Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o forum
@11natinka11 @kermi7 sprawdzcie teraz czy dziala
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował Poprzednik za ten post.
Ja jakiś limit chyba przekroczyłam w załącznikach, bo pokazuje sie komunikat pokaż moje załączniki i potem jest napis

Menadżer załączników - Używasz 6.24 MB (128%) z 4.88 MB w (128) załączników
Ankiety po polsku za $, najlepsza strona z ankietami -> https://www.clixsense.com/?4020151
Ankiety w euro, niskie minimum -> https://bit.ly/2H7XFQL

Odpowiedz
[+]
@11natinka11 zmieniłem. powinno dzialac
Odpowiedz
[+]
Dalej nie mogę.
Mam teraz funkcje dodaj załącznik i wybiore z komputera załącznik i jak klikne dodaj załącznik to znika, a wcześniej jeszcze miałam po dodaniu załącznika "wstaw do posta" a teraz jeszcze brakuje funkcji wstaw do posta załącznik
Ankiety po polsku za $, najlepsza strona z ankietami -> https://www.clixsense.com/?4020151

Odpowiedz
[+]
@11natinka11 spróbuj teraz. jesli nie zadziala to jesli pozwolisz to sie zaloguje na Twoje konto i sprawdze o co chodzi, masz cos przeciwko?
Odpowiedz
[+]
nie mam nic przeciwko, zaraz sprawdzę, tylko dodaje post z 15 min a tu ciagle błąd i juz ile czasu zmarnowane

Odpowiedz
[+]
admin wysłana wiadomość z informacją jaki post chce dodac w dzienniku i danymi konta

Odpowiedz
[+]
@11natinka11 dzieki za podeslanie danych. Znalazlem przyczyne. Juz powinno dzialac. Sprobuj dodac ten post. Problem byl w tym, ze jest ustawiony limit obrazkow na post (10 domyslnie). Zmienilem na bez limitow :-)
Odpowiedz
[+]
admin dziękuję, w końcu sie udało Smile

Odpowiedz
[+]
(20-02-2019, 21:50)11natinka11 napisał(a): admin dziękuję, w końcu sie udało Smile

Ciesze sie Smile
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował Poprzednik za ten post.
witam , wczoraj pomyślałem , że do " prefiksów " przydałaby się opcja " inwestycyjny " lub " płaci/inwestycyjny ", są przecież strony/ programy , które wypłacają kasę po inwestycji użytkowników

pozdrawiam

ps : u mnie całe forum działa bez problemów Cool
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
Witam. Forum przeszło kilka istotnych modyfikacji pod względem wyglądu jak i funkcjonalności.

Wprowadzony został nowoczesny szablon (działa również w wersji mobilnej). Poprzedni był napisany już kilka lat temu (co było widać po kodzie), ale posiadał również liczne błędy. Obecny szablon pozwala na bardzo szybkie wdrażanie zmian oraz zarządzanie dwiema wersjami kolorystycznymi (ciemną wersję można wybrać w stopce forum).

Została również zoptymalizowana baza danych (zmniejszona o prawie 40%!) oraz poprawiono działanie kilku istotnych skryptów.

Forum zostało przeniesione na sprawdzony hosting, więc tutaj również powinna być zauważalna poprawa.

Podejrzewam, iż coś zostało pominięte przy tych działaniach, więc liczę tutaj na Wasze zgłoszenia wszelkich błędów i niedociągnięć :-)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» Dziennik FOREX - sprawdzam czy na forex można systematycznie zarabiać

Odpowiedz
[+]
Da radę zwiększyć zabezpieczenia przed rejestracją botów, które dodają reklamowe opisy w swoich profilach nawet ich nie aktywując?
Odpowiedz
[+]
Nie wiem jak inni, ale mi bardzo brakuje tej normalnej wersji z nowymi postami/tematami.
Odpowiedz
[+]
(10-05-2019, 16:41)kytorr napisał(a): Da radę zwiększyć zabezpieczenia przed rejestracją botów, które dodają reklamowe opisy w swoich profilach nawet ich nie aktywując?

Zostało wprowadzone dodatkowe zabezpieczenie. Póki co nie widać tego typu działań :-)

(10-05-2019, 18:06)xdax1 napisał(a): Nie wiem jak inni, ale mi bardzo brakuje tej normalnej wersji z nowymi postami/tematami.

Masz na myśli link, który przenosi do nowych tematów w prawym, górnym rogu?

» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl

Odpowiedz
[+]
Nie, lista najnowszych tematów oraz postów która była nad Shoutbox.
Ta co jest teraz obok, moim zdaniem kiepska. Tamta była o wiele bardziej przejrzysta.
Odpowiedz
[+]
(10-05-2019, 22:09)xdax1 napisał(a): Nie, lista najnowszych tematów oraz postów która była nad Shoutbox.
Ta co jest teraz obok, moim zdaniem kiepska. Tamta była o wiele bardziej przejrzysta.

Wstępnie dodałem ją spowrotem (póki co na górze forum). Jednak trzeba wprowadzić kilka modyfikacji pod względem poprawności wyświetlania oraz wersji mobilnej. Dajcie znać czy lokalizacja tego panelu lepsza będzie właśnie na górze czy jednak na dole strony.

Odpowiedz
[+]
O, jest teraz świetnie.
Odpowiedz
[+]
jeszcze mógłbyś przywrócić sprawdzanie tematów przy zakładaniu nowego wątku

i prosiłbym o skrócenie czasu pomiędzy wpisami w tematach, teraz jest 40 sekund, chce wpisac w kilku tematach po dwa słowa i zajmuje mi to 10 minut
Odpowiedz
[+]
Fajnie by było też dodać, aby nazwa tematu zmieniał się na nie pogrubiony gdy juz go odwiedziliśmy (lub coś w tym stylu). Obecnie jest to dużo mnie czytelne (po ikonie) niż wcześniej.
Tak samo kolory prefixów.
Odpowiedz
[+]
(10-05-2019, 18:06)xdax1 napisał(a): Nie wiem jak inni, ale mi bardzo brakuje tej normalnej wersji z nowymi postami/tematami.

Mi też Confused
Odpowiedz
[+]

(11-05-2019, 18:39)dorbie999 napisał(a):

Mi też Confused

Mi też brakuje.W dodatku gdy chcę dać cytat to nie mogę.Masakra  z tymi zmianami,czy można dać większe nasycenie nie wiem czy dobrze piszę słów? mam koszmarnie wyblakłe po tej zmianie Sad
Odpowiedz
[+]
@pan Inwestor

Widzę, że niektórzy mają dalej stary theme. Trzeba będzie raczej wymusić zmianę na nową.
Odpowiedz
[+]
może wystarczy ciasteczka usunąć
Odpowiedz
[+]
W profilu można normalnie zmienić, ale nie każdy znajduję tą opcje.
Odpowiedz
[+]
w starym szablonie trzeba wejść w profil/opcje i tam na dole zmienic na domyślny

fajnie by też było tak jak to miało miejsce kiedyś że jak dostaje emaila z powiadomieniem z forum to widze część wiadomości, teraz tego nie ma jest tylko link do wpisu, w opcjach też nie widze możliwości zmiany
Odpowiedz
[+]
proszę do starego wyglądu forum dodać " ostatnie tematy "

ps: nowy wygląd beznadziejny ( brak " szukajki ) ) ogólnie nie podoba mi się Confused
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
Stary szablon już jest niekatywny i nie będzie używany na forum. Odstawał od obecnych standardów, był napisany z dużą ilością błędów oraz w jakiś sposób wyrzucał komunikaty w antywirusach, iż jest zainfekowany bądź może prowadzić do wykradania danych. Zamiana poprzedniego stylu jest nieodwołalna. Możemy pomyśleć o jakimś innym stylu, więc jeśli ktoś ma pomysł na lepszy, niż obecny, to jestem otwarty na propozycje.

Zdaję sobie sprawę, iż kilka opcji ze starego forum jeszcze nie działa, ale będą one stopniowo wdrażane na nowo.

Skórka forum zostanie na pewno jeszcze zmieniona, gdy wyjdzie najnowsza wersja forum MyBB 2.0 (podobno już w tym roku). Wówczas siłą rzeczy będzie przepisanie wyglądu strony na najnowszy stadard. Do tego czasu możemy pomyśleć nad zmianą obecnej, choć w mojej opinii jest ona bardziej czytelna niż poprzednia.

Ewentualnie co powiecie, aby wgrać domyślny z mybb (można sprawdzić wybierając default w stopce strony)? Jest on bardzo prosty i intuicyjny oraz bardzo szybki. Dodatkowo wszystkie udogodnienia o których piszecie powyżej są dostępne i działają jak powinny (podpowiedzi przy tworzeniu nowych tematów, nieprzeczytane posty itp).

Odpowiedz
[+]
teraz jest OK wizualnie i faktycznie jest bardzo intuicyjny, nic bym więcej nie grzebał
dodał bym tylko jakieś kolorowe tło pod prefiksem
Odpowiedz
[+]
szablon do buxów można by jeszcze dodać
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości