Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hosting nazwa.pl
Szukam opinii o usługach hostingowych w nazwa.pl. Interesuje mnie konto bez limitu transferu. Jeżeli ktoś korzysta z ich serwera, to niech się wypowie na temat stabilności, ewentualnej pomocy technicznej, etc. Interesują mnie Opinie od osób, które korzystają z kont hostingowych w nazwa.
Odpowiedz
[+]

Usługa bardzo droga, a jakość wcale specjalna nie jest - tak czy siak sami sobie potestujcie.
Moje doświadczenia z drogimi serwerami nie są dobre - płacisz dużo, ale za co? Za marketing tych firm.
Odpowiedz
[+]
Jest to hosting na wolnych dyskach HDD, gdzie będziesz czekał godzinę na załadowanie się strony. Ze swojej strony radziłbym wybrać jakiś szybszy hosting na dyskach SSD. Z tego co wiem, to już home.pl oferuje lepszy hosting (SSD), mydevil.net też będzie dobrym wyborem.
Odpowiedz
[+]
Ogólnie nie ma czegoś takiego jak brak ograniczeń transferu.
Nazwa jest bardzo droga, nie oczekuj po tych kontach cudów.
W Hekko konto wyjdzie was 5 razy taniej... Więc po co ładować się w drożyznę?
Odpowiedz
[+]
Jestem tego samego zdania. U nas hosting jest tani - wystarczy nie brać bardzo znanej firmy.
A u dużych wcale jakość nie jest wyższa. Raczej przeciwnie, można mieć jeszcze większe problemy.
Poczytajcie Opinie ludzi w sieci.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości