Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Hosting i domena

Siemanko! Poszukuję w miarę dobrego i taniego hostingu www, chodzi mi głównie o płatności kwartalne. Dobrze by było jeżeli usługodawca oferował by również domeny, chodzi mi dokładniej o domenę .net, Potrzebne jest mi to pod forum na silniku smf. Z chęcią pomogę rejestrując się poprzez reflink w programie partnerskim danego hosting.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
polecam home.pl - oferują hosting ale nie znam cen także nie chcę wprowadzać w błąd
co do domeny przez pierwszy rok domenę masz darmową - dopiero po roku płacisz - opłata jest jednorazowa przedłużająca domenę na 12 miesięcy
Odpowiedz
Home.pl jest strasznie drogi, a więc jego za bardzo nie chcę, jakieś tańsze alternatywy, nie potrzebny mi jest hosting który posiada dużo urozmaiceń typu kreatory www itp. potrzebny mi jest procy i tani.

Odpowiedz
Zobacz sobie tę strone. Dla mnei ona ma najlepszą ofertę:
http://www.az.pl/
Odpowiedz
MoveR dla mnie cena świadczy o jakości usług - im tańsze tym gorsza jakość usług - zależy na czym ci zależy czy na spokoju i niezawodności - wtedy korzystanie z dużych firm tak jak home.pl lub gorsza jakość usług i korzystanie z mniejszych i gorszych firm - wszystko zależy od podejścia i tego z jakiej opcji chcesz korzystać Smile
Odpowiedz
Ja polecam: http://www.laohost.pl/hostingi.htm
Odpowiedz
Jeśli chodzi o hosting to chyba najlepszy jaki znam, w stosunku cena do jakość
http://linuxpl.com/
A domena to pewnie nazwa.pl albo coś w tym stylu bo raczej ceny się wiele nie różnią nigdzie.

Odpowiedz
Adrian tak, ale nie ma płatności kwartalnych a na tym zależy mi najbardziej.
Tomazzi zgoda, ale korzystałem z usług unixstorm.org, hekko.pl, solidhost.pl tańsze według tamtych i poziom obsługi bardzo wysoki.

Odpowiedz
Ja polecam wykupić domenę na "Az.pl", a serwer wykupić na "hekko.pl"
Mam już siedem takich zestawów i jestem zadowolony Big Grin
FreeBoy napisał(a):"Pieniądze rzecz nabyta, ale... "nabyć" niełatwo..."

PlatneZadania.pl
Serwis oferujący szybki zarobek!
Odpowiedz
nie znam żadnego usługodawcy z podanych przez ciebie - osobiście korzystam z home i nazwa - jestem zadowolony - cena jak dla mnie nie jest wysoka a poziom usług na najwyższym poziomie - zapłacę raz rocznie 49,97 zł na 12 miesięcy w przypadku home.pl za domenę i mam spokój do kolejnego roku
Odpowiedz