po osiągnięciu pełnoletności byłyby już indywidualnym ustaleniem członków rodziny.
Odpowiedz
#6
biznes plam oceniacie czy jak??
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości